ABOUT

poland Офіційний сайт

poland Сторінка у FaceBook

poland Анонс турніру

Змагання відбудуться з 1 по 9 серпня 2019 року в місті Варшава (Польща) за адресою: Warsaw University of Life Science, Nowoursynowska 166, 02-787. Чемпіони і призери чемпіонату Європи будуть визначатися серед юнаків та дівчат у п'яти вікових категоріях: «молодь» (U26, 1993 рік народження і молодше), «юніори» (U19, 2000 р.н. і молодше), «кадети» (U16, 2003 р.н. і молодше), «молодші кадети» (U13, 2006 р.н. і молодше), «юні надії» (U10, 2009 р.н. і молодше). Змагання – особисто-командні. Вид програми – класична, швидка та блискавинча ігри.

TOTAL

Classic

poland Підсумкове положення. Класична гра

B26. Категорія «Молодь». Юнаки (1993 р.н. і молодше)

1. Scaggiante Alessio (Італія) – 13 з 18 очок
2. Пікіняр Василь (мс, м. Вінниця, Вінницька область) – 13
3. Kunitsa Aleksei (Білорусь) – 12

G26. Категорія «Молодь». Дівчата (1993 р.н. і молодше)

1. Khvashchynskaya Vera (Білорусь) – 10 з 14 очок
2. Baryshava Anastasia (Білорусь) – 9
3. Parahina Agata (Росія) – 9


B19. Категорія «Юніори». Юнаки (2000 р.н. і молодше)

1. Protodyakonov Anatolyi (Росія) – 14 з 18 очок
2. Semianiuk Michael (Білорусь) – 13
3. Gribuska Gunars (Латвія) – 12

G19. Категорія «Юніорки». Дівчата (2000 р.н. і молодше)

1. Yakubovich Yana (Білорусь) – 13 з 18 очок
2. Cesnokova Elena (Латвія) – 12
3. Bankowska Marta (Польща) – 11


B16. Категорія «Кадети». Юнаки (2003 р.н. і молодше)

1. Golubajev Valentin (Литва) – 13 з 18 очок
2. Wieczorek Sebastian (Польща) – 13
3. Akhmerov Tamerlan (Росія) – 13

G16. Категорія «Кадетки». Дівчата (2003 р.н. і молодше)

1. Bolshakova Alena (Росія) – 13 з 18 очок
2. Лобанова Дарина (км, м. Харків, Харківська область) – 13
3. Мосієнко Дарина (км, м. Полтава, Полтавська область) – 12


B13. Категорія «Молодші кадети». Юнаки (2006 р.н. і молодше)

1. Bushuev Aiaal (Росія) – 14 з 18 очок
2. Norenbergs Klavs (Латвія) – 13
3. Zhukouski Yauhen (Білорусь) – 13

G13. Категорія «Молодші кадетки». Дівчата (2006 р.н. і молодше)

1. Aprosimova Sandaara (Росія) – 16 з 18 очок
2. Naumova Saiaana (Росія) – 13
3. Nikifarava Darya (Білорусь) – 12


B10. Категорія «Юні надії». Юнаки (2009 р.н. і молодше)

1. Shchetkin Stepan (Росія) – 15 з 18 очок
2. Золотар Тимур (1 розряд, м. Харків, Харківська область) – 14
3. Sofronov Aital (Росія) – 14

G10. Категорія «Юні надії». Дівчата (2009 р.н. і молодше)

1. Мосієнко Катерина (1 розряд, м. Харків, Харківська область) – 17 з 18 очок
2. Fedorova Margarita (Росія) – 14
3. Vasileva Elizaveta (Росія) – 13

Rapid

poland Підсумкове положення. Швидка гра

B26. Категорія «Молодь». Юнаки (1993 р.н. і молодше)

1. Valjuk Uladzislau (Білорусь) – 13 з 18 очок
2. Chepa Oleg (Білорусь) – 12
3. Cichocki Karol (Польща) – 12

G26. Категорія «Молодь». Дівчата (1993 р.н. і молодше)

1. Дмитренко Ганна (мс, м. Запоріжжя, Запорізька область) – 11 з 14 очок
2. Flisikowska Arleta (Польща) – 11
3. Baryshava Anastasia (Білорусь) – 8


B19. Категорія «Юніори». Юнаки (2000 р.н. і молодше)

1. Semianiuk Michael (Білорусь) – 13 з 18 очок
2. Ldokov Roman (Росія) – 13
3. Psurtsev Ivan (Росія) – 12

G19. Категорія «Юніорки». Дівчата (2000 р.н. і молодше)

1. Yakubovich Yana (Білорусь) – 13
2. Cesnokova Elena (Латвія) – 12
3. Petrusiova Palina (Білорусь) – 12


B16. Категорія «Кадети». Юнаки (2003 р.н. і молодше)

1. Ilin Daniil (Росія) – 15 з 18 очок
2. Akhmerov Tamerlan (Росія) – 14
3. Golubajev Valentin (Литва) – 14

G16. Категорія «Кадетки». Дівчата (2003 р.н. і молодше)

1. Nikalayeva Viktoryia (Білорусь) – 15 з 18 очок
2. Fedorova Tunaara (Росія) – 13
3. Bolshakova Alena (Росія) – 13


B13. Категорія «Молодші кадети». Юнаки (2006 р.н. і молодше)

1. Bolshakov Aleksei (Росія) – 15 з 18
2. Zaika Savva (Росія) – 13
3. Egorov Aisen (Росія) – 13

G13. Категорія «Молодші кадетки». Дівчата (2006 р.н. і молодше)

1. Bielaia Kseniya (Білорусь) – 16 з 18 очок
2. Nikifarava Darya (Білорусь) – 15
3. Aprosimova Sandaara (Росія) – 14


B10. Категорія «Юні надії». Юнаки (2009 р.н. і молодше)

1. Shchetkin Stepan (Росія) – 16 з 18
2. Popov Aleksandr (Росія) – 14
3. Суров Іван (1 розряд, м. Кам'янське, Дніпропетровська область) – 13

G10. Категорія «Юні надії». Дівчата (2009 р.н. і молодше)

1. Shirobokova Mariia (Росія) – 15 з 18 очок
2. Fedorova Margarita (Росія) – 14
3. Banas Julia (Польща) – 14

Blitz

poland Підсумкове положення. Блискавична гра

B26. Категорія «Молодь». Юнаки (1993 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

G26. Категорія «Молодь». Дівчата (1993 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 


B19. Категорія «Юніори». Юнаки (2000 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

G19. Категорія «Юніорки». Дівчата (2000 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 


B16. Категорія «Кадети». Юнаки (2003 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

G16. Категорія «Кадетки». Дівчата (2003 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 


B13. Категорія «Молодші кадети». Юнаки (2006 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

G13. Категорія «Молодші кадетки». Дівчата (2006 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 


B10. Категорія «Юні надії». Юнаки (2009 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

G10. Категорія «Юні надії». Дівчата (2009 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

TABLES

Classic

poland Таблиці і жеребкування. Класична гра

B26. Категорія «Молодь». Юнаки (1993 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G26. Категорія «Молодь». Дівчата (1993 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B19. Категорія «Юніори». Юнаки (2000 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G19. Категорія «Юніорки». Дівчата (2000 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B16. Категорія «Кадети». Юнаки (2003 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G16. Категорія «Кадетки». Дівчата (2003 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B13. Категорія «Молодші кадети». Юнаки (2006 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G13. Категорія «Молодші кадетки». Дівчата (2006 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B10. Категорія «Юні надії». Юнаки (2009 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G10. Категорія «Юні надії». Дівчата (2009 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

Rapid

poland Таблиці і жеребкування. Швидка гра

B26. Категорія «Молодь». Юнаки (1993 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G26. Категорія «Молодь». Дівчата (1993 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B19. Категорія «Юніори». Юнаки (2000 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G19. Категорія «Юніорки». Дівчата (2000 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B16. Категорія «Кадети». Юнаки (2003 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G16. Категорія «Кадетки». Дівчата (2003 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B13. Категорія «Молодші кадети». Юнаки (2006 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G13. Категорія «Молодші кадетки». Дівчата (2006 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B10. Категорія «Юні надії». Юнаки (2009 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G10. Категорія «Юні надії». Дівчата (2009 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

Blitz

poland Таблиці і жеребкування. Блискавична гра

B26. Категорія «Молодь». Юнаки (1993 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G26. Категорія «Молодь». Дівчата (1993 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B19. Категорія «Юніори». Юнаки (2000 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G19. Категорія «Юніорки». Дівчата (2000 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B16. Категорія «Кадети». Юнаки (2003 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G16. Категорія «Кадетки». Дівчата (2003 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B13. Категорія «Молодші кадети». Юнаки (2006 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G13. Категорія «Молодші кадетки». Дівчата (2006 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B10. Категорія «Юні надії». Юнаки (2009 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G10. Категорія «Юні надії». Дівчата (2009 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

REGULATIONS

poland Регламент

poland Програма проведення змагань

  • 31 липня 2019 року – день приїзду
  • 1 серпня 2019 року
  • 11:00 – церемонія відкриття змагань;
  • ??:?? – перший тур змагань з класичної гри;
  • 2-7 червня 2019 року – змагання з класичної гри;
  • 8 червня 2019 року – змагання з швидкої гри;
  • 9 серпня 2019 року – змагання з блискавичної гри;
  • 9 серпня 2019 року. ??:?? – церемонія закриття змагань та нагородження; від'їзд учасників.