Особисто-командні змагання пройшли з 26 серпня 2017 року по 1 вересня 2017 року у спорткомплексі «Аква Лайф» (Болгарія, с. Кранєво). Молоді гравці визначали найсильнішого серед дівчат та хлопців (окремо) у шести вікових категоріях: «молодші юні надії» (до 8 років), «юні надії» (до 10 років), «молодші кадети» (до 13 років), «кадети» (до 16 років), «юніори» (до19 років), «молодь» (до 26 років). Програма змагань – класична гра.

ПPО ТУPНІP

Особисто-командні змагання пройшли з 26 серпня 2017 року по 1 вересня 2017 року у спорткомплексі «Аква Лайф» (Болгарія, с. Кранєво). Молоді гравці визначали найсильнішого серед дівчат та хлопців (окремо) у шести вікових категоріях: «молодші юні надії» (до 8 років), «юні надії» (до 10 років), «молодші кадети» (до 13 років), «кадети» (до 16 років), «юніори» (до19 років), «молодь» (до 26 років). Програма змагань – класична гра.

У чемпіонаті світу з шашок-64 серед молоді прийняли участь 196 спортсменів (99 хлопців: 14+16+22+18+15+14 та 97 дівчат: 18+20+21+17+12+9) з 14-ти країн світу: Азербайджану, Болгарії, Білорусі, Естонії, Індії, Казахстану, Латвії, Литви, Молдови, Росії, Румунії, Туркменії, Узбекистану, України. До Кранєво честь нашої країни приїхали захищати 18 спортсменів з 7-ми регіонів: Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Одеської, Харківської областей та міста Києва.

ЖЕPЕБКУВАННЯ

День 3. 28.08.2017
B8 Volosin Bogdan (MDA) – Золотар Тимур –
B13 Iliasov Ivan (RUS) – Агарков Данііл –
B13 Гераськін Нікіта – Norenbergs Klavs (LAT) –
B13 Shiriaev Aleksandr (RUS) – Савінський Добриня –
B16 Рукін Богдан – Domarkas, Audrius (LTU) –
B16 Omarov, Rustem (KAZ) – Захаров Андрій –
B26 Шкатула Денис – Панченков Богдан – 
B26 Norkus, Domantas (LTU) – Новицький Вячеслав –
G8 Makhmudova, Mavludakhon (UZB) – Куценко Василіса –
G8 Alekseeva, Mariia (RUS) – Мусієнко Катерина –
G8 Malofeja, Diana (LAT) – Острецова Марія –
G10 Diachkovskaia, Angelina (RUS) – Квасневська Владислава –
G10 Мойсей Катерина – Filippova, Galina (RUS) –
G10 Lanka, Ruta (LAT) – Бєляєва Софія –
G13 Davletova, Anel (KAZ) – Купатенко Софія – 
G16 Shonina, Daria (RUS) – Прокопюк Вікторія –

День 2. 27.08.2017
B8 Gorschii Dmitri (MDA) – Золотар Тимур – 1:1
B13 Grisins Roberts (LAT) – Агарков Данііл – 0:2
B13 Гераськін Нікіта – Vozivoda Roman (MDA) – 2:0
B13 Савінський Добриня – Cusnir Dumitru (MDA) – 2:0
B16 Gaidarji, Alexandr (MDA) – Рукін Богдан – 0:2
B16 Kolosov Dmitrii (RUS) – Захаров Андрій – 1:1
B26 Vengelis, Lukas (LTU) – Шкатула Денис – 1:1
B26 Панченков Богдан – Egorov, Victor (RUS) – 2:0
B26 Zhekeyev, Mirat (KAZ) – Новицький Вячеслав – 2:0
G8 Куценко Василіса – Sergeeva, Naryiaana (RUS) – 2:0
G8 Kirillina, Aina (RUS) – Мусієнко Катерина – 2:0
G8 Острецова Марія – Somer, Eliisabet (EST) – 2:0
G10 Квасневська Владислава – Nikifarava, Darya (BLR) – 0:2
G10 Botirova, Asal (UZB) – Мойсей Катерина – 1:1
G10 Бєляєва Софія – Diachkovskaia, Angelina (RUS) – 1:1
G13 Купатенко Софія – Sofronova, Emma (RUS) – 2:0
G16 Прокопюк Вікторія – Dummy – 2:0

День 1. 26.08.2017
B8 Rozenshtrakh Arsenii (RUS) – Золотар Тимур – 0:2
B13 Агарков Данііл – Leu Marat (BLR) – 1:1
B13 Iliasov Ivan (RUS) – Гераськін Нікіта – 2:0
B13 Osin Denis (RUS) – Савінський Добриня – 1:1
B16 Leonidov Daniil (RUS) – Рукін Богдан –
B16 Захаров Андрій – Katkov Aleksandr (RUS) – 2:0
B26 Шкатула Денис – Viaznikov, Evgenii (RUS) – 0:2
B26 Новицький Вячеслав – Панченков Богдан – 2:0
G8 Malofeja, Diana (LAT) – Куценко Василіса – 0:2
G8 Мусієнко Катерина – Gorun, Bianca (MDA) – 2:0
G8 Острецова Марія – Gainullina, Kamilla (RUS) – 0:2
G10 Квасневська Владислава – Lanka, Ruta (LAT) – 1:1
G10 Мойсей Катерина – Kuchynskaya, Antanina (BLR) – 1:1
G10 Бєляєва Софія – Shved, Evgeniya (BLR) – 0:2
G13 Nasybullina, Leisian (RUS) – Купатенко Софія – 1:1
G16 Abdishayeva, Niara (UZB) – Прокопюк Вікторія – 2:0

ПІДСУМКИ

B8

МОЛОДШІ ЮНІ НАДІЇ. КЛАСИЧНА ГРА (26.08-01.09.2017, 196 учасників, контроль – 45 хв. + 10 сек.)

Хлопці, 14 учасників

1. ??? – ?? очок з 14
2. ??? – ??
3. ??? – ??

Золотар Тимур (м. Харків, Харківська обл., тренер – І.Чибукіна, Україна) – ??

B10

ЮНІ НАДІЇ. КЛАСИЧНА ГРА (26.08-01.09.2017, 196 учасників, контроль – 45 хв. + 10 сек.)

Хлопці, 16 учасників

1. ??? – ?? очок з 14
2. ??? – ??
3. ??? – ??

B13

МОЛОДШІ КАДЕТИ. КЛАСИЧНА ГРА (26.08-01.09.2017, 196 учасників, контроль – 45 хв. + 10 сек.)

Хлопці, 13 учасників

1. ??? – ?? очок з 14
2. ??? – ??
3. ??? – ??

Агарков Данііл (м. Кам'янське, Дніпропетровська обл., тренер - Д.Савінський, Україна) – ??
Гераськін Нікіта (м. Київ, тренер - В.Лапін, Україна) – ??
Савінський Добриня (м. Кам'янське, Дніпропетровська обл., тренер - Д.Савінський, Україна) – ??

B16

КАДЕТИ. КЛАСИЧНА ГРА (26.08-01.09.2017, 196 учасників, контроль – 45 хв. + 10 сек.)

Хлопці, 18 учасників

1. ??? – ?? очок з ??
2. ??? – ??
3. ??? – ??

Рукін Богдан (м. Харків, Харківська обл., тренер – О.Шапунов) – ??
Захаров Андрій (Одеська обл., Україна) – ??

B19

ЮНІОРИ. КЛАСИЧНА ГРА (26.08-01.09.2017, 196 учасників, контроль – 45 хв. + 10 сек.)

Хлопці, 15 учасників

1. ??? – ?? очок з ??
2. ??? – ??
3. ??? – ??

Шепель Фелікс (м. Дніпро, Дніпропетровська обл., тренер - А.Панченко, Україна) – 10

B26

МОЛОДЬ. КЛАСИЧНА ГРА (26.08-01.09.2017, 196 учасників, контроль – 45 хв. + 10 сек.)

Хлопці, 14 учасників

1. ??? – ?? очок з ??
2. ??? – ??
3. ??? – ??

Шкатула Денис (м. Вінниця, Вінницька обл., Україна) – ??
Панченков Богдан (м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна) – ??
Новицький Вячеслав (м. Харків, Харківська обл., тренер – О.Шапунов, Україна) – ??

G8

МОЛОДШІ ЮНІ НАДІЇ. КЛАСИЧНА ГРА (26.08-01.09.2017, 196 учасників, контроль – 45 хв. + 10 сек.)

Дівчата, 18 учасниць

1. ??? – ?? очок з ??
2. ??? – ??
3. ??? – ??

Куценко Василіса (м. Харків, Харківська обл., Україна) – ??
Мусієнко Катерина (м. Харків, Харківська обл., Україна) – ??
Острецова Марія (м. Дніпро, Дніпропетровська обл., Україна) – ??

G10

ЮНІ НАДІЇ. КЛАСИЧНА ГРА (26.08-01.09.2017, 196 учасників, контроль – 45 хв. + 10 сек.)

Дівчата, 20 учасниць

1. ??? – ?? очок з ??
2. ??? – ??
3. ??? – ??

Квасневська Владислава (м. Харків, Харківська обл., тренер – О.Шапунов, Україна) – ??
Мойсей Катерина (м. Іршава, Закарпатська обл., тренер – А.Вайда, Україна) – ??
Бєляєва Софія (м. Харків, Харківська обл., Україна) – ??

G13

МОЛОДШІ КАДЕТИ. КЛАСИЧНА ГРА (26.08-01.09.2017, 196 учасників, контроль – 45 хв. + 10 сек.)

Дівчата, 21 учасниця

1. ??? – ?? очок з ??
2. ??? – ??
3. ??? – ??

Купатенко Софія (м. Кам'янське, Дніпропетровська обл., тренер – Д.Савінський, Україна) – ??

G16

КАДЕТИ. КЛАСИЧНА ГРА (26.08-01.09.2017, 196 учасників, контроль – 45 хв. + 10 сек.)

Дівчата, 17 учасниць

1. ??? – ?? очок з ??
2. ??? – ??
3. ??? – ??

Прокопюк Вікторія (м. Київ, тренер - В.Лапін, Україна) – ??

G19

ЮНІОРИ. КЛАСИЧНА ГРА (26.08-01.09.2017, 196 учасників, контроль – 45 хв. + 10 сек.)

Дівчата, 12 учасниць

1. ??? – ?? очок з ??
2. ??? – ??
3. ??? – ??

G26

МОЛОДЬ. КЛАСИЧНА ГРА (26.08-01.09.2017, 196 учасників, контроль – 45 хв. + 10 сек.)

Дівчата, 9 учасниць

1. ??? – ?? очок з ??
2. ??? – ??
3. ??? – ??

ТАБЛИЦІ

B8

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. КЛАСИЧНА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс «Аква Лайф». 26 серпня – 1 вересня 2017 року.
Молодь. «Молодші юні надії». Хлопці

Таблиця турніру

B10

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. КЛАСИЧНА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс «Аква Лайф». 26 серпня – 1 вересня 2017 року.
Молодь. «Юні надії». Хлопці

Таблиця турніру

B13

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. КЛАСИЧНА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс «Аква Лайф». 26 серпня – 1 вересня 2017 року.
Молодь. «Молодші кадети». Хлопці

Таблиця турніру

B16

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. КЛАСИЧНА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс «Аква Лайф». 26 серпня – 1 вересня 2017 року.
Молодь. «Кадети». Хлопці

Таблиця турніру

B19

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. КЛАСИЧНА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс «Аква Лайф». 26 серпня – 1 вересня 2017 року.
Молодь. «Юніори». Хлопці

Таблиця турніру

B26

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. КЛАСИЧНА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс «Аква Лайф». 26 серпня – 1 вересня 2017 року.
Молодь. «Молодь». Хлопці

Таблиця турніру

G8

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. КЛАСИЧНА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс «Аква Лайф». 26 серпня – 1 вересня 2017 року.
Молодь. «Молодші юні надії». Дівчата

Таблиця турніру

G10

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. КЛАСИЧНА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс «Аква Лайф». 26 серпня – 1 вересня 2017 року.
Молодь. «Юні надії». Дівчата

Таблиця турніру

G13

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. КЛАСИЧНА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс «Аква Лайф». 26 серпня – 1 вересня 2017 року.
Молодь. «Молодші кадети». Дівчата

Таблиця турніру

G16

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. КЛАСИЧНА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс «Аква Лайф». 26 серпня – 1 вересня 2017 року.
Молодь. «Кадети». Дівчата

Таблиця турніру

G19

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. КЛАСИЧНА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс «Аква Лайф». 26 серпня – 1 вересня 2017 року.
Молодь. «Юніори». Дівчата

Таблиця турніру

G26

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. КЛАСИЧНА ГРА
Болгарія, с. Кранєво, спорткомплекс «Аква Лайф». 26 серпня – 1 вересня 2017 року.
Молодь. «Молодь». Дівчата

Таблиця турніру

ФОТОГPАФІЇ

 

ВІДЕО