Особисто-командні змагання пройшли 25 серпня 2017 року у спорткомплексі «Аква Лайф» (Болгарія, с. Кранєво). Молоді гравці визначали найсильнішого серед дівчат та хлопців (окремо) у шести вікових категоріях: «молодші юні надії» (до 8 років), «юні надії» (до 10 років), «молодші кадети» (до 13 років), «кадети» (до 16 років), «юніори» (до19 років), «молодь» (до 26 років). Програма змагань – швидка гра.

ПPО ТУPНІP

Особисто-командні змагання пройшли 25 серпня 2017 року у спорткомплексі «Аква Лайф» (Болгарія, с. Кранєво). Молоді гравці визначали найсильнішого серед дівчат та хлопців (окремо) у шести вікових категоріях: «молодші юні надії» (до 8 років), «юні надії» (до 10 років), «молодші кадети» (до 13 років), «кадети» (до 16 років), «юніори» (до19 років), «молодь» (до 26 років). Програма змагань – швидка гра.

У чемпіонаті світу з шашок-64 серед молоді прийняли участь 197 спортсменів (101 хлопець: 14+15+22+19+16+15 та 96 дівчат: 18+19+22+16+12+9) з 14-ти країн світу: Азербайджану, Болгарії, Білорусі, Естонії, Індії, Казахстану, Латвії, Литви, Молдови, Росії, Румунії, Туркменії, Узбекистану, України. До Кранєво честь нашої країни приїхали захищати 18 спортсменів з 7-ми регіонів: Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Одеської, Харківської областей та міста Києва.

ПІДСУМКИ

B8

МОЛОДШІ ЮНІ НАДІЇ. ШВИДКА ГРА (25.08.2017, 197 учасників, контроль – 7 хв. + 5 сек.)

Хлопці, 14 учасників

1. Mironov Vladislav (Росія) – 14 очок з 14
2. Shokhobov Amirbek (Узбекистан) – 10
3. Золотар Тимур (м. Харків, Харківська обл., тренер – І.Чебукіна, Україна) – 9

B10

ЮНІ НАДІЇ. ШВИДКА ГРА (25.08.2017, 197 учасників, контроль – 7 хв. + 5 сек.)

Хлопці, 15 учасників

1. Tikhonov Artem (Білорусь) – 14 очок з 14
2. Khalilov Bekhzod (Узбекистан) – 9
3. Govorov Prokopii (Росія) – 9

B13

МОЛОДШІ КАДЕТИ. ШВИДКА ГРА (25.08.2017, 197 учасників, контроль – 7 хв. + 5 сек.)

Хлопці, 22 учасника

1. Iliasov Ivan (Росія) – 11 очок з 14
2. Shiriaev Aleksandr (Росія) – 10
3. Leu Marat (Білорусь) – 10
...
12. Агарков Данііл (м. Кам'янське, Дніпропетровська обл., тренер - Д.Савінський, Україна) – 7
13. Гераськін Нікіта (м. Київ, тренер - В.Лапін, Україна) – 7
17. Савінський Добриня (м. Кам'янське, Дніпропетровська обл., тренер - Д.Савінський, Україна) – 6

B16

КАДЕТИ. ШВИДКА ГРА (25.08.2017, 197 учасників, контроль – 7 хв. + 5 сек.)

Хлопці, 19 учасників

1. Gusarov Dmitrii (Росія) – 13 очок з 14
2. Kolosov Dmitrii (Росія) – 13
3. Leonidov Daniil (Росія) – 10
4. Рукін Богдан (м. Харків, Харківська обл., тренер – О.Шапунов) – 9
9. Захаров Андрій (Одеська обл., Україна) – 7

B19

ЮНІОРИ. ШВИДКА ГРА (25.08.2017, 197 учасників, контроль – 7 хв. + 5 сек.)

Хлопці, 16 учасників

1. Valiuk Uladzislau (Білорусь) – 10 очок з 14
2. Шепель Фелікс (м. Дніпро, Дніпропетровська обл., тренер - А.Панченко, Україна) – 10
3. Egolin Vitalii (Росія) – 10

B26

МОЛОДЬ. ШВИДКА ГРА (25.08.2017, 197 учасників, контроль – 7 хв. + 5 сек.)

Хлопці, 16 учасників

1. Шкатула Денис (м. Вінниця, Вінницька обл., Україна) – 12 очок з 14
2. Abarinov Dmitrii (Росія) – 11
3. Korolev Sergei (Росія) – 9
4. Панченков Богдан (м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна) – 8
13. Новицький Вячеслав (м. Харків, Харківська обл., тренер – О.Шапунов, Україна) – 6

G8

МОЛОДШІ ЮНІ НАДІЇ. ШВИДКА ГРА (25.08.2017, 197 учасників, контроль – 7 хв. + 5 сек.)

Дівчата, 18 учасниць

1. Makhmudova Mavludakhon (Узбекистан) – 11 очок з 14
2. Kirillina Aina (Росія) – 10
3. Vasileva Elizaveta (Росія) – 10
...
6. Куценко Василіса (м. Харків, Харківська обл., Україна) – 9
8. Мусієнко Катерина (м. Харків, Харківська обл., Україна) – 7
14. Острецова Марія (м. Дніпро, Дніпропетровська обл., Україна) – 7

G10

ЮНІ НАДІЇ. ШВИДКА ГРА (25.08.2017, 197 учасників, контроль – 7 хв. + 5 сек.)

Дівчата, 19 учасниць

1. Zakharova Viktoriia (Росія) – 13 очок з 14
2. Nikifarava Darya (Білорусь) – 10
3. Botirova Asal (Узбекистан) – 10
...
9. Квасневська Владислава (м. Харків, Харківська обл., тренер – О.Шапунов, Україна) – 8
15. Мойсей Катерина (м. Іршава, Закарпатська обл., тренер – А.Вайда, Україна) – 6
19. Бєляєва Софія (м. Харків, Харківська обл., тренер – І.Чебукіна, Україна) – 4

G13

МОЛОДШІ КАДЕТИ. ШВИДКА ГРА (25.08.2017, 197 учасників, контроль – 7 хв. + 5 сек.)

Дівчата, 22 учасниці

1. Vatolina Kristina (Росія) – 12 очок з 14
2. Nikalayeva Viktoryia (Білорусь) – 11
3. Chasnakova Maryia (Білорусь) – 11
...
9. Купатенко Софія (м. Кам'янське, Дніпропетровська обл., тренер – Д.Савінський, Україна) – 8

G16

КАДЕТИ. ШВИДКА ГРА (25.08.2017, 197 учасників, контроль – 7 хв. + 5 сек.)

Дівчата, 16 учасниць

1. Yakubovich Yana (Білорусь) – 12 очок з 14
2. Abdishayeva Niara (Узбекистан) – 10
3. Lazovik Yana (Білорусь) – 9
...
10. Прокопюк Вікторія (м. Київ, тренер - В.Лапін, Україна) – 7

G19

ЮНІОРИ. ШВИДКА ГРА (25.08.2017, 197 учасників, контроль – 7 хв. + 5 сек.)

Дівчата, 12 учасниць

1. Petruseva Polina (Білорусь) – 11 очок з 14
2. Tursunmurotova Shakhzoda (Узбекистан) – 10
3. Mironava Maryia (Росія) – 9

G26

МОЛОДЬ. ШВИДКА ГРА (25.08.2017, 197 учасників, контроль – 7 хв. + 5 сек.)

Дівчата, 9 учасниць

1. Zaruba Cristina (Молдова) – 13 очок з 16
2. Ivanova Ekaterina (Росія) – 11
3. Kuznetsova Kseniia (Росія) – 10

ТАБЛИЦІ

B8

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. ШВИДКА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс Аква Лайф. 25 серпня 2017 року.
Молодь. «Молодші юні надії». Хлопці

Таблиця турніру

B10

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. ШВИДКА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс Аква Лайф. 25 серпня 2017 року.
Молодь. «Юні надії». Хлопці

Таблиця турніру

B13

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. ШВИДКА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс Аква Лайф. 25 серпня 2017 року.
Молодь. «Молодші кадети». Хлопці

Таблиця турніру

B16

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. ШВИДКА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс Аква Лайф. 25 серпня 2017 року.
Молодь. «Кадети». Хлопці

Таблиця турніру

B19

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. ШВИДКА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс Аква Лайф. 25 серпня 2017 року.
Молодь. «Юніори». Хлопці

Таблиця турніру

B26

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. ШВИДКА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс Аква Лайф. 25 серпня 2017 року.
Молодь. «Молодь». Хлопці

Таблиця турніру

G8

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. ШВИДКА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс Аква Лайф. 25 серпня 2017 року.
Молодь. «Молодші юні надії». Дівчата

Таблиця турніру

G10

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. ШВИДКА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс Аква Лайф. 25 серпня 2017 року.
Молодь. «Юні надії». Дівчата

Таблиця турніру

G13

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. ШВИДКА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс Аква Лайф. 25 серпня 2017 року.
Молодь. «Молодші кадети». Дівчата

Таблиця турніру

G16

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. ШВИДКА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс Аква Лайф. 25 серпня 2017 року.
Молодь. «Кадети». Дівчата

Таблиця турніру

G19

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. ШВИДКА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс Аква Лайф. 25 серпня 2017 року.
Молодь. «Юніори». Дівчата

Таблиця турніру

G26

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. ШВИДКА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс Аква Лайф. 25 серпня 2017 року.
Молодь. «Молодь». Дівчата

Таблиця турніру

ФОТОГPАФІЇ

 

ВІДЕО