Змагання пройшли з 18 по 21 січня 2018 року в м. Дніпро за адресою: комунальне підприємство «Міський шахово-шашковий клуб ім. Й.С.Уріха», вул. Володимира Вернадського, 27. Спортсмени п'яти вікових категорій визначали переможців та призерів серед хлопців і дівчат (окремо). Змагання – особисті. Вид програми – класична гра.

ABOUT

Змагання пройшли з 18 по 21 січня 2018 року в м. Дніпро за адресою: комунальне підприємство «Міський шахово-шашковий клуб ім. Й.С.Уріха», вул. Володимира Вернадського, 27. Спортсмени п'яти вікових категорій: 1992-1998 рік народження; 1999-2001 р.н.; 2002-2004 р.н.; 2005-2007 р.н.; 2008 р.н. і молодше визначали переможців та призерів серед хлопців і дівчат (окремо). Змагання – особисті. Вид програми – класична гра.

У чемпіонаті Дніпропетровської області серед молоді з шашок-100 взяли участь 85 спортсменів (60 хлопців і 25 дівчат) з 3-х міст регіону. До обласного центру приїхали учасники з: Верхньодніпровська, Дніпра та Кам'янського.

TOTAL

B26

КЛАСИЧНА ГРА (18-21.01.2018, 10 учасників, контроль – 40 хв.)
«Молодь». Юнаки, 8 учасників

1. Малий Антон (1 розряд, м. Кам’янське, ДКХЗ, ДЮСШ №2, тр. І.Губарєв) – 13 очок з 14
2. Кушнір Віктор (1 розряд, м. Кам’янське, ДДТУ, ДЮСШ №2, тр. І.Губарєв) – 11
3. Онищенко Руслан (кмс, м. Дніпро, ДЮСШ №10, тр. А.Панченко) – 10

G26

КЛАСИЧНА ГРА (18-21.01.2018, 10 учасників, контроль – 40 хв.)
«Молодь». Дівчата, 2 учасниці

1. Губарєва Ольга (кмс, м. Кам’янське, ДДТУ, ДЮСШ №2, тр. І.Губарєв) – 4 очка з 4
2. Лашкова Анастасія (кмс, м. Кам’янське, ДДТУ, ДЮСШ №2, тр. І.Губарєв) – 0

B19

КЛАСИЧНА ГРА (18-21.01.2018, 8 учасників, контроль – 40 хв.)
«Юніори». Юнаки, 4 учасника

1. Заплюсвічка Владислав (1 розряд, м. Верхньодніпровськ, ДПЗЛ, ДЮСШ №2, тр. І.Губарєв) – 4 очка з 6
2. Прокуда Олексій (1 розряд, м. Дніпро, ДЮСШ №10, тр. Ю.Чуренков) – 4
3. Левченко Михайло (1 розряд, м. Кам’янське, ДДТУ, ДЮСШ №2, тр. І.Губарєв) – 3

G19

КЛАСИЧНА ГРА (18-21.01.2018, 8 учасників, контроль – 40 хв.)
«Юніори». Дівчата, 4 учасниці

1. Зозуля Анна (1 розряд, м. Кам’янське, ЗОШ №40, ДЮСШ №2, тр. І.Губарєв) – 5 очок з 6
2. Вовк Олена (1 розряд, м. Кам’янське, ДДТУ, ДЮСШ №2, тр. І.Губарєв) – 4
3. Коротка Дар'я (кмс, м. Кам’янське, ЗОШ №23, ДЮСШ №2, тр. О.Коротка) – 3

B16

КЛАСИЧНА ГРА (18-21.01.2018, 9 учасників, контроль – 40 хв.)
«Кадети». Юнаки, 5 учасників

1. Шнейдер Олександр (кмс, м. Кам’янське, ЗОШ №40, ДЮСШ №2, тр. І.Губарєв) – 7 очок з 8
2. Агарков Данііл (кмс, м. Кам’янське, УВО-ліцей НІТ, ДЮСШ №2, тр. Д.Савінський) – 6
3. Демченко Ілля (1 розряд, м. Кам’янське, ЗОШ №25, ДЮСШ №2, тр. Д.Савінський) – 5

G16

КЛАСИЧНА ГРА (18-21.01.2018, 9 учасників, контроль – 40 хв.)
«Кадети». Дівчата, 4 учасниці

1. Попруга Віра (мс, м. Кам'янське, УВО-ліцей НІТ, ДЮСШ №2, тр. Д.Савінський) – 6 очок з 6
2. Купатенко Софія (1 розряд, м. Кам’янське, УВО-ліцей НІТ, ДЮСШ №2, тр. Д.Савінський) – 4
3. Артикова Дарина (2 розряд, м. Кам’янське, ПГМК, ДЮСШ №2, тр. І.Губарєв) – 1

B13

КЛАСИЧНА ГРА (18-21.01.2018, 26 учасників, контроль – 40 хв.)
«Молодші кадети». Хлопці, 22 учасника

1. Савінський Добриня (1 розряд, м. Кам’янське, НВК Ор Авнер, ДЮСШ №2, тр. Д.Савінський) – 16 очок з 18
2. Блоха Андрій (1 розряд, м. Кам’янське, УВО-ліцей НІТ, ДЮСШ №2, тр. І.Губарєв) – 14
3. Зєбзєєв Артем (1 розряд, м. Кам’янське, ЗОШ №40, ДЮСШ №2, тр. І.Губарєв) – 13

G13

КЛАСИЧНА ГРА (18-21.01.2018, 26 учасників, контроль – 40 хв.)
«Молодші кадети». Дівчата, 4 учасниці

1. Романова Олександра (1 розряд, м. Кам’янське, ЗОШ №19, тр. О.Коротка) – 6 очок з 6
2. Ботушан Ірина (2 розряд, м. Кам’янське, гімназія №39, тр. А.Губарєва) – 4
3. Снігур Юліана (1 розряд, м. Дніпро, тр. Ю.Чуренков) – 2

B10

КЛАСИЧНА ГРА (18-21.01.2018, 32 учасника, контроль – 40 хв.)
«Юні надії». Хлопці, 21 учасник

1. Суров Іван (1 розряд, м. Кам’янське, ДЮСШ №3, гімназія №39, тр. А.Губарєва) – 16 очок з 16
2. Балабан Ілля (1 розряд, м. Кам’янське, ДЮСШ №3, ЗОШ №40, тр. А.Губарєва) – 14
3. Гончаренко Артем (1 розряд, м. Кам’янське, ДЮСШ №2, ЗОШ №23, тр. О.Коротка) – 11

G10

КЛАСИЧНА ГРА (18-21.01.2018, 32 учасника, контроль – 40 хв.)
«Юні надії». Дівчата, 11 учасниць

1. Гомілко Марина (1 розряд, м. Кам’янське, ДЮСШ №2, тр. Д.Савінський) – 13 очок з 14
2. Бабій Єва (1 розряд, м. Кам’янське, ДЮСШ №3, ЗОШ №40, тр. А.Губарєва) – 13
3. Гомілко Міла (3 розряд, м. Кам’янське, ДЮСШ №2, тр. Д.Савінський) – 10

TABLES

B26

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2018. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Уріха. 18 – 21 січня 2018 року.
«Молодь». Юнаки (1992-1998 р.н.)

МісцеПрізвище та ім'яОчкиР.н.ОрганізаціяМістоРоз.ВНП12345678
1. Малий Антон 13 1994 ДЮСШ №2 Кам'янське 1 6 1 0 X 1 2 2 2 2 2 2
2. Кушнір Віктор 11 1996 ДЮСШ №2 Кам'янське 1 5 1 1 1 X 2 0 2 2 2 2
3. Онищенко Руслан 10 1995 ДЮСШ №10 Дніпро км 5 0 2 0 0 X 2 2 2 2 2
4 Потась Назар 7 1997 ДЮСШ №10 Дніпро 1 3 1 3 0 2 0 X 0 1 2 2
5 Жигалєв Данило 6 1996 ДЮСШ №2 Кам'янське 1 3 0 4 0 0 0 2 X 2 0 2
6 Костенко Ілля 5 1998 ДЮСШ №2 Кам'янське 1 2 1 4 0 0 0 1 0 X 2 2
7 Юрченко Максим 4 1998 ДЮСШ №2 Кам'янське 1 2 0 5 0 0 0 0 2 0 X 2
8 Майстренко Владислав 0 1997 ДЮСШ №2 Кам'янське 1 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 X

Он-лайн сторінка турніру на сайті fmjd.org

G26

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2018. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Уріха. 18 – 21 січня 2018 року.
«Молодь». Дівчата (1992-1998 р.н.)

МісцеПрізвище та ім'яОчкиР.н.ОрганізаціяМістоРоз.ВНП12
1. Губарєва Ольга 4 1994 ДЮСШ №2 Кам'янське км 2 0 0 X 4
2. Лашкова Анастасія 0 1996 ДЮСШ №2 Кам'янське км 0 0 2 0 X

Он-лайн сторінка турніру на сайті fmjd.org

B19

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2018. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Уріха. 18 – 21 січня 2018 року.
«Юніори». Юнаки (1999-2001 р.н.)

МісцеПрізвище та ім'яОчкиMRР.н.ОрганізаціяМістоРоз.ВНП1234
1. Заплюсвічка Владислав 4 2/0 1999 ДЮСШ №2 Верхньодніпровськ 1 1 2 0 X 2 1 1
2. Прокуда Олексій 4 1/2 1999 ДЮСШ №10 Дніпро 1 2 0 1 0 X 2 2
3. Левченко Михайло 3   2000 ДЮСШ №2 Кам'янське 1 1 1 1 1 0 X 2
4 Батраченко Владислав 1   1999 ДЮСШ №2 Кам'янське 1 0 1 2 1 0 0 X

Он-лайн сторінка турніру на сайті fmjd.org

G19

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2018. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Уріха. 18 – 21 січня 2018 року.
«Юніори». Дівчата (1999-2001 р.н.)

МісцеПрізвище та ім'яОчкиР.н.ОрганізаціяМістоРоз.ВНП1234
1. Зозуля Анна 5 2000 ДЮСШ №2 Кам'янське 1 2 1 0 X 2 1 2
2. Вовк Альона 4 1999 ДЮСШ №2 Кам'янське 1 2 0 1 0 X 2 2
3. Коротка Дар'я 3 2000 ДЮСШ №2 Кам'янське км 1 1 1 1 0 X 2
4 Кізенко Ольга 0 2000 Спартак Кам'янське 1 0 0 3 0 0 0 X

Он-лайн сторінка турніру на сайті fmjd.org

B16

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2018. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Уріха. 18 – 21 січня 2018 року.
«Кадети». Юнаки (2002-2004 р.н.)

МісцеПрізвище та ім'яОчкиР.н.ОрганізаціяМістоРоз.ВНП12345
 1. Шнейдер Олександр 7 2002 ДЮСШ №2 Кам'янське км 3 1 0 X 1 2 2 2
2. Агарков Данііл 6 2004 ДЮСШ №2 Кам'янське км 2 2 0 1 X 1 2 2
3. Демченко Ілля 5 2002 ДЮСШ №2 Кам'янське 1 2 1 1 0 1 X 2 2
4 Толкачов Петро 2 2004 ДЮСШ №10 Дніпро 2 1 0 3 0 0 0 X 2
5 Бовшик Геннадій 0 2002 ДЮСШ №2 Кам'янське 2 0 0 4 0 0 0 0 X

Он-лайн сторінка турніру на сайті fmjd.org

G16

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2018. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Уріха. 18 – 21 січня 2018 року.
«Кадети». Дівчата (2002-2004 р.н.)

МісцеПрізвище та ім'яОчкиР.н.ОрганізаціяМістоЗвання/
Розряд
ВНП1234
1. Попруга Віра 6 2003 ДЮСШ №2 Кам'янське мс 3 0 0 X 2 2 2
2. Купатенко Софія 4 2004 ДЮСШ №2 Кам'янське 1 2 0 1 0 X 2 2
3. Артикова Дар'я 0 2002 ДЮСШ №2 Кам'янське 1 0 0 2 0 0 X 1
4 Губарєва Анастасія 0 2004 ДЮСШ №2 Кам'янське 1 0 0 2 0 0 1 X

Додатковий матч за 3-є місце: Артикова – Губарєва – 4:2

Он-лайн сторінка турніру на сайті fmjd.org

B13

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2018. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Уріха. 18 – 21 січня 2018 року.
«Молодші кадети». Хлопці (2005-2007 р.н.)

МісцеПрізвище та ім'яОчкиMRSlhSl(n)Р.н.ОрганізаціяМістоРоз.123456789
1. Савінський Добриня 16       2006 ДЮСШ 2 Кам'янське 1 5/2 10/2 6/2 3/2 2/1 4/2 11/2 7/1 8/2
2. Блоха Андрій 14       2006 ДЮСШ 2 Кам'янське 1 22/2 7/1 14/2 9/2 1/1 3/2 5/2 6/2 4/0
3. Зєбзєєв Артем 13       2005 ДЮСШ 2 Кам'янське 1 11/2 19/2 4/2 1/0 7/2 2/0 8/1 5/2 9/2
4 Жукоцький Володимир 12       2007 ДЮСШ 2 Кам'янське 1 21/2 8/2 3/0 12/2 6/1 1/0 7/1 13/2 2/2
5 Братусь Кирило 11 6/2     2005 ДЮСШ 2 Кам'янське 1 1/0 13/2 19/2 7/1 8/2 6/2 2/0 3/0 14/2
6 Гончаренко Микола 11 5/0     2005 ДЮСШ 2 Кам'янське 1 16/2 9/2 1/0 11/2 4/1 5/0 12/2 2/0 7/2
7 Козін Максим 10   78   2006 ДЮСШ 3 Кам'янське 1 17/2 2/1 20/2 5/1 3/0 10/2 4/1 1/1 6/0
8 Потайчук Матвій 10   71   2006 ДЮСШ 3 Кам'янське 1 20/2 4/0 12/1 14/2 5/0 15/2 3/1 10/2 1/0
9 Шолудько Антон 10   67   2005 ДЮСШ 10 Дніпро 1 12/2 6/0 17/2 2/0 10/0 19/2 14/2 11/2 3/0
10 Камсков Михайло 10   61   2005 ДЮСШ 3 Кам'янське 1 18/2 1/0 11/0 15/2 9/2 7/0 16/2 8/0 21/2
11 Кучер Богдан 9   67   2007 ДЮСШ 2 Кам'янське 1 3/0 15/2 10/2 6/0 19/2 20/2 1/0 9/0 12/1
12 Сапін Дмитро 9   64   2005 ДЮСШ 10 Дніпро 1 9/0 16/2 8/1 4/0 13/2 14/1 6/0 18/2 11/1
13 Долін Богдан 9   57   2007 ДЮСШ 10 Дніпро 2 14/1 5/0 15/0 18/2 12/0 22/2 17/2 4/0 16/2
14 Перемитько Ілля 8 63   2006 ДЮСШ 2 Кам'янське 2 13/1 18/2 2/0 8/0 17/2 12/1 9/0 19/2 5/0
15 Медич Максим 8 51   2006 ДЮСШ 10 Дніпро 1 19/0 11/0 13/2 10/0 21/2 8/0 20/2 16/0 22/2
16 Шешурєв Андрій 7   53   2006 ДЮСШ 2 Кам'янське 2 6/0 12/0 18/1 22/2 20/0 21/2 10/0 15/2 13/0
17 Шаповал Кирило 7   50 44(4) 2007 ДЮСШ 2 Кам'янське 2 7/0 22/2 9/0 20/1 14/0 18/2 13/0 21/0 19/2
18 Калюжний Родіон 7   50 43(4) 2007 ДЮСШ 2 Кам'янське 2 10/0 14/0 16/1 13/0 22/2 17/0 21/2 12/0 20/2
19 Нестеренко Єгор 6 57   2006 ДЮСШ 3 Кам'янське 2 15/2 3/0 5/0 21/2 11/0 9/0 22/2 14/0 17/0
20 Джумарний Максим 6 52   2006 ДЮСШ 2 Кам'янське 2 8/0 21/2 7/0 17/1 16/2 11/0 15/0 22/1 18/0
21 Місюра Іван 4       2006 ДЮСШ 10 Дніпро 2 4/0 20/0 22/2 19/0 15/0 16/0 18/0 17/2 10/0
22 Романов Олег 1       2006 ДЮСШ 10 Дніпро 3 2/0 17/0 21/0 16/0 18/0 13/0 19/0 20/1 15/0

Он-лайн сторінка турніру на сайті fmjd.org

G13

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2018. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Уріха. 18 – 21 січня 2018 року.
«Молодші кадети». Дівчата (2005-2007 р.н.)

МісцеПрізвище та ім'яОчкиР.н.ОрганізаціяМістоРоз.ВНП1234
1. Романова Олександра 6 2005 ДЮСШ №2 Кам'янське 1 3 0 0 X 2 2 2
2. Ботушан Ірина 4 2007 ДЮСШ №3 Кам'янське 2 2 0 1 0 X 2 2
3. Снєгур Юліана 2 2006 ДЮСШ №10 Дніпро 1 1 0 2 0 0 X 2
4 Антоненко Софія 0 2007 ДЮСШ №2 Кам'янське 2 0 0 3 0 0 0 X

Он-лайн сторінка турніру на сайті fmjd.org

B10

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2018. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Уріха. 18 – 21 січня 2018 року.
«Юні надії». Хлопці (2008 р.н. і молодше)

МісцеПрізвище та ім'яОчкиMRSlhS-lР.н.ОрганізаціяМістоРоз.12345678
1. Суров Іван 16       2009 ДЮСШ №3 Кам'янське 1 16/2 4/2 3/2 5/2 2/2 15/2 8/2 11/2
2. Балабан Ілля 14       2008 ДЮСШ №3 Кам'янське 1 15/2 8/2 14/2 18/2 1/0 3/2 4/2 9/2
3. Гончаренко Артем 11       2008 ДЮСШ №2 Кам'янське 1 11/2 19/2 1/0 14/2 8/2 2/0 6/2 4/1
4 Богомолов Іван 10   61   2008 ДЮСШ №10 Дніпро 2 10/2 1/0 6/2 9/2 5/1 14/2 2/0 3/1
5 Український В'ячесл 10   52 68 2008 ДЮСШ №10 Дніпро 1 13/2 9/2 12/2 1/0 4/1 6/0 11/1 15/2
6 Махонін Андрій 10   52 63 2010 ДЮСШ №2 Кам'янське 3 9/0 13/2 4/0 10/2 11/2 5/2 3/0 12/2
7 Кобзєв Тимофій 9       2009 ДЮСШ №2 Кам'янське 3 17/2 12/0 18/0 13/2 15/0 10/2 +/2 16/1
8 Демідас Богдан 8   55   2008 ДЮСШ №2 Кам'янське 2 20/2 2/0 19/2 12/2 3/0 9/2 1/0 10/0
9 Байєр Святослав 8   54   2009 ДЮСШ №10 Дніпро 2 6/2 5/0 10/2 4/0 12/2 8/0 18/2 2/0
10 Жигалєв Тимофій 8   50   2009 ДЮСШ №2 Кам'янське 3 4/0 16/2 9/0 6/0 17/2 7/0 14/2 8/2
11 Коваленко Микита 8   49   2009 Спартак Дніпро 3 3/0 +/2 15/1 21/2 6/0 13/2 5/1 1/0
12 Іванов Володимир 8   48   2008 ДЮСШ №10 Дніпро 2 18/2 7/2 5/0 8/0 9/0 20/2 15/2 6/0
13 Шешурєв Владислав 8   47   2011 ДЮСШ №2 Кам'янське 3 5/0 6/0 16/2 7/0 20/2 11/0 17/2 18/2
14 Дубохвост Артем 8   42   2009 ДЮСШ №3 Кам'янське 2 21/2 20/2 2/0 3/0 18/2 4/0 10/0 +/2
15 Огир Андрій 7   55   2010 ДЮСШ №10 Дніпро 4 2/0 21/2 11/1 19/2 7/2 1/0 12/0 5/0
16 Ткаленко Данило 7   41   2008 Спартак Кам'янське 3 1/0 10/0 13/0 17/0 +/2 21/2 19/2 7/1
17 Кравцов Ілля 7   36   2009 ДЮСШ №2 Кам'янське 3 7/0 18/0 20/1 16/2 10/0 +/2 13/0 21/2
18 Кушнір Павло 6 19/2 48 62 2009 ДЮСШ №2 Кам'янське 3 12/0 17/2 7/2 2/0 14/0 19/2 9/0 13/0
19 Чередник Олексій 6 18/0 35 46 2010 ДЮСШ №10 Дніпро 4 +/2 3/0 8/0 15/0 21/2 18/0 16/0 20/2
20 Ергашев Андрій 4       2008 Спартак Кам'янське 3 8/0 14/0 17/1 +/2 13/0 12/0 21/1 19/0
21 Сівак Кирило 3       2008 Спартак Кам'янське 3 14/0 15/0 +/2 11/0 19/0 16/0 20/1 17/0

Он-лайн сторінка турніру на сайті fmjd.org

G10

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2018. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Уріха. 18 – 21 січня 2018 року.
«Юні надії». Дівчата (2008 р.н. і молодше)

МісцеПрізвище та ім'яОчкиMRSlhР.н.ОрганізаціяМістоРоз.1234567
1. Гомілко Марина 13 2/1 38 2009 ДЮСШ №2 Кам'янське 1 +/2 7/2 2/1 4/2 3/2 5/2 6/2
2. Бабій Єва 13 1/1 36 2008 ДЮСШ №3 Кам'янське 1 9/2 3/2 1/1 7/2 4/2 6/2 8/2
3. Гомілко Міла 10     2011 ДЮСШ №2 Кам'янське 3 11/2 2/0 6/2 5/2 1/0 4/2 7/2
4 Антоненко Анастасія 8 5/2   2010 ДЮСШ №2 Кам'янське 2 6/2 5/2 8/2 1/0 2/0 3/0 9/2
5 Потайчук Світлана 8 4/0   2009 ДЮСШ №3 Кам'янське 3 10/2 4/0 9/2 3/0 8/2 1/0 +/2
6 Перемитько Софія 6   41 2010 ДЮСШ №2 Кам'янське 2 4/0 10/2 3/0 9/2 7/2 2/0 1/0
7 Острєцова Марія 6   38 2010 ДЮСШ №10 Дніпро 2 8/2 1/0 11/2 2/0 6/0 +/2 3/0
8 Камскова Надія 6   29 2009 ДЮСШ №2 Кам'янське 2 7/0 +/2 4/0 10/2 5/0 9/2 2/0
9 Чебикіна Олеся 4     2011 ДЮСШ №2 Кам'янське 3 2/0 11/2 5/0 6/0 +/2 8/0 4/0
10 Овчініна Тетяна 3 11/1 15 2009 ДЮСШ №2 Кам'янське 3 5/0 6/0 +/2 8/0 11/1    
11 Бабіч  Вікторія 3 10/1 13 2011 ДЮСШ №2 Кам'янське 3 3/0 9/0 7/0 +/2 10/1    

Он-лайн сторінка турніру на сайті fmjd.org

VIDEO

G26

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2018. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Уріха. 18 – 21 січня 2018 року.
«Молодь». Дівчата (1992-1998 р.н.). Нагородження

B19

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2018. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Уріха. 18 – 21 січня 2018 року.
«Юніори». Юнаки (1999-2001 р.н.). Нагородження

B16

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2018. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Уріха. 18 – 21 січня 2018 року.
«Кадети». Юнаки (2002-2004 р.н.). Нагородження

G16

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2018. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Уріха. 18 – 21 січня 2018 року.
«Кадети». Дівчата (2002-2004 р.н.). Нагородження

B13

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2018. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Уріха. 18 – 21 січня 2018 року.
«Молодші кадети». Хлопці (2005-2007 р.н.). Нагородження

B10

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2018. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Уріха. 18 – 21 січня 2018 року.
«Юні надії». Хлопці (2008 р.н. і молодше). Нагородження