Ізмір

ABOUT

turkey Сайт турніру

turkey Сторінка у FaceBook

turkey Анонс турніру

Змагання відбудуться з 26 серпня по 3 вересня 2019 року в м. Ізмір (Туреччина) за адресою: Mürselpaşa Buları No:2/2 35220. Чемпіони і призери чемпіонату світу будуть визначатися серед юнаків та дівчат у шости вікових категоріях: «молодь» (U26, 1993 рік народження і молодше), «юніори» (U20, 2000 р.н. і молодше), «кадети» (U17, 2003 р.н. і молодше), «молодші кадети» (U14, 2006 р.н. і молодше), «юні надії» (U11, 2009 р.н. і молодше), «молодші юні надії» (U8, 2011 р.н. і молодше). Змагання – особисті. Вид програми – класична, швидка та блискавинча ігри.

TOTAL

Classic

turkey Підсумкове положення. Класична гра

B26. Категорія «Молодь». Юнаки (1993 р.н. і молодше)

1. Шепель Фелікс (мс, м. Дніпро, Дніпропетровська обл., тр. А.Панченко) – 9 з 10 очок
2. Vinicius Damir (Brazil) – 8
3. Liu Jinxin (China) – 6

G26. Категорія «Молодь». Дівчата (1993 р.н. і молодше)

1. Guan Yiyang (China) – 11 очок з 14
2. Попруга Віра (мс, м. Кам'янське, Дніпропетровська обл., тр. Д.Савінський) – 8
3. Egri Krisztina (Hungary) – 7


B20. Категорія «Юніори». Юнаки (2000 р.н. і молодше)

1. Ruan Weiyi (China) – 11 з 14 очок
2. Urbanczyk Tomasz (Poland) – 10
3. Шнейдер Олександр (мс, м. Кам'янське, Дніпропетровська обл., тр. І.Губарєв) – 10

G20. Категорія «Юніорки». Дівчата (2000 р.н. і молодше)

1. Глушко Анастасія (мс, м. Харків, Харківська обл., тр. І.Чебукіна) – 10 з 14 очок
2. Lipka Martyna (Poland) – 8
3. Liu Yixuan (China) – 7


B17. Категорія «Кадети». Юнаки (2003 р.н. і молодше)

1. Агарков Данііл (мс, м. Кам'янське, Дніпропетровська обл., тр. Д.Савінський) – 11 з 14 очок
2. Zyber-Moszak Amadeusz (Poland) – 8
3. Myszuk Tymoteusz (Poland) – 7

G17. Категорія «Кадетки». Дівчата (2003 р.н. і молодше)

1. Лобанова Дарина (мс, м. Харків, Харківська обл., тр. І.Чебукіна) – 10 з 14 очок
2. Губарєва Анастасія (1 розряд, м. Кам'янське, Дніпропетровська обл., тр. І.Губарєв) – 7
3. Orosz Reka (Hungary) – 5


B14. Категорія «Молодші кадети». Юнаки (2006 р.н. і молодше)

1. Zaika Savva (Russia) – 13 очок з 14
2. Блоха Андрій (км, м. Кам'янське, Дніпропетровська обл., тр. І.Губарєв) – 11
3. Коваль Олександр (км, смт Ланчин, Івано-Франківська обл., тр. Д.Мариненко, М.Коваль) – 11

G14. Категорія «Молодші кадетки». Дівчата (2006 р.н. і молодше)

1. Гринишин-Крук Росана (км, м. Івано_Франківськ, тр. О.Коротка) – 14 з 16 очок
2. Дружук Єлизавета (1 розряд, м. Івано-Франківськ, тр. К.Балтажи) – 13
3. Lukomska Aleksandra (Poland) – 11


B11. Категорія «Юні надії». Юнаки (2009 р.н. і молодше)

1. Золотар Тимур (1 розряд, м. Харків, Харківська обл., тр. І.Чебукіна) – 10 з 10 очок
2. Махонін Андрій (1 розряд, м. Кам'янське, Дніпропетровська обл., тр. О.Коротка) – 8
3. Курілкин Данило (2 розряд, м. Івано-Франківськ, тр. К.Балтажи) – 5

G11. Категорія «Юні надії». Дівчата (2009 р.н. і молодше)

1. Петровська Софія (1 розряд, м. Вінниця, Вінницька обл., тр. М.Леонов) – 16 з 16 очок
2. Meszesan Noemi (Hungary) – 13
3. Брунковська Софія (2 розряд, м. Херсон, Херсонська обл.) – 8


B8. Категорія «Молодші юні надії». Юнаки (2012 р.н. і молодше)

1. Grzebyszak Wiktor (Poland0 – 0 з 10 очок
2. –
3. –

G8. Категорія «Молодші юні надії». Дівчата (2012 р.н. і молодше)

1. Gancarz Oliwia (Poland) – 11 з 16 очок
2. Warzywoda Maja (Poland) – 10
3. Andicsku Andi (Hungary) – 0

Rapid

turkey Підсумкове положення. Швидка гра

B26. Категорія «Молодь». Юнаки (1993 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

G26. Категорія «Молодь». Дівчата (1993 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 


B20. Категорія «Юніори». Юнаки (2000 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

G20. Категорія «Юніорки». Дівчата (2000 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 


B17. Категорія «Кадети». Юнаки (2003 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

G17. Категорія «Кадетки». Дівчата (2003 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 


B14. Категорія «Молодші кадети». Юнаки (2006 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

G14. Категорія «Молодші кадетки». Дівчата (2006 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 


B11. Категорія «Юні надії». Юнаки (2009 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

G11. Категорія «Юні надії». Дівчата (2009 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 


B8. Категорія «Молодші юні надії». Юнаки (2012 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

G8. Категорія «Молодші юні надії». Дівчата (2012 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

Blitz

turkey Підсумкове положення. Блискавична гра

B26. Категорія «Молодь». Юнаки (1993 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

G26. Категорія «Молодь». Дівчата (1993 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 


B20. Категорія «Юніори». Юнаки (2000 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

G20. Категорія «Юніорки». Дівчата (2000 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 


B17. Категорія «Кадети». Юнаки (2003 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

G17. Категорія «Кадетки». Дівчата (2003 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 


B14. Категорія «Молодші кадети». Юнаки (2006 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

G14. Категорія «Молодші кадетки». Дівчата (2006 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 


B11. Категорія «Юні надії». Юнаки (2009 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

G11. Категорія «Юні надії». Дівчата (2009 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 


B8. Категорія «Молодші юні надії». Юнаки (2012 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

G8. Категорія «Молодші юні надії». Дівчата (2012 р.н. і молодше)

1. 
2. 
3. 

TABLES

Classic

turkey Таблиці і жеребкування. Класична гра

B26. Категорія «Молодь». Юнаки (1993 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G26. Категорія «Молодь». Дівчата (1993 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B20. Категорія «Юніори». Юнаки (2000 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G20. Категорія «Юніорки». Дівчата (2000 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B17. Категорія «Кадети». Юнаки (2003 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G17. Категорія «Кадетки». Дівчата (2003 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B14. Категорія «Молодші кадети». Юнаки (2006 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G14. Категорія «Молодші кадетки». Дівчата (2006 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B11. Категорія «Юні надії». Юнаки (2009 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G11. Категорія «Юні надії». Дівчата (2009 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B8. Категорія «Молодші юні надії». Юнаки (2012 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G8. Категорія «Молодші юні надії». Дівчата (2012 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

Rapid

turkey Таблиці і жеребкування. Швидка гра

B26. Категорія «Молодь». Юнаки (1993 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G26. Категорія «Молодь». Дівчата (1993 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B20. Категорія «Юніори». Юнаки (2000 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G20. Категорія «Юніорки». Дівчата (2000 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B17. Категорія «Кадети». Юнаки (2003 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G17. Категорія «Кадетки». Дівчата (2003 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B14. Категорія «Молодші кадети». Юнаки (2006 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G14. Категорія «Молодші кадетки». Дівчата (2006 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B11. Категорія «Юні надії». Юнаки (2009 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G11. Категорія «Юні надії». Дівчата (2009 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B8. Категорія «Молодші юні надії». Юнаки (2012 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G8. Категорія «Молодші юні надії». Дівчата (2012 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

Blitz

turkey Таблиці і жеребкування. Блискавична гра

B26. Категорія «Молодь». Юнаки (1993 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G26. Категорія «Молодь». Дівчата (1993 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B20. Категорія «Юніори». Юнаки (2000 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G20. Категорія «Юніорки». Дівчата (2000 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B17. Категорія «Кадети». Юнаки (2003 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G17. Категорія «Кадетки». Дівчата (2003 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B14. Категорія «Молодші кадети». Юнаки (2006 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G14. Категорія «Молодші кадетки». Дівчата (2006 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B11. Категорія «Юні надії». Юнаки (2009 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G11. Категорія «Юні надії». Дівчата (2009 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB


B8. Категорія «Молодші юні надії». Юнаки (2012 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

G8. Категорія «Молодші юні надії». Дівчата (2012 р.н. і молодше)

DraughtsUA | FMJD | KNDB

REGULATIONS

turkey Регламент


turkey Програма проведення змагань

  • 25 серпня 2019 року – день приїзду
  • 20:00 – технічне засідання;
  • 26 серпня 2019 року
  • 15:00 – церемонія відкриття змагань;
  • 16:00 – змагання з блискавичної гри;
  • 26 червня 2019 року. 10:00 – змагання з швидкої гри;
  • 28 серпня - 3 вересня 2019 року – змагання з класичної гри;
  • 3 вересня 2019 року. 15:00 – церемонія закриття змагань та нагородження; від'їзд учасників.