За 10 комплектів медалей у шахово-шашковому клубі ім. Уріха розігрувалися 85 спортсменів. Впевнено чемпіонами області стали не всі. Стовідсоткового результату домоглися чотири шашкіста – Ольга Губарєва, Віра Попруга, Олександра Романова та Іван Суров, – які представляли Кам'янське. Те, що квартет переможців до золотих медалей привели різні тренери – відповідно Ігор Губарєв, Дмитро Савінський, Олена Коротка і Альона Губарєва, – дозволяє говорити про здорову конкуренцію і серед тренерів. Але про все по порядку.

Дві перемоги над кандидатом в майстри спорту Анастасією Лашковою допомогли стати володарем «золота» в категорії «молодь» кандидату в майстри спорту Ользі Губарєвій. Анастасія ж задовольнялася «сріблом».

Схожа ситуація спостерігалася в жіночих категоріях «молодші кадети» і «кадети»: чотири учасники – всі перемоги... Чемпіонками області в 2018-му році відповідно стали першорозрядниця Олександра Романова і майстер спорту Віра Попруга. До речі, Віра виявилася єдиним майстром спорту на 10 турнірів серед юнаків і дівчат.

Разом з Олександрою на п'єдестал пошани стали першорозрядниці Ірина Ботушан з Кам'янського та Юліана Снєгур з Дніпра, які по черзі перегравали один одного в боротьбі за медалі. Олександра Романова обіграла Іру і Юліану, а І.Ботушан виявилася сильнішою в поєдинку з Ю.Снєгур.

Комплект медалей разом з Вірою Попругою на свої груди одягли її землячки, першорозрядниці Софія Купатенко – у неї «срібло», і Дар’я Артикова – завоювала «бронзу». Саме завоювала, тому що за цю медаль довелося боротися з Анастасією Губарєвою (1 розряд, м. Кам'янське, НВО-ліцей НІТ, ДЮСШ №2, тр. І.Губарєв) в додатковому бліцтурнірі з трьох партій. Першу виграла Настя, у другій перевага також був на її боці, але прикра помилка в ендшпілі коштувала їй поразки. У ключовий п'ятихвилинці краще за дошкою грала Дар'я, яка другий рік поспіль добирається до третьої сходинки турнірної таблиці. Настя ж в 2018-м році тільки увійшла в цю вікову категорію – у неї все ще попереду.

Цікавим видався юнацький турнір серед «юних надій». Обігравши всіх вісьмох суперників чемпіоном регіону впевнено став Іван Суров. Хороший результат вдалося продемонструвати і Іллі Балабану – 7 перемог у 8 поєдинках, однак поразка лідеру дозволила йому приміряти тільки срібну медаль. Гонку за «бронзу» виграв Артем Гончаренко. Всі хлопці є першорозрядниками.

В інших шести турнірах боротьба за чемпіонство велася на «більше-менше», тобто за кожне турнірне очко!