Змагання пройшли з 19 листопада 2017 року в м. Дніпро за адресою: комунальне підприємство «Міський шахово-шашковий клуб ім. Й.С.Уріха», вул. Володимира Вернадського, 27). Дорослі спортсмени визначали чемпіона та чемпіонку України серед чоловіків та жінок (окремо). Змагання – особисті. Вид програми – блискавична гра.

ПPО ТУPНІP

Змагання пройшли з 19 листопада 2017 року в м. Дніпро за адресою: комунальне підприємство «Міський шахово-шашковий клуб ім. Й.С.Уріха», вул. Володимира Вернадського, 27). Дорослі спортсмени визначали чемпіона та чемпіонку України серед чоловіків та жінок (окремо). Змагання – особисті. Вид програми – блискавична гра.

У чемпіонаті України з шашок-64 приймали участь 45 спортсменів (31 чоловік та 14 жінок) з 7-ми регіонів України. До Дніпра приїхали учасники з: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Одеської, Харківської областей, а також з міста Києва.

PЕГЛАМЕНТ

Регламент

ПІДСУМКИ

ЧОЛОВІКИ

БЛИСКАВИЧНА ГРА (19.11.2017, 45 учасників, контроль – 3 хв. + 3 сек.)

Чоловіки, 31 учасник

1. Звонарьов Геннадій (м. Запоріжжя, Запорізька область) – 13 очок з 18
2. Шепель Фелікс (м. Дніпро, Дніпропетровська область) – 13
3. Івашко Євген (м. Дніпро, Дніпропетровська область) – 12

ЖІНКИ

БЛИСКАВИЧНА ГРА (19.11.2017, 45 учасників, контроль – 3 хв. + 3 сек.)

Жінки, 14 учасниць

1. Коротка Олена (м. Кам'янське, Дніпропетровська область) – 13 очок з 16
2. Зайцева Тетяна (м. Київ) – 12
3. Рейніш Ольга (м. Київ) – 10

ЖЕPЕБКУВАННЯ

ЧОЛОВІКИ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЧОЛОВІКІВ

Round 1, 19-11-2017, 10:00
Івашко Євген		- Захаров Денис		2-0	 
Кіданецький Василь	- Гребенкін Валерій	1-1	 
Звонарьов Геннадій	- Розвалінов Олександр	2-0	 
Онищенко Руслан		- Бойко Сергій		0-2	 
Шепель Фелікс		- Яворський Володимир	2-0	 
Малий Антон		- Обелець Максим	0-2	 
Антонович Владислав	- Блоха Андрій		2-0	 
Гриненко Олександр	- Новицький Вячеслав	2-0	 
Іванов Кирило		- Коваленко Віктор*	0-2	 
Поліщук Лев		- Ципес Леонід		0-2	 
Горобець Віктор		- Жукоцький Володимир	2-0	 
Рязанцев Ілля		- Слюсаренко Володимир	0-2	 
Комарницький Андріан	- Зєбзєєв Артем		2-0	 
+			- Патлань Олег		0-2	 

Round 2, 19-11-2017
Ципес Леонід		- Івашко Євген		0-2	 
Горобець Віктор		- Звонарьов Геннадій	0-2	 
Слюсаренко Володимир	- Бойко Сергій		0-2	 
Комарницький Андріан	- Шепель Фелікс		0-2	 
Патлань Олег		- Обелець Максим	0-2	 
Гриненко Олександр	- Антонович Владислав	0-2	 
Гребенкін Валерій	- Коваленко Віктор*	2-0	 
Новицький Вячеслав	- Кіданецький Василь	2-0	 
Блоха Андрій		- Іванов Кирило		0-2	 
Захаров Денис		- Поліщук Лев		2-0	 
Розвалінов Олександр	- Рязанцев Ілля		0-2	 
Жукоцький Володимир	- Онищенко Руслан	0-2	 
Яворський Володимир	- +			2-0	 
Зєбзєєв Артем		- Малий Антон		2-0	 

Round 3, 19-11-2017
Антонович Владислав	- Івашко Євген		1-1	 
Обелець Максим		- Бойко Сергій		2-0	 
Звонарьов Геннадій	- Шепель Фелікс		1-1	 
Гребенкін Валерій	- Зєбзєєв Артем		2-0	 
Кіданецький Василь	- Комарницький Андріан	0-2	 
Рязанцев Ілля		- Гриненко Олександр	0-2	 
Іванов Кирило		- Слюсаренко Володимир	0-2	 
Коваленко Віктор*	- Новицький Вячеслав	2-0	 
Онищенко Руслан		- Горобець Віктор	0-2	 
Ципес Леонід		- Захаров Денис		2-0	 
Патлань Олег		- Яворський Володимир	1-1	 
+			- Малий Антон		0-2	 
Жукоцький Володимир	- Блоха Андрій		0-2	 
Поліщук Лев		- Розвалінов Олександр	0-2	 

Round 4, 19-11-2017
Обелець Максим		- Гребенкін Валерій	1-1	 
Шепель Фелікс		- Антонович Владислав	1-1	 
Івашко Євген		- Звонарьов Геннадій	1-1	 
Бойко Сергій		- Яворський Володимир	2-0	 
Гриненко Олександр	- Горобець Віктор	0-2	 
Коваленко Віктор*	- Ципес Леонід		2-0	 
Слюсаренко Володимир	- Комарницький Андріан	0-2	 
Розвалінов Олександр	- Патлань Олег		1-1	 
Зєбзєєв Артем		- Блоха Андрій		1-1	 
Малий Антон		- Іванов Кирило		0-2	 
Онищенко Руслан		- Рязанцев Ілля		1-1	 
Захаров Денис		- Новицький Вячеслав	0-2	 
Кіданецький Василь	- +			2-0	 
Жукоцький Володимир	- Поліщук Лев		0-2	 

Round 5, 19-11-2017
Горобець Віктор		- Обелець Максим	1-1	 
Звонарьов Геннадій	- Комарницький Андріан	2-0	 
Бойко Сергій		- Шепель Фелікс		1-1	 
Гребенкін Валерій	- Івашко Євген		1-1	 
Антонович Владислав	- Коваленко Віктор*	2-0	 
Патлань Олег		- Гриненко Олександр	1-1	 
Новицький Вячеслав	- Слюсаренко Володимир	2-0	 
Іванов Кирило		- Ципес Леонід		2-0	 
Поліщук Лев		- Зєбзєєв Артем		0-2	 
Блоха Андрій		- Кіданецький Василь	0-2	 
Яворський Володимир	- Рязанцев Ілля		1-1	 
Розвалінов Олександр	- Онищенко Руслан	1-1	 
Захаров Денис		- Малий Антон		1-1	 
+			- Жукоцький Володимир	0-2	 

Round 6, 19-11-2017
Бойко Сергій		- Звонарьов Геннадій	0-2	 
Обелець Максим		- Антонович Владислав	1-1	 
Шепель Фелікс		- Івашко Євген		1-1	 
Гребенкін Валерій	- Горобець Віктор	2-0	 
Комарницький Андріан	- Коваленко Віктор*	0-2	 
Новицький Вячеслав	- Іванов Кирило		2-0	 
Зєбзєєв Артем		- Гриненко Олександр	2-0	 
Кіданецький Василь	- Патлань Олег		0-2	 
Слюсаренко Володимир	- Розвалінов Олександр	1-1	 
Яворський Володимир	- Онищенко Руслан	0-2	 
Ципес Леонід		- Рязанцев Ілля		2-0	 
Малий Антон		- Блоха Андрій		1-1	 
Жукоцький Володимир	- Захаров Денис		0-2	 
Поліщук Лев		- +			2-0	 

Round 7, 19-11-2017
Звонарьов Геннадій	- Обелець Максим	1-1	 
Антонович Владислав	- Гребенкін Валерій	1-1	 
Івашко Євген		- Новицький Вячеслав	1-1	 
Коваленко Віктор*	- Шепель Фелікс		1-1	 
Патлань Олег		- Бойко Сергій		0-2	 
Горобець Віктор		- Зєбзєєв Артем		2-0	 
Ципес Леонід		- Комарницький Андріан	2-0	 
Іванов Кирило		- Онищенко Руслан	1-1	 
Гриненко Олександр	- Поліщук Лев		0-2	 
Розвалінов Олександр	- Захаров Денис		1-1	 
Слюсаренко Володимир	- Кіданецький Василь	1-1	 
Блоха Андрій		- +			2-0	 
Яворський Володимир	- Жукоцький Володимир	1-1	 
Рязанцев Ілля		- Малий Антон		0-2	 

Round 8, 19-11-2017
Звонарьов Геннадій	- Антонович Владислав	1-1	 
Обелець Максим		- Новицький Вячеслав	1-1	 
Бойко Сергій		- Гребенкін Валерій	1-1	 
Івашко Євген		- Коваленко Віктор*	2-0	 
Шепель Фелікс		- Горобець Віктор	2-0	 
Ципес Леонід		- Патлань Олег		1-1	 
Поліщук Лев		- Іванов Кирило		0-2	 
Зєбзєєв Артем		- Онищенко Руслан	0-2	 
Комарницький Андріан	- Яворський Володимир	2-0	 
Блоха Андрій		- Розвалінов Олександр	1-1	 
Малий Антон		- Слюсаренко Володимир	0-2	 
Захаров Денис		- Кіданецький Василь	1-1	 
Жукоцький Володимир	- Гриненко Олександр	1-1	 
+			- Рязанцев Ілля		0-2	 

Round 9, 19-11-2017
Гребенкін Валерій	- Звонарьов Геннадій	1-1	 
Івашко Євген		- Бойко Сергій		1-1	 
Новицький Вячеслав	- Антонович Владислав	1-1	 
Шепель Фелікс		- Обелець Максим	2-0	 
Коваленко Віктор*	- Слюсаренко Володимир	0-2	 
Горобець Віктор		- Іванов Кирило		1-1	 
Онищенко Руслан		- Ципес Леонід		0-2	 
Патлань Олег		- Комарницький Андріан	2-0	 
Розвалінов Олександр	- Малий Антон		1-1	 
Кіданецький Василь	- Зєбзєєв Артем		1-1	 
Блоха Андрій		- Захаров Денис		0-2	 
Гриненко Олександр	- +			2-0	 
Рязанцев Ілля		- Жукоцький Володимир	0-2	 
Яворський Володимир	- Поліщук Лев		0-2

ЖІНКИ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЖІНОК

Round 1, 19-11-2017, 10:00
Коротка Олена	- Попруга Віра		2-0	 
Супрунова Ксенія- Рейніш Ольга		0-2	 
Зайцева Тетяна	- Люліна Юлія		2-0	 
Коротіна Лілія	- Ведерко Людмила	0-2	 
Губарєва Ольга	- Зозуля Анна		2-0	 
Пудікова Ірина	- Лашкова Анастасія	0-2	 
Губарєва Альона	- Губарєва Анастасія	1-1

Round 2, 19-11-2017
Ведерко Людмила	- Коротка Олена		1-1	 
Рейніш Ольга	- Губарєва Ольга	1-1	 
Лашкова Анастасія- Зайцева Тетяна	0-2	 
Попруга Віра	- Губарєва Альона	1-1	 
Губарєва Анастасія- Супрунова Ксенія	1-1	 
Люліна Юлія	- Пудікова Ірина	1-1	 
Зозуля Анна	- Коротіна Лілія	2-0	 

Round 3, 19-11-2017
Зайцева Тетяна	- Ведерко Людмила	2-0	 
Губарєва Ольга	- Губарєва Анастасія	2-0	 
Коротка Олена	- Рейніш Ольга		1-1	 
Лашкова Анастасія- Люліна Юлія		2-0	 
Губарєва Альона	- Зозуля Анна		2-0	 
Коротіна Лілія	- Попруга Віра		0-2	 
Супрунова Ксенія- Пудікова Ірина	2-0	 

Round 4, 19-11-2017
Зайцева Тетяна	- Губарєва Ольга	1-1	 
Рейніш Ольга	- Губарєва Альона	1-1	 
Лашкова Анастасія- Коротка Олена	0-2	 
Зозуля Анна	- Ведерко Людмила	1-1	 
Попруга Віра	- Супрунова Ксенія	2-0	 
Губарєва Анастасія- Пудікова Ірина	2-0	 
Люліна Юлія	- Коротіна Лілія	1-1	 

Round 5, 19-11-2017
Коротка Олена	- Зайцева Тетяна	2-0	 
Губарєва Ольга	- Губарєва Альона	1-1	 
Попруга Віра	- Рейніш Ольга		0-2	 
Ведерко Людмила	- Супрунова Ксенія	1-1	 
Губарєва Анастасія- Лашкова Анастасія	0-2	 
Люліна Юлія	- Зозуля Анна		2-0	 
Пудікова Ірина	- Коротіна Лілія	1-1	 

Round 6, 19-11-2017
Коротка Олена	- Губарєва Ольга	2-0	 
Рейніш Ольга	- Зайцева Тетяна	0-2	 
Губарєва Альона	- Лашкова Анастасія	0-2	 
Ведерко Людмила	- Попруга Віра		2-0	 
Коротіна Лілія	- Губарєва Анастасія	0-2	 
Супрунова Ксенія- Люліна Юлія		0-2	 
Зозуля Анна	- Пудікова Ірина	2-0	 

Round 7, 19-11-2017
Люліна Юлія	- Коротка Олена		0-2	 
Губарєва Анастасія- Зайцева Тетяна	1-1	 
Лашкова Анастасія- Рейніш Ольга		0-2	 
Губарєва Ольга	- Ведерко Людмила	1-1	 
Пудікова Ірина	- Губарєва Альона	0-2	 
Попруга Віра	- Зозуля Анна		1-1	 
Коротіна Лілія	- Супрунова Ксенія	0-2	 

Round 8, 19-11-2017
Губарєва Альона	- Коротка Олена		1-1	 
Зайцева Тетяна	- Коротіна Лілія	2-0	 
Ведерко Людмила	- Рейніш Ольга		1-1	 
Губарєва Ольга	- Лашкова Анастасія	2-0	 
Губарєва Анастасія- Люліна Юлія		0-2	 
Пудікова Ірина	- Попруга Віра		0-2	 
Зозуля Анна	- Супрунова Ксенія	0-2

ТАБЛИЦІ

ЧОЛОВІКИ

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ-2017. БЛИСКАВИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Й.С.Уріха. 19 листопада 2017 року.
Дорослі. Чоловіки

МПрізвище та ім'яОMRS-lРейт.Д.н.ОбластьЗв.123456789
1. Звонарьов Геннадій 13 2/1 89 2635 01.08.1975 Запорізька мс 19/2 10/2 2/1 3/1 17/2 7/2 6/1 4/1 5/1
2. Шепель Фелікс 13 1/1 86 2616 10.08.1999 Дніпропетровська мс 27/2 17/2 1/1 4/1 7/1 3/1 14/1 10/2 6/2
3. Івашко Євген 12   92 2672 19.09.1974 Дніпропетровська мс 15/2 9/2 4/1 1/1 5/1 2/1 8/1 14/2 7/1
4 Антонович Владислав 12   89 2586 29.10.1991 Дніпропетровська мс 24/2 20/2 3/1 2/1 14/2 6/1 5/1 1/1 8/1
5 Гребенкін Валерій 12   86 2635 07.09.1961 Одеська гр. 18/1 14/2 21/2 6/1 3/1 10/2 4/1 7/1 1/1
6 Обелець Максим 11   92 2596 12.10.1987 Харківська мс 23/2 13/2 7/2 5/1 10/1 4/1 1/1 8/1 2/0
7 Бойко Сергій 11   90 2634 29.05.1958 Харківська гр. 16/2 12/2 6/0 27/2 2/1 1/0 13/2 5/1 3/1
8 Новицький Вячеслав 11   81 2564 23.07.1995 Харківська мс 20/0 18/2 14/0 15/2 12/2 11/2 3/1 6/1 4/1
9 Ципес Леонід 11   75 2512 14.07.1941 Харківська мс 22/2 3/0 15/2 14/0 11/0 25/2 17/2 13/1 16/2
10 Горобець Віктор 10   84 2492 11.04.1958 Харківська мс 26/2 1/0 16/2 20/2 6/1 5/0 21/2 2/0 11/1
11 Іванов Кирило 10   75 2558 05.11.1985 Дніпропетровська мс 14/0 24/2 12/0 23/2 9/2 8/0 16/1 22/2 10/1
12 Слюсаренко Володимир 10   72 2488 30.09.1955 Харківська мс 25/2 7/0 11/2 17/0 8/0 19/1 18/1 23/2 14/2
13 Патлань Олег 10   70 2431 07.11.1995 Дніпропетровська км +/2 6/0 27/1 19/1 20/1 18/2 7/0 9/1 17/2
14 Коваленко Віктор* 9   91 2250 02.02.1966 м. Київ 1 11/2 5/0 8/2 9/2 4/0 17/2 2/1 3/0 12/0
15 Захаров Денис 9   72 2428 11.11.1978 Дніпропетровська км 3/0 22/2 9/0 8/0 23/1 26/2 19/1 18/1 24/2
16 Онищенко Руслан 9   70 2327 21.08.1995 Дніпропетровська км 7/0 26/2 10/0 25/1 19/1 27/2 11/1 21/2 9/0
17 Комарницький Андріан 8   82 2467 05.03.1968 Івано-Франківська мс 21/2 2/0 18/2 12/2 1/0 14/0 9/0 27/2 13/0
18 Кіданецький Василь 8   75 2397 24.01.1958 Івано-Франківська км 5/1 8/0 17/0 +/2 24/2 13/0 12/1 15/1 21/1
19 Розвалінов Олександр 8   73 2394 02.06.1941 Харківська мс 1/0 25/0 22/2 13/1 16/1 12/1 15/1 24/1 23/1
20 Гриненко Олександр 8   71 2255 03.03.2002 м. Київ 1 8/2 4/0 25/2 10/0 13/1 21/0 22/0 26/1 +/2
21 Зєбзєєв Артем 8   70 2215 04.10.2005 Дніпропетровська 1 17/0 23/2 5/0 24/1 22/2 20/2 10/0 16/0 18/1
22 Поліщук Лев 8   65 2249 29.11.2007 м. Київ 1 9/0 15/0 19/0 26/2 21/0 +/2 20/2 11/0 27/2
23 Малий Антон 7 24/1 69 2278 16.12.1994 Дніпропетровська 1 6/0 21/0 +/2 11/0 15/1 24/1 25/2 12/0 19/1
24 Блоха Андрій 7 23/1 68 2264 20.04.2006 Дніпропетровська 1 4/0 11/0 26/2 21/1 18/0 23/1 +/2 19/1 15/0
25 Рязанцев Ілля 6   64 2228 08.05.2001 Дніпропетровська 1 12/0 19/2 20/0 16/1 27/1 9/0 23/0 +/2 26/0
26 Жукоцький Володимир 6   62 2245 01.10.207 Дніпропетровська 1 10/0 16/0 24/0 22/0 +/2 15/0 27/1 20/1 25/2
27 Яворський Володимир 5   71 2282 29.08.1968 Дніпропетровська 1 2/0 +/2 13/1 7/0 25/1 16/0 26/1 17/0 22/0

ЖІНКИ

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ-2017. БЛИСКАВИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Й.С.Уріха. 19 листопада 2017 року.
Дорослі. Жінки

МПрізвище та ім'яОMRS-lРейт.Д.н.ОбластьЗв.12345678
1. Коротка Олена 13   66 2604 02.10.1983 Дніпропетровська гр. 8/2 5/1 3/1 7/2 2/2 4/2 9/2 6/1
2. Зайцева Тетяна 12   65 2437 24.02.1998 м. Київ мс 9/2 7/2 5/2 4/1 1/0 3/2 11/1 13/2
3. Рейніш Ольга 10 4/1 69 2492 16.09.1965 м. Київ мс 10/2 4/1 1/1 6/1 8/2 2/0 7/2 5/1
4 Губарєва Ольга 10 3/1 68 2398 25.09.1994 Дніпропетровська км 12/2 3/1 11/2 2/1 6/1 1/0 5/1 7/2
5 Ведерко Людмила 9 - 67 2436 28.01.1962 Донецька мс 13/2 1/1 2/0 12/1 10/1 8/2 4/1 3/1
6 Губарєва Альона 9 - 62 2307 21.08.1991 Дніпропетровська км 11/1 8/1 12/2 3/1 4/1 7/0 14/2 1/1
7 Лашкова Анастасія 8   69 2349 20.11.1997 Дніпропетровська км 14/2 2/0 9/2 1/0 11/2 6/2 3/0 4/0
8 Попруга Віра 8   57 2291 23.09.2003 Дніпропетровська км 1/0 6/1 13/2 10/2 3/0 5/0 12/1 14/2
9 Люліна Юлія 8   56 2194 22.08.2001 Харківська 1 2/0 14/1 7/0 13/1 12/2 10/2 1/0 11/2
10 Супрунова Ксенія 8   50 2213 30.08.2000 Харківська 1 3/0 11/1 14/2 8/0 5/1 9/0 13/2 12/2
11 Губарєва Анастасія 7   57 2113 13.10.2004 Дніпропетровська 1 6/1 10/1 4/0 14/2 7/0 13/2 2/1 9/0
12 Зозуля Анна 6   54 2147 04.05.2000 Дніпропетровська 1 4/0 13/2 6/0 5/1 9/0 14/2 8/1 10/0
13 Коротіна Лілія 2 14/1 58 2157 11.01.2002 Харківська 1 5/0 12/0 8/0 9/1 14/1 11/0 10/0 2/0
14 Пудікова Ірина 2 13/1 54 2114 27.08.1962 Дніпропетровська 1 7/0 9/1 10/0 11/0 13/1 12/0 6/0 8/0

ФОТОГPАФІЇ

 

ВІДЕО