Херсон

ABOUT

ukraine Сторінка у FaceBook

ukraine Сторінка у Viber

ukraine Сторінка у Telegram

ukraine Анонс турніру

Змагання – з 15 по 22 лютого 2020 року в м. Херсон за адресою: ДЮСШ з шахів і шашок Херсонської міської ради, вул. Соборна, 18. Спортсмени Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя будуть визначати чемпіона та чемпіонку України серед хлопців і дівчат (окремо) у вікових групах учасників змагань: «юніори» (2001 р.н. і молодші), «молодші кадети» (2007 р.н. і молодші). Рівень допуску до змагань (за класифікацією) – не нижче третього спортивного розряду. Також відбудеться турнір з шашок-100 серед «молодших юних надій» (2012 р.н. і молодші). Вид програми – класична, швидка та блискавинча ігри.

TOTAL

B19

ukraine Підсумкове положення

B19. «Юніори» (юнаки до 19 років, 2001 р.н. та мол., 7 учасників). Класична гра

1. Слава Орест (мс, Івано-Франківська область, м. Коломия) – 9 з 12 очок
2. Агарков Данііл (мс, Дніпропетровська область, м. Кам'янське) – 8 (матч 6:4)
3. Шнейдер Олександр (мс, Дніпропетровська область, м. Кам'янське) – 8 (матч 4:6)

B19. «Юніори» (юнаки до 19 років, 2001 р.н. та мол., 7 учасників). Швидка гра

1. Слава Орест (мс, Івано-Франківська область, м. Коломия) – 10 з 12 очок
2. Агарков Данііл (мс, Дніпропетровська область, м. Кам'янське) – 8 (матч 5:3)
3. Полєвщиков Кирило (мс, Херсонська область, м. Херсон) – 8 (матч 3:5)

B19. «Юніори» (юнаки до 19 років, 2001 р.н. та мол., 7 учасників). Блискавична гра

1. Агарков Данііл (мс, Дніпропетровська область, м. Кам'янське) – 10 з 12 очок
2. Шнейдер Олександр (мс, Дніпропетровська область, м. Кам'янське) – 9
3. Полєвщиков Кирило (мс, Херсонська область, м. Херсон) – 8

G19

ukraine Підсумкове положення

G19. «Юніорки» (дівчата до 19 років, 2001 р.н. та мол., 11 учасниць). Класична гра

1. Попруга Віра (мс, Дніпропетровська область, м. Кам'янське) – 10 з 14 очок (коеф. 54)
2. Лобанова Дарина (км, Харківська область, м. Харків) – 10 (коеф. 53)
3. Бєляєва Галина (км, Харківська область, м. Харків) – 10 (коеф. 52)

G19. «Юніорки» (дівчата до 19 років, 2001 р.н. та мол., 11 учасниць). Швидка гра

1. Лобанова Дарина (км, Харківська область, м. Харків) – 11 з 14 очок
2. Мосієнко Дарина (км, Полтавська область, м. Полтава) – 10
3. Бєляєва Галина (км, Харківська область, м. Харків) – 10

G19. «Юніорки» (дівчата до 19 років, 2001 р.н. та мол., 12 учасниць). Блискавична гра

1. Попруга Віра (мс, Дніпропетровська область, м. Кам'янське) – 12 з 14 очок (матч 4:0)
2. Яремчук Ксенія (км, Херсонська область, м. Херсон) – 12 (матч 0:4)
3. Мосієнко Дарина (км, Полтавська область, м. Полтава) – 10

B13

ukraine Підсумкове положення

B13. «Молодші кадети» (юнаки до 13 років, 2007 р.н. та мол., 23 учасників). Класична гра

1. Дутчак Костянтин (1 розряд, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ) – 15 з 18 очок
2. Жолоб Павло (1 розряд, Вінницька область, м. Вінниця) – 14
3. Суров Іван (1 розряд, Дніпропетровська область, м. Кам'янське) – 14

B13. «Молодші кадети» (юнаки до 13 років, 2007 р.н. та мол., 23 учасника). Швидка гра

1. Колєсніков Матвєй (1 розряд, Миколаївська область, м. Миколаїв) – 15 з 18 очок
2. Дутчак Костянтин (1 розряд, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ) – 15
3. Поліщук Лев (1 розряд, м. Київ) – 13

B13. «Молодші кадети» (юнаки до 13 років, 2007 р.н. та мол., 23 учасника). Блискавична гра

1. Колєсніков Матвєй (1 розряд, Миколаївська область, м. Миколаїв) – 17 з 18 очок
2. Дутчак Костянтин (1 розряд, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ) – 13
3. Леонтьєв Лев (1 розряд, Вінницька область, м. Вінниця) – 12

G13

ukraine Підсумкове положення

G13. «Молодші кадетки» (дівчата до 13 років, 2007 р.н. та мол., 13 учасниць). Класична гра

1. Мойсей Катерина (1 розряд, Закарпатська область, м. Іршава) – 14 з 14 очок
2. Мусієнко Катерина (1 розряд, Харківська область, м. Харків) – 11
3. Вайсброд Аліса (1 розряд, Харківська область, м. Харків) – 9

G13. «Молодші кадетки» (дівчата до 13 років, 2007 р.н. та мол., 14 учасниць). Швидка гра

1. Мусієнко Катерина (1 розряд, Харківська область, м. Харків) – 12 з 14 очок
2. Мойсей Катерина (1 розряд, Закарпатська область, м. Іршава) – 11
3. Вайсброд Аліса (1 розряд, Харківська область, м. Харків) – 9

G13. «Молодші кадетки» (дівчата до 13 років, 2007 р.н. та мол., 14 учасниць). Блискавична гра

1. Мусієнко Катерина (1 розряд, Харківська область, м. Харків) – 14 з 14 очок
2. Мойсей Катерина (1 розряд, Закарпатська область, м. Іршава) – 10
3. Бабій Єва (1 розряд, Дніпропетровська область, м. Кам'янське) – 9

B8

ukraine Підсумкове положення

B8. «Молодші юні надії» (юнаки до 8 років, 2012 р.н. та мол., 2 учасника). Класична гра

1. Соболєв Владислав (Запорізька область, м. Запоріжжя) – 5 з 8 очок
2. Федоренко Микола (3 розряд, Херсонська, м. Херсон) – 0

B8. «Молодші юні надії» (юнаки до 8 років, 2012 р.н. та мол., 5 учасників). Швидка гра

1. Батруков Денис (3 розряд, Вінницька область, м. Вінниця) – 14 з 14 очок
2. Медвєдєв Дмитро (3 розряд, Вінницька область, м. Вінниця) – 13
3. Соболєв Владислав (Запорізька область, м. Запоріжжя) – 9

B8. «Молодші юні надії» (юнаки до 8 років, 2012 р.н. та мол., 6 учасників). Блискавична гра

1. Батруков Денис (3 розряд, Вінницька область, м. Вінниця) – 14 з 16 очок
2. Медвєдєв Дмитро (3 розряд, Вінницька область, м. Вінниця) – 12
3. Соболєв Владислав (Запорізька область, м. Запоріжжя) – 9

G8

ukraine Підсумкове положення

G8. «Молодші юні надії» (дівчата до 8 років, 2012 р.н. та мол., 3 учасниці). Класична гра

1. Супруненко Катерина (3 розряд, Херсонська область, м. Херсон) – 6 з 8 очок
2. Бердник Мирослава (3 розряд, Дніпропетровська область, м. Кам'янське) – 6
3. Бешецька Емма (3 розряд, Херсонська область, м. Херсон) – 3

G8. «Молодші юні надії» (дівчата до 8 років, 2012 р.н. та мол., 3 учасниці). Швидка гра

1. Супруненко Катерина (3 розряд, Херсонська область, м. Херсон) – 8 з 14 очок
2. Бердник Мирослава (3 розряд, Дніпропетровська область, м. Кам'янське) – 5
3. Бешецька Емма (3 розряд, Херсонська область, м. Херсон) – 2

G8. «Молодші юні надії» (дівчата до 8 років, 2012 р.н. та мол., 3 учасниці). Блискавична гра

1. Супруненко Катерина (3 розряд, Херсонська область, м. Херсон) – 9 з 16 очок
2. Бешецька Емма (3 розряд, Херсонська область, м. Херсон) – 7
3. Бердник Мирослава (3 розряд, Дніпропетровська область, м. Кам'янське) – 6

TABLES

B19

ukraine Таблиця. Юнаки (2001 р.н. і молодше)

Шашки-100. Класична гра: DraughtsUA | FMJD

Шашки-100. Швидка гра: DraughtsUA | FMJD

Шашки-100. Блискавична гра: DraughtsUA | FMJD

G19

ukraine Таблиця. Дівчата (2001 р.н. і молодше)

Шашки-100. Класична гра: DraughtsUA | FMJD

Шашки-100. Швидка гра: DraughtsUA | FMJD

Шашки-100. Блискавична гра: DraughtsUA | FMJD

B13

ukraine Таблиця. Юнаки (2007 р.н. і молодше)

Шашки-100. Класична гра: DraughtsUA | FMJD

Шашки-100. Швидка гра: DraughtsUA | FMJD

Шашки-100. Блискавична гра: DraughtsUA | FMJD

G13

ukraine Таблиця. Дівчата (2007 р.н. і молодше)

Шашки-100. Класична гра: DraughtsUA | FMJD

Шашки-100. Швидка гра: DraughtsUA | FMJD

Шашки-100. Блискавична гра: DraughtsUA | FMJD

B8

ukraine Таблиця. Юнаки (2012 р.н. і молодше)

Шашки-100. Класична гра: DraughtsUA | FMJD

Шашки-100. Швидка гра: DraughtsUA | FMJD

Шашки-100. Блискавична гра: DraughtsUA | FMJD

G8

ukraine Таблиця. Дівчата (2012 р.н. і молодше)

Шашки-100. Класична гра: DraughtsUA | FMJD

Шашки-100. Швидка гра: DraughtsUA | FMJD

Шашки-100. Блискавична гра: DraughtsUA | FMJD

Team

ukraine Таблиця. Командний залік

Шашки-100. Класична гра: DraughtsUA | FMJD

Шашки-100. Швидка гра: DraughtsUA | FMJD

Шашки-100. Блискавична гра: DraughtsUA | FMJD

VIDEO

ukraine Все відео зі змагань


22.02.2020. Нагородження призерів DrUA channel

REGULATIONS

Регламент ЧУ

Регламент турніру серед «молодших юних надій»

ukraineПрограма проведення змагань

  • 15 лютого 2020 року – день приїзду
  • 14:00 – мандатна комісія;
  • 15:00 – церемонія відкриття змагань;
  • 15:30 – змагання з блискавичної гри;
  • 16 лютого 2020 року – змагання з швидкої гри;
  • 17-22 лютого 2020 року – змагання з класичної гри;
  • 22 лютого 2020 року. 14:00 – церемонія закриття змагань та нагородження; від'їзд учасників.