Змагання пройшли з 17 по 18 листопада 2017 року в м. Дніпро за адресою: комунальне підприємство «Міський шахово-шашковий клуб ім. Й.С.Уріха», вул. Володимира Вернадського, 27). Дорослі спортсмени визначили чемпіона та чемпіонку України серед чоловіків та жінок (окремо). Змагання – особисті. Вид програми – швидка гра.

ПPО ТУPНІP

Змагання пройшли з 17 по 18 листопада 2017 року в м. Дніпро за адресою: комунальне підприємство «Міський шахово-шашковий клуб ім. Й.С.Уріха», вул. Володимира Вернадського, 27). Дорослі спортсмени визначили чемпіона та чемпіонку України серед чоловіків та жінок (окремо). Змагання – особисті. Вид програми – швидка гра.

У чемпіонаті України з шашок-64 прийняло участь 47 спортсменів (32 чоловіки та 15 жінок) з 7-ми регіонів України. До Дніпра приїхали учасники з: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Одеської, Харківської областей, а також з міста Києва.

PЕГЛАМЕНТ

Регламент

ПІДСУМКИ

ЧОЛОВІКИ

ШВИДКА ГРА (17-18.11.2017, 47 учасників, контроль – 10 хв. + 5 сек.)

Чоловіки, 32 учасника

1. Івашко Євген (м. Дніпро, Дніпропетровська область) – 13 очок з 18
2. Шепель Фелікс (м. Дніпро, Дніпропетровська область) – 13
3. Гребьонкін Валерій (м. Одеса, Одеська область) – 12

ЖІНКИ

ШВИДКА ГРА (17-18.11.2017, 47 учасників, контроль – 10 хв. + 5 хв.)

Жінки, 15 учасниць

1. Рейніш Ольга (м. Київ) – 14 очок з 16
2. Коротка Олена (м. Кам'янське, Дніпропетровська область) – 14
3. Зайцева Тетяна (м. Київ) – 10

ЖЕPЕБКУВАННЯ

ЧОЛОВІКИ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЧОЛОВІКІВ

Round 1, 17-11-2017, 16:00
Івашко Євген		- Губарєв Ігор		2-0	 
Ляшко Микола		- Гребенкін Валерій	0-2	 
Звонарев Геннадій	- Кіданецький Василь	2-0	 
Блоха Андрій		- Бойко Сергій		0-2	 
Шепель Фелікс		- Гриненко Олександр	2-0	 
Яворський Володимир	- Обелець Максим	0-2	 
Антонович Владислав	- Зєбзєєв Артем		2-0	 
Дудник Микола		- Панченков Богдан	0-2	 
Новицький Вячеслав	- Захаров Денис		2-0	 
Камсков Михайло*	- Іванов Кирило		0-2	 
Ципес Леонід		- Жигалєв Данило*	2-0	 
Коваленко Віктор*	- Слюсаренко Володимир	2-0	 
Горобець Віктор		- Поліщук Лев		2-0	 
Малий Антон		- Комарницький Андріан	0-2	 
Патлань Олег		- Потайчук Матвій	2-0	 
Жукоцький Володимир	- Розвалінов Олександр	0-2	 
 
Round 2, 17-11-2017, 17:00
Гребенкін Валерій	- Івашко Євген		1-1	 
Бойко Сергій		- Звонарев Геннадій	2-0	 
Обелець Максим		- Шепель Фелікс		1-1	 
Панченков Богдан	- Антонович Владислав	1-1	 
Комарницький Андріан	- Новицький Вячеслав	0-2	 
Іванов Кирило		- Ципес Леонід		0-2	 
Розвалінов Олександр	- Коваленко Віктор*	0-2	 
Патлань Олег		- Горобець Віктор	1-1	 
Кіданецький Василь	- Малий Антон		0-2	 
Поліщук Лев		- Ляшко Микола		0-2	 
Гриненко Олександр	- Яворський Володимир	0-2	 
Жигалєв Данило*		- Блоха Андрій		0-2	 
Губарєв Ігор		- Камсков Михайло*	2-0	 
Зєбзєєв Артем		- Жукоцький Володимир	2-0	 
Захаров Денис		- Дудник Микола		2-0	 
Потайчук Матвій		- Слюсаренко Володимир	0-2	 
 
Round 3, 17-11-2017, 18:00
Ципес Леонід		- Бойко Сергій		1-1	 
Новицький Вячеслав	- Коваленко Віктор*	2-0	 
Івашко Євген		- Горобець Віктор	2-0	 
Гребенкін Валерій	- Патлань Олег		2-0	 
Панченков Богдан	- Обелець Максим	1-1	 
Антонович Владислав	- Шепель Фелікс		1-1	 
Комарницький Андріан	- Зєбзєєв Артем		0-2	 
Звонарев Геннадій	- Малий Антон		2-0	 
Іванов Кирило		- Губарєв Ігор		2-0	 
Яворський Володимир	- Блоха Андрій		2-0	 
Ляшко Микола		- Захаров Денис		0-2	 
Слюсаренко Володимир	- Розвалінов Олександр	1-1	 
Жукоцький Володимир	- Жигалєв Данило*	1-1	 
Камсков Михайло*	- Поліщук Лев		0-2	 
Кіданецький Василь	- Гриненко Олександр	0-2	 
Дудник Микола		- Потайчук Матвій	0-2	 
 
Round 4, 18-11-2017, 10:00
Новицький Вячеслав	- Гребенкін Валерій	1-1	 
Бойко Сергій		- Іванов Кирило		2-0	 
Івашко Євген		- Ципес Леонід		1-1	 
Обелець Максим		- Розвалінов Олександр	2-0	 
Звонарьов Геннадій	- Антонович Владислав	0-2	 
Зєбзєєв Артем		- Коваленко Віктор*	0-2	 
Захаров Денис		- Шепель Фелікс		0-2	 
Панченков Богдан	- Яворський Володимир	2-0	 
Поліщук Лев		- Патлань Олег		0-2	 
Горобець Віктор		- Слюсаренко Володимир	0-2	 
Комарницький Андріан	- Жукоцький Володимир	2-0	 
Потайчук Матвій		- Ляшко Микола		0-2	 
Малий Антон		- Блоха Андрій		2-0	 
Губарєв Ігор		- Гриненко Олександр	2-0	 
Жигалєв Данило*		- Камсков Михайло*	1-1	 
Дудник Микола		- Кіданецький Василь	0-2	 
 
Round 5, 18-11-2017, 11:00
Бойко Сергій		- Новицький Вячеслав	1-1	 
Гребенкін Валерій	- Панченков Богдан	1-1	 
Коваленко Віктор*	- Антонович Владислав	1-1	 
Шепель Фелікс		- Івашко Євген		0-2	 
Ципес Леонід		- Обелець Максим	1-1	 
Слюсаренко Володимир	- Патлань Олег		2-0	 
Розвалінов Олександр	- Звонарьов Геннадій	0-2	 
Іванов Кирило		- Малий Антон		2-0	 
Губарєв Ігор		- Зєбзєєв Артем		1-1	 
Яворський Володимир	- Захаров Денис		1-1	 
Ляшко Микола		- Комарницький Андріан	1-1	 
Кіданецький Василь	- Горобець Віктор	0-2	 
Блоха Андрій		- Камсков Михайло*	2-0	 
Гриненко Олександр	- Жигалєв Данило*	0-2	 
Поліщук Лев		- Потайчук Матвій	1-1	 
Жукоцький Володимир	- Дудник Микола		0-2	 

Round 6, 18-11-2017, 12:00
Слюсаренко Володимир	- Новицький Вячеслав	1-1	 
Івашко Євген		- Бойко Сергій		1-1	 
Обелець Максим		- Гребенкін Валерій	0-2	 
Антонович Владислав	- Ципес Леонід		0-2	 
Коваленко Віктор*	- Панченков Богдан	0-2	 
Шепель Фелікс		- Губарєв Ігор		2-0	 
Звонарьов Геннадій	- Іванов Кирило		2-0	 
Захаров Денис		- Блоха Андрій		1-1	 
Комарницький Андріан	- Яворський Володимир	2-0	 
Патлань Олег		- Ляшко Микола		1-1	 
Горобець Віктор		- Зєбзєєв Артем		1-1	 
Жигалєв Данило*		- Малий Антон		0-2	 
Розвалінов Олександр	- Поліщук Лев		1-1	 
Потайчук Матвій		- Кіданецький Василь	0-2	 
Гриненко Олександр	- Дудник Микола		1-1	 
Камсков Михайло*	- Жукоцький Володимир	1-1	 

Round 7, 18-11-2017, 13:00
Новицький Вячеслав	- Ципес Леонід		1-1	 
Панченков Богдан	- Івашко Євген		1-1	 
Гребенкін Валерій	- Бойко Сергій		1-1	 
Шепель Фелікс		- Комарницький Андріан	2-0	 
Слюсаренко Володимир	- Звонарьов Геннадій	0-2	 
Малий Антон		- Антонович Владислав	0-2	 
Коваленко Віктор*	- Обелець Максим	0-2	 
Зєбзєєв Артем		- Іванов Кирило		0-2	 
Ляшко Микола		- Горобець Віктор	0-2	 
Захаров Денис		- Патлань Олег		1-1	 
Яворський Володимир	- Жигалєв Данило*	2-0	 
Блоха Андрій		- Губарєв Ігор		1-1	 
Дудник Микола		- Розвалінов Олександр	0-2	 
Поліщук Лев		- Кіданецький Василь	0-2	 
Жукоцький Володимир	- Потайчук Матвій	0-2	 
Гриненко Олександр	- Камсков Михайло*	1-1

Round 8, 18-11-2017, 14:00
Івашко Євген		- Звонарьов Геннадій	2-0	 
Бойко Сергій		- Шепель Фелікс		0-2	 
Ципес Леонід		- Гребенкін Валерій	1-1	 
Панченков Богдан	- Новицький Вячеслав	1-1	 
Обелець Максим		- Антонович Владислав	1-1	 
Яворський Володимир	- Слюсаренко Володимир	0-2	 
Горобець Віктор		- Іванов Кирило		2-0	 
Патлань Олег		- Коваленко Віктор*	0-2	 
Комарницький Андріан	- Захаров Денис		2-0	 
Потайчук Матвій		- Малий Антон		0-2	 
Кіданецький Василь	- Ляшко Микола		1-1	 
Зєбзєєв Артем		- Блоха Андрій		1-1	 
Розвалінов Олександр	- Губарєв Ігор		0-2	 
Жигалєв Данило*		- Поліщук Лев		0-2	 
Гриненко Олександр	- Жукоцький Володимир	2-0	 
Камсков Михайло*	- Дудник Микола		1-1	 

Round 9, 18-11-2017, 15:00
Новицький Вячеслав	- Івашко Євген		1-1	 
Шепель Фелікс		- Гребенкін Валерій	1-1	 
Ципес Леонід		- Панченков Богдан	1-1	 
Горобець Віктор		- Бойко Сергій		1-1	 
Антонович Владислав	- Слюсаренко Володимир	2-0	 
Звонарьов Геннадій	- Обелець Максим	1-1	 
Коваленко Віктор*	- Комарницький Андріан	2-0	 
Блоха Андрій		- Іванов Кирило		2-0	 
Губарєв Ігор		- Малий Антон		2-0	 
Кіданецький Василь	- Патлань Олег		2-0	 
Захаров Денис		- Зєбзєєв Артем		1-1	 
Ляшко Микола		- Яворський Володимир	1-1	 
Розвалінов Олександр	- Гриненко Олександр	2-0	 
Жукоцький Володимир	- Поліщук Лев		1-1	 
Камсков Михайло*	- Потайчук Матвій	0-2	 
Дудник Микола		- Жигалєв Данило*	2-0

ЖІНКИ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЖІНОК

Round 1, 17-11-2017, 16:00
Коротка Олена	- Коротіна Лілія	2-0	 
Пудікова Ірина	- Рейніш Ольга		0-2	 
Зайцева Тетяна	- +			2-0	 
Супрунова Ксенія- Губарєва Ольга	1-1	 
Ведерко Людмила	- Зозуля Анна		2-0	 
Губарєва Анастасія- Губарєва Альона	0-2	 
Попруга Віра	- Вовк Альона		2-0	 
Лашкова Анастасія- Люліна Юлія		1-1	 

Round 2, 17-11-2017, 17:00
Ведерко Людмила	- Коротка Олена		0-2	 
Губарєва Альона	- Рейніш Ольга		0-2	 
Попруга Віра	- Зайцева Тетяна	1-1	 
Люліна Юлія	- Губарєва Ольга	0-2	 
Супрунова Ксенія- Лашкова Анастасія	0-2	 
Вовк Альона	- Пудікова Ірина	2-0	 
Коротіна Лілія	- Губарєва Анастасія	0-2	 
+		- Зозуля Анна		0-2	 

Round 3, 17-11-2017, 18:00
Рейніш Ольга	- Коротка Олена		1-1	 
Лашкова Анастасія- Попруга Віра		2-0	 
Губарєва Ольга	- Зайцева Тетяна	0-2	 
Губарєва Альона	- Супрунова Ксенія	1-1	 
Губарєва Анастасія- Ведерко Людмила	0-2	 
Зозуля Анна	- Вовк Альона		0-2	 
Люліна Юлія	- +			2-0	 
Пудікова Ірина	- Коротіна Лілія	1-1	 

Round 4, 18-11-2017, 10:00
Зайцева Тетяна	- Коротка Олена		1-1	 
Рейніш Ольга	- Лашкова Анастасія	2-0	 
Вовк Альона	- Ведерко Людмила	1-1	 
Попруга Віра	- Люліна Юлія		1-1	 
Губарєва Ольга	- Губарєва Альона	2-0	 
Коротіна Лілія	- Супрунова Ксенія	0-2	 
Зозуля Анна	- Губарєва Анастасія	2-0	 
+		- Пудікова Ірина	0-2	 

Round 5, 18-11-2017, 11:00
Рейніш Ольга	- Зайцева Тетяна	2-0	 
Коротка Олена	- Вовк Альона		2-0	 
Лашкова Анастасія- Зозуля Анна		2-0	 
Ведерко Людмила	- Губарєва Ольга	0-2	 
Пудікова Ірина	- Попруга Віра		0-2	 
Супрунова Ксенія- Люліна Юлія		2-0	 
Губарєва Альона	- Коротіна Лілія	2-0	 
Губарєва Анастасія- +			2-0	 

Round 6, 18-11-2017, 12:00
Губарєва Ольга	- Рейніш Ольга		0-2	 
Коротка Олена	- Лашкова Анастасія	2-0	 
Зайцева Тетяна	- Вовк Альона		0-2	 
Попруга Віра	- Супрунова Ксенія	2-0	 
Губарєва Альона	- Ведерко Людмила	1-1	 
Люліна Юлія	- Губарєва Анастасія	2-0	 
Зозуля Анна	- Пудікова Ірина	2-0	 
+		- Коротіна Лілія	0-2	 

Round 7, 18-11-2017, 13:00
Рейніш Ольга	- Попруга Віра		2-0	 
Коротка Олена	- Губарєва Ольга	2-0	 
Вовк Альона	- Лашкова Анастасія	0-2	 
Коротіна Лілія	- Зайцева Тетяна	0-2	 
Ведерко Людмила	- +			2-0	 
Супрунова Ксенія- Зозуля Анна		2-0	 
Люліна Юлія	- Губарєва Альона	0-2	 
Губарєва Анастасія- Пудікова Ірина	0-2	 

Round 8, 18-11-2017, 14:00
Ведерко Людмила	- Рейніш Ольга		1-1	 
Супрунова Ксенія- Коротка Олена		0-2	 
Лашкова Анастасія- Зайцева Тетяна	0-2	 
Губарєва Альона	- Попруга Віра		2-0	 
+		- Губарєва Ольга	0-2	 
Вовк Альона	- Губарєва Анастасія	1-1	 
Пудікова Ірина	- Люліна Юлія		2-0	 
Зозуля Анна	- Коротіна Лілія	1-1

ТАБЛИЦІ

ЧОЛОВІКИ

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ-2017. ШВИДКА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Й.С.Уріха. 17-18 листопада 2017 року.
Дорослі. Чоловіки. Попередня таблиця

МПрізвище та ім'яОMRS-lSnlРейт.Дата
нар.
ОбластьЗв.123456789
1. Івашко Євген 13 2/2 94   2672 19.09.1974 Дніпропетровська мс 14/2 3/1 12/2 5/1 2/2 8/1 4/1 10/2 6/1
2. Шепель Фелікс 13 1/0 86   2616 10.08.1999 Дніпропетровська мс 28/2 9/1 7/1 21/2 1/0 14/2 15/2 8/2 3/1
3. Гребенкін Валерій 12   92   2635 07.09.1961 Одеська гр. 24/2 1/1 25/2 6/1 4/1 9/2 8/1 5/1 2/1
4 Панченков Богдан 12   91 61 2581 13.01.1995 Запорізька мс 29/2 7/1 9/1 22/2 3/1 11/2 1/1 6/1 5/1
5 Ципес Леонід 12   91 60 2512 14.07.1941 Харківська мс 30/2 18/2 8/1 1/1 9/1 7/2 6/1 3/1 4/1
6 Новицький Вячеслав 12   90   2564 23.07.1995 Харківська мс 21/2 15/2 11/2 3/1 8/1 13/1 5/1 4/1 1/1
7 Антонович Владислав 12   88   2586 29.10.1991 Дніпропетровська мс 19/2 4/1 2/1 10/2 11/1 5/0 20/2 9/1 13/2
8 Бойко Сергій 11   93   2634 29.05.1958 Харківська гр. 16/2 10/2 5/1 18/2 6/1 1/1 3/1 2/0 12/1
9 Обелець Максим 11   91   2596 12.10.1987 Харківська мс 22/2 2/1 4/1 23/2 5/1 3/0 11/2 7/1 10/1
10 Звонарьов Геннадій 11   82 25 2635 01.08.1975 Запорізька мс 17/2 8/0 20/2 7/0 23/2 18/2 13/2 1/0 9/1
11 Коваленко Віктор 11   82 24 2250 02.02.1966 м. Київ 1 13/2 23/2 6/0 19/2 7/1 4/0 9/0 25/2 15/2
12 Горобець Віктор 11   74   2492 11.04.1958 Харківська мс 27/2 25/1 1/0 13/0 17/2 19/1 24/2 18/2 8/1
13 Слюсаренко Володимир 10 - 80   2488 30.09.1955 Харківська мс 11/0 26/2 23/1 12/2 25/2 6/1 10/0 22/2 7/0
14 Губарєв Ігор 10 - 73   2465 07.01.1966 Дніпропетровськ км 1/0 31/2 18/0 28/2 19/1 2/0 16/1 23/2 20/2
15 Комарницький Андріан 9   76   2467 05.03.1968 Івано-Франківська мс 20/2 6/0 19/0 32/2 24/1 22/2 2/0 21/2 11/0
16 Блоха Андрій 9   65 61 2264 20.04.2006 Дніпропетровська 1 8/0 30/2 22/0 20/0 31/2 21/1 14/1 19/1 18/2
17 Кіданецький Василь 9   65 59 2397 24.01.1958 Івано-Франківська км 10/0 20/0 28/0 29/2 12/0 26/2 27/2 24/1 25/2
18 Іванов Кирило 8   80   2558 05.11.1985 Дніпропетровська мс 31/2 5/0 14/2 8/0 20/2 10/0 19/2 12/0 16/0
19 Зєбзєєв Артем 8   78   2215 04.10.2005 Дніпропетровська 1 7/0 32/2 15/2 11/0 14/1 12/1 18/0 16/1 21/1
20 Малий Антон 8   75   2278 16.12.1994 Дніпропетровська 1 15/0 17/2 10/0 16/2 18/0 30/2 7/0 26/2 14/0
21 Захаров Денис 8   74   2428 11.11.1978 Дніпропетровська км 6/0 29/2 24/2 2/0 22/1 16/1 25/1 15/0 19/1
22 Яворський Володимир 8   73   2282 29.08.1968 Дніпропетровська 1 9/0 28/2 16/2 4/0 21/1 15/0 30/2 13/0 24/1
23 Розвалінов Олександр 8   72   2394 02.06.1941 Харківська мс 32/2 11/0 13/1 9/0 10/0 27/1 29/2 14/0 28/2
24 Ляшко Микола 8   71   2386 21.05.1959 Дніпропетровська км 3/0 27/2 21/0 26/2 15/1 25/1 12/0 17/1 22/1
25 Патлань Олег 7   76   2431 07.11.1995 Дніпропетровська км 26/2 12/1 3/0 27/2 13/0 24/1 21/1 11/0 17/0
26 Потайчук Матвій 7   59   2237 12.07.2006 Дніпропетровська 1 25/0 13/0 29/2 24/0 27/1 17/0 32/2 20/0 31/2
27 Поліщук Лев 7   58   2249 29.11.2007 м. Київ 1 12/0 24/0 31/2 25/0 26/1 23/1 17/0 30/2 32/1
28 Гриненко Олександр 6 29/1 62   2255 03.03.2002 м. Київ 1 2/0 22/0 17/2 14/0 30/0 29/1 31/1 32/2 23/0
29 Дудник Микола 6 28/1 58   2264 15.07.1961 Дніпропетровська 1 4/0 21/0 26/0 17/0 32/2 28/1 23/0 31/1 30/2
30 Жигалєв Данило 4 31/1 60   2250 06.08.1996 Дніпропетровська 1 5/0 16/0 32/1 31/1 28/2 20/0 22/0 27/0 29/0
31 Камсков Михайло 4 30/1 57   2250 28.10.2005 Дніпропетровська 1 18/0 14/0 27/0 30/1 16/0 32/1 28/1 29/1 26/0
32 Жукоцький Володимир 3   55   2245 01.10.207 Дніпропетровська 1 23/0 19/0 30/1 15/0 29/0 31/1 26/0 28/0 27/1

ЖІНКИ

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ-2017. ШВИДКА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Й.С.Уріха. 17-18 листопада 2017 року.
Дорослі. Жінки

МПрізвище та ім'яОMRS-lРейт.Д.н.ОбластьЗв.12345678
1. Рейніш Ольга 14 2/1 69 2492 16.09.1965 м. Київ МС 12/2 4/2 2/1 6/2 3/2 5/2 8/2 7/1
2. Коротка Олена 14 1/1 67 2604 02.10.1983 Дніпропетровська ГР 15/2 7/2 1/1 3/1 9/2 6/2 5/2 10/2
3. Зайцева Тетяна 10 - 66 2437 24.02.1998 м. Київ МС +/2 8/1 5/2 2/1 1/0 9/0 15/2 6/2
4 Губарєва Альона 10 - 59 2307 21.08.1991 Дніпропетровська КМ 14/2 1/0 10/1 5/0 15/2 7/1 13/2 8/2
5 Губарєва Ольга 9   71 2398 25.09.1994 Дніпропетровська КМ 10/1 13/2 3/0 4/2 7/2 1/0 2/0 +/2
6 Лашкова Анастасія 9   69 2349 20.11.1997 Дніпропетровська КМ 13/1 10/2 8/2 1/0 11/2 2/0 9/2 3/0
7 Ведерко Людмила 9   67 2436 28.01.1962 Донецька МС 11/2 2/0 14/2 9/1 5/0 4/1 +/2 1/1
8 Попруга Віра 8   66 2291 23.09.2003 Дніпропетровська КМ 9/2 3/1 6/0 13/1 12/2 10/2 1/0 4/0
9 Вовк Альона 8   64 2247 10.07.1999 Дніпропетровська 1 8/0 12/2 11/2 7/1 2/0 3/2 6/0 14/1
10 Супрунова Ксенія 8   63 2213 30.08.2000 Харківська 1 5/1 6/0 4/1 15/2 13/2 8/0 11/2 2/0
11 Зозуля Анна 7 12/2 50 2147 04.05.2000 Дніпропетровська 1 7/0 +/2 9/0 14/2 6/0 12/2 10/0 15/1
12 Пудікова Ірина 7 11/0 52 2114 27.08.1962 Дніпропетровська 1 1/0 9/0 15/1 +/2 8/0 11/0 14/2 13/2
13 Люліна Юлія 6   56 2194 22.08.2001 Харківська 1 6/1 5/0 +/2 8/1 10/0 14/2 4/0 12/0
14 Губарєва Анастасія 5   51 2113 13.10.2004 Дніпропетровська 1 4/0 15/2 7/0 11/0 +/2 13/0 12/0 9/1
15 Коротіна Лілія 4   61 2157 11.01.2002 Харківська 1 2/0 14/0 12/1 10/0 4/0 +/2 3/0 11/1

ФОТОГPАФІЇ

 

ВІДЕО