Змагання пройшли 2 грудня 2017 року в м. Дніпро за адресою: комунальне підприємство «Міський шахово-шашковий клуб ім. Й.С.Уріха», вул. Володимира Вернадського, 27). Представники ЗМІ Придніпров'я визначали переможців та призерів серед чоловіків і жінок (окремо). Змагання – особисто-командні. Вид програми – швидка гра.

ПPО ТУPНІP

Змагання пройшли 2 грудня 2017 року в м. Дніпро за адресою: комунальне підприємство «Міський шахово-шашковий клуб ім. Й.С.Уріха», вул. Володимира Вернадського, 27). Представники ЗМІ Придніпров'я визначали переможців та призерів серед чоловіків і жінок (окремо). Змагання – особисто-командні. Вид програми – швидка гра.

У чемпіонаті серед представників ЗМІ Придніпров'я «Кубок Дракоші-2016/17» з шашок-64 приймали участь 27 спортсменів (20 чоловіків і 7 жінок) з Дніпра.

ПІДСУМКИ

КОМАНДИ

ШВИДКА ГРА (02.11.2017, 11 команд, контроль – 15 хв.)

Команди, 27 учасників

1. «Спорт мир» – 13 очки (2+3+8)
2. Дов НОК України – 39 (5+6+8)
3. «ДМ11» – 20 (9+10+1)

ЧОЛОВІКИ

ШВИДКА ГРА (02.11.2017, 27 учасників, контроль – 15 хв.)

Чоловіки, 20 учасників

1. Сорока Володимир (Дов НСЖУ) – 11 очок з 14
2. Ігнатьєв Олег («Спорт мир») – 10
3. Білоус Юрій («Спорт мир») – 9

ЖІНКИ

ШВИДКА ГРА (02.11.2017, 27 учасників, контроль – 15 хв.)

Жінки, 7 учасниць

1. Денисенко Світлана («ДМ11») – 10 очок з 12
2. Ільницька Юлія («Андрій Греков і Ко») – 9
3. Хорева Дар'я (Дніпро.pro) – 9

ЖЕPЕБКУВАННЯ

ЧОЛОВІКИ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЧОЛОВІКІВ

Round 1, 02-12-2017, 10:30
Качанов Віктор	- Тонконогий Михайло	0-2	 
Рудовський Борис- Гриценко Костянтин	1-1	 
Лясковський Олександр- Хорєв Олександр	2-0	 
Москаленко Дмитро- Ігнатьєв Олег	0-2	 
Лосєв Дмитро	- Білоус Юрій		0-2	 
Греков Андрій	- Клименко Олександр	0-2	 
Грекова Наталія	- Теодорович Сергій	0-2	 
Кошелєв Микола	- Шинкаренко Анатолій	2-0	 
Сорока Володимир- Ганжа Сергій		2-0	 
 
Round 2, 02-12-2017, 11:00
Тонконогий Михайло- Лясковський Олекс-др 1-1	 
Ігнатьєв Олег	- Кошелєв Микола	2-0	 
Білоус Юрій	- Клименко Олександр	1-1	 
Теодорович Сергій- Сорока Володимир	0-2	 
Гриценко Костянтин- Качанов Віктор	0-2	 
Москаленко Дмитро- Рудовський Борис	1-1	 
Шинкаренко Анатолій- Греков Андрій	0-2	 
Хорєв Олександр	- Лосєв Дмитро		0-2	 
Ганжа Сергій	- Грекова Наталія	0-2	 
 
Round 3, 02-12-2017, 11:30
Сорока Володимир- Ігнатьєв Олег		2-0	 
Рудовський Борис- Теодорович Сергій	0-2	 
Клименко Олександр- Тонконогий Михайло	2-0	 
Лясковський Олександр- Білоус Юрій	0-2	 
Качанов Віктор	- Кошелєв Микола	2-0	 
Лосєв Дмитро	- Греков Андрій		2-0	 
Грекова Наталія	- Гриценко Костянтин	0-2	 
Хорєв Олександр	- Москаленко Дмитро	0-2	 
 
Round 4, 02-12-2017, 12:00
Клименко Олександр- Сорока Володимир	1-1	 
Ігнатьєв Олег	- Теодорович Сергій	2-0	 
Білоус Юрій	- Качанов Віктор	0-2	 
Кошелєв Микола	- Рудовський Борис	2-0	 
Лосєв Дмитро	- Тонконогий Михайло	2-0	 
Гриценко Костянтин- Лясковський Олександр 1-1	 
Москаленко Дмитро- Греков Андрій	2-0	 
Грекова Наталія	- Хорєв Олександр	0-2	 
 
Round 5, 02-12-2017, 12:45
Сорока Володимир- Качанов Віктор	2-0	 
Ігнатьєв Олег	- Лосєв Дмитро		2-0	 
Москаленко Дмитро- Клименко Олександр	2-0	 
Гриценко Костянтин- Білоус Юрій		0-2	 
Теодорович Сергій- Тонконогий Михайло	1-1	 
Лясковський Олександр-	 Кошелєв Микола	2-0	 
Рудовський Борис- Грекова Наталія	0-2	 
Греков Андрій	- Хорєв Олександр	0-2	 
 
Round 6, 02-12-2017, 13:30
Сорока Володимир- Москаленко Дмитро	2-0	 
Білоус Юрій	- Теодорович Сергій	0-2	 
Клименко Олександр- Ігнатьєв Олег	1-1	 
Качанов Віктор	- Хорєв Олександр	2-0	 
Кошелєв Микола	- Грекова Наталія	2-0	 
Тонконогий Михайло- Гриценко Костянтин	0-2	 
Лосєв Дмитро	- Лясковський Олекс-др	1-1	 
Греков Андрій	- Рудовський Борис	2-0	 
 
Round 7, 02-12-2017, 14:15
Лясковський Олександр- Сорока Володимир	2-0	 
Ігнатьєв Олег	- Качанов Віктор	1-1	 
Кошелєв Микола	- Білоус Юрій		0-2	 
Клименко Олександр- Лосєв Дмитро	2-0	 
Теодорович Сергій- Москаленко Дмитро	2-0	 
Тонконогий Михайло- Грекова Наталія	2-0	 
Греков Андрій	- Гриценко Костянтин	0-2	 
Хорєв Олександр	- Рудовський Борис	2-0	 

ЖІНКИ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЖІНОК

Round 1, 02-12-2017, 10:30
Павлова Людмила	- Хорева Дар'я		0-2	 
Хорева Катерина	- Соколова Катерина	2-0	 
Денисенко Світлана- Ільницька Юлія	2-0	 

Round 2, 02-12-2017, 11:00
Качанова Тетяна	- Павлова Людмила	0-2	 
Соколова Катерина- Денисенко Світлана	0-2	 
Хорева Дар'я	- Хорева Катерина	2-0	 

Round 3, 02-12-2017, 11:30
Хорева Катерина	- Качанова Тетяна	1-1	 
Денисенко Світлана- Хорева Дар'я	2-0	 
Ільницька Юлія	- Соколова Катерина	2-0	 
 
Round 4, 02-12-2017, 12:00
Качанова Тетяна	- Денисенко Світлана	0-2	 
Павлова Людмила	- Хорева Катерина	2-0	 
Хорева Дар'я	- Ільницька Юлія	1-1	 
 
Round 5, 02-12-2017, 12:30
Денисенко Світлана- Павлова Людмила	0-2	 
Ільницька Юлія	- Качанова Тетяна	2-0	 
Соколова Катерина- Хорева Дар'я		0-2	 
 
Round 6, 02-12-2017, 13:00
Качанова Тетяна	- Соколова Катерина	2-0	 
Павлова Людмила	- Ільницька Юлія	0-2	 
Хорева Катерина	- Денисенко Світлана	0-2	 
 
Round 7, 02-12-2017, 13:30
Ільницька Юлія	- Хорева Катерина	2-0	 
Соколова Катерина- Павлова Людмила	0-2	 
Хорева Дар'я	- Качанова Тетяна	2-0	 

ТАБЛИЦІ

КОМАНДИ

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ ПРИДНІПРОВ'Я «КУБОК ДРАКОШІ-2016/17». ШВИДКА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Й.С.Уріха. 2 грудня 2017 року.
Дорослі. Командний залік

МКОМАНДИЧоловікиОЧоловікиОЖінкиОСума
1. «Спорт мир» Ігнатьєв Олег 2 Білоус Юрій 3 - 8 13
2. Дов НОК України Клименко Олександр 5 Теодорович Сергій 6 - 8 19
3. «ДМ11» Лосєв Дмитро 9 Москаленко Дмитро 10 Денисенко Світлана 1 20
4 Дов НСЖУ Сорока Володимир 1 Кошелєв Микола 12 - 8 21
5 ІА «Наш район» Ляськовський Олександр 7 Рудовський Борис 16 Павлова Людмила 4 27
6 ІА «АПК-Інформ» Гриценко Костянтин 8 Хорєв Олександр 13 Хорева Катерина 6 27
7 Газета «ЧП» Качанов Віктор 4 Воловик Владислав 19,5 Качанова Тетяна 5 28,5
8 «Андрій Греков і Ко» Греков Андрій 14 Грекова Наталія 15 Ільницька Юлія 2 31
9 Дніпро.pro Тонконогий Михайло 11 - 21 Хорева Дарія 3 35
10 ІР «Солянка» Ганжа Сергій 17 - 21 Соколова Катерина 7 45
11 «9 канал» Шинкаренко Анатолій 18 Большак Дмитро 19,5 - 8 45,5

ХЛОПЦІ

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ ПРИДНІПРОВ'Я «КУБОК ДРАКОШІ-2016/17». ШВИДКА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Й.С.Уріха. 2 грудня 2017 року.
Дорослі. Чоловіки

МПрізвище та ім'яОMRSlhS-lWinКоманда1234567
1. Сорока Володимир 11   43 53   Дов НСЖУ 17/2 6/2 2/2 5/1 4/2 10/2 7/0
2. Ігнатьєв Олег 10   41 52   «Спорт мир» 10/2 12/2 1/0 6/2 9/2 5/1 4/1
3. Білоус Юрій 9   42 51   «Спорт мир» 9/2 5/1 7/2 4/0 8/2 6/0 12/2
4 Качанов Віктор 9   39 50 4 Газета «ЧП» 11/0 8/2 12/2 3/2 1/0 13/2 2/1
5 Клименко Олександр 9   39 50 3 Дов НОК України 14/2 3/1 11/2 1/1 10/0 2/1 9/2
6 Теодорович Сергій 9   36 47 4 Дов НОК України 15/2 1/0 16/2 2/0 11/1 3/2 10/2
7 Лясковський Олекс-др 9   36 47 3 ІА «Наш район» 13/2 11/1 3/0 8/1 12/2 9/1 1/2
8 Гриценко Костянтин 8   32 41   ІА «АПК-Інформ» 16/1 4/0 15/2 7/1 3/0 11/2 14/2
9 Лосєв Дмитро 7 39 49   «ДМ11» 3/0 13/2 14/2 11/2 2/0 7/1 5/0
10 Москаленко Дмитро 7 38 49   «ДМ11» 2/0 16/1 13/2 14/2 5/2 1/0 6/0
11 Тонконогий Михайло 6   42 51   Дніпро.pro 4/2 7/1 5/0 9/0 6/1 8/0 15/2
12 Кошелєв Микола 6   33 43   Дов НСЖУ 18/2 2/0 4/0 16/2 7/0 15/2 3/0
13 Хорєв Олександр 6   31 40   ІА «АПК-Інформ» 7/0 9/0 10/0 15/2 14/2 4/0 16/2
14 Греков Андрій 4 30 39   «Андрій Греков і Ко» 5/0 17/2 9/0 10/0 13/0 16/2 8/0
15 Грекова Наталія 4 28 37   «Андрій Греков і Ко» 6/0 18/2 8/0 13/0 16/2 12/0 11/0
16 Рудовський Борис 2   31 40   ІА «Наш район» 8/1 10/1 6/0 12/0 15/0 14/0 13/0
17 Ганжа Сергій 0   0 11   ІР «Солянка» 1/0 15/0          
18 Шинкаренко Анатолій 0   0 6   «9 канал» 12/0 14/0          
19 Большак Дмитро 0         «9 канал»              
20 Воловик Владислав 0         Газета «ЧП»              

ДІВЧАТА

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ ПРИДНІПРОВ'Я «КУБОК ДРАКОШІ-2016/17». ШВИДКА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Й.С.Уріха. 2 грудня 2017 року.
Дорослі. Жінки

МПрізвище та ім'яОMRShmWinКоманда1234567
1. Денисенко Світлана 10       «ДМ11» 2 2 0 2 2 2
2. Ільницька Юлія 9 3/1 4 4 «Андрій Греков і Ко» 0 1 2 2 2 2
3. Хорева Дарія 9 2/1 4 4 «Дніпро.pro» 0 1 2 2 2 2
4 Павлова Людмила 8       ІА «Наш район» 2 0 0 2 2 2
5 Качанова Тетяна 3 6/1 -36 1 Газета «ЧП» 0 0 0 0 1 2
6 Хорева Катерина 3 5/1 -36 1 ІА «АПК-Інформ» 0 0 0 0 1 2
7 Соколова Катерина 0       ІР «Солянка» 0 0 0 0 0 0

ВІДЕО