Особисті змагання проходили 16 вересня 2017 року в ХДЮСШ з шахів і шашок Херсонської міської ради (м. Херсон, вул. Соборна, 18). Найсильніші визначались серед чоловіків та жінок. Вид програми – швидка гра.

ПPО ТУPНІP

Особисті змагання проходили 16 вересня 2017 року в ХДЮСШ з шахів і шашок Херсонської міської ради (м. Херсон, вул. Соборна, 18). Найсильніші визначались серед чоловіків та жінок. Вид програми – швидка гра.

У чемпіонаті області з шашок-64 приймали участь 17 спортсменів (12 чоловіків та 5 жінок) з 2-х регіонів України: Миколаївської та Херсонської областей.

ПІДСУМКИ

ЧОЛОВІКИ

ШВИДКА ГРА (16.09.2017, 17 учасників, контроль – ?? хв.)

Чоловіки, 12 учасників

1. Берніков Леонід (м. Херсон) – 12 очок з 14
2. Ніценко Юрій (м. Херсон) – 11
3. Юрковський Андрій (м. Херсон) – 10

ЖІНКИ

ШВИДКА ГРА (16.09.2017, 17 учасників, контроль – ?? хв.)

Жінки, 5 учасниць

1. Максимова Альона (м. Херсон) – 8 очок з 14
2. Скороход Дарина (м. Херсон) – 7
3. Яремчук Ксенія (м. Херсон, Херсонська обл.) – 6

ТАБЛИЦЯ

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2017. ШВИДКА ГРА
м. Херсон, ш/ш клуб. 16 вересня 2017 року.
Дорослі

 М  Прізвище та ім'я                        Очки
 1. Берніков Леонід (Херсонська обл.)        12
 2. Ніценко Юрій (Херсонська обл.)           11
 3. Юрковський Андрій (Херсонська обл.)      10
 4. Полєвщиков Кирило (Херсонська обл.)      10
 5. Чернуцький Юрій (Херсонська обл.)         9
 6. Мальченко Валентин (Миколаївська обл.)    8
 7. Варнавський Вячеслав (Херсонська обл.)    8
 8. Максимова Альона (Херсонська обл.)        8
 9. Погребний Володимир (Миколаївська обл.)   8
10. Скороход Дарина (Херсонська обл.)         7
11. Галімон Едуард (Херсонська обл.)          7
12. Яремчук Ксенія (Херсонська обл.)          6
13. Рубан Олександр (Миколаївська обл.)       6
14. Зелінська Аліна (Херсонська обл.)         5
15. Іщенко Марія (Херсонська обл.)            4
16. Кірілков Данило (Херсонська обл.)         4
17. Пивоварчук Денис (Херсонська обл.)        3

ФОТОГPАФІЇ

 

ВІДЕО