Змагалася українська молодь з 1 по 8 лютого 2018 року у Івано-Франківському Центрі патріотичного виховання учнівської молоді ім. Степана Бандери (пл. Європейська, 1). 85 спортсменів, які представляли 10-ть регіонів України: Вінницьку, Дніпропетровську, Запорізьку, Полтавську, Херсонську, Харківську, Миколаївську, Івано-Франківську, Львівську області та місто Київ, розігрували 18 комплектів нагород у трьох вікових категоріях: «молодь» (1992 р.н. і молодші), «кадети» (2002 р.н. і молодші), «юні надії» (2008 р.н. і молодші) в трьох програмах турніру – класичній, швидкій та блискавичній. Також вперше в історії українських чемпіонатів обраховувалися і командні результати.

Класична програма

Командний залік

1. Дніпропетровська область (Кушнір Віктор, Малий Антон, Губарєва Ольга, Лашкова Анастасія, Агарков Данііл, Савінський Добриня, Шнейдер Олександр, Купатенко Софія, Попруга Віра, Балабан Ілля, Гончаренко Артем, Суров Іван, Бабій Єва) – 408
2. Харківська область (Дороган Максим, Мазур Владислав, Новицький Вячеслав, Шинкаренко Аглая, Радченко Владислав, Рукін Богдан, Гусєв Іван, Поздняков Вадим, Шевчук Артем, Бєляєва Софія, Куценко Василиса, Мусієнко Катерина) – 331
3. Івано-Франківська область (Балтажи Анна, Балтажи Ірина, Залуцький Роман, Коваль Олександр, Слава Орест, Гринишин-Крук Росана, Гриджук Борис, Івасишин Олег, Микицей Ярослав, Жирун Вікторія, Іваночко Діана, Коваль Тетяна) – 256

Медальний залік серед областей

1. Дніпропетровська – 6 медалей (3 золоті, 1 срібна, 2 бронзові)
2. Харківська – 6 медалей (1 золота, 2 срібні, 3 бронзові)
3. Івано-Франківська – 3 медалі (1 золота, 1 срібна, 1 бронзова)
4. Полтавська – 1 медаль (1 золота)
5. Запорізька – 1 медаль (1 срібна)
6. Херсонська – 1 медаль (1 срібна)

Медальний залік серед населених пунктів

1. Кам'янське – 6 медалей (2 золоті, 1 срібні, 3 бронзові)
2. Харків – 6 медалей (1 золота, 2 срібні, 3 бронзові)
3. Косів – 1 медаль (1 золота)
4. Полтава – 1 медаль (1 золота)
5. Запоріжжя – 1 медаль (1 срібна)
6. Херсон – 1 медаль (1 срібна)
7. Коломия – 1 медаль (1 срібна)
8. Ланчин – 1 медаль (1 бронзова)

Особистий залік

B26. Юнаки (1992 рік народження і молодше)

1. Мазур Владислав (мс, Харківська область, м. Харків, тренер – Шапунов Олег, Касьян Марина) – 11 очок з 14
2. Дороган Максим (мс, Харківська область, м. Харків, тренер – Чебукіна Ірина) – 11
3. Новицький Вячеслав (мс, Харківська область, м. Харків, тренер – Шапунов Олег, Касьян Марина) – 10

http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_58/tournament_table_acc_places.html

G26. Дівчата (1992 рік народження і молодше)

1. Губарєва Ольга (кмс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєв Ігор) – 9 очок з 10
2. Дмитренко Ганна (мс, Запорізька область, м. Запоріжжя, тренери – Компанієць Олег, Кірзнер Ігор) – 8
3. Лашкова Анастасія (кмс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєв Ігор) – 5

http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_61/tournament_table_acc_places.html

B16. Юнаки (2002 рік народження і молодше)

1. Слава Орест (кмс, Івано-Франківська область, м. Косів, тренер – Балтажи Ольга, Хлопков Володимир) – 13 очок з 18
2. Шнейдер Олександр (кмс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєв Ігор) – 13
3. Залуцький Роман (Івано-Франківська область, Надвірнянський рафон, с. Ланчин, тренер – Мариненко Дмитро, Коваль Марія) – 13

http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_60/tournament_table_acc_places.html

G16. Дівчата (2002 рік народження і молодше)

1. Мосієнко Дарина (кмс, Полтавська область, м. Полтава, тренер – Кузьмінський Іван, Лебедь Андрій) – 15 очок з 18
2. Яремчук Ксенія (кмс, Херсонська область, м. Херсон, тренер – Куколева Ірина) – 14
3. Попруга Віра (мс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Савінський Дмитро) – 13

http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_59/tournament_table_acc_places.html

B10. Хлопці (2008 рік народження і молодше)

1. Суров Іван (1 розряд, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєва Альона) – 14 очок з 18
2. Івасишин Олег (2 розряд, Івано-Франківська область, м. Коломия, тренер – Комарницький Андріан) – 14
3. Золотар Тимур (2 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – Чебукіна Ірина) – 14

http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_63/tournament_table_acc_places.html

G10. Дівчата (2008 рік народження і молодше)

1. Бабій Єва (1 розряд, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєва Альона) – 14 очок з 16
2. Мусієнко Катерина (2 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – Шапунов Олег, Касьян Марина) – 13
3. Вайсброд Аліса (1 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – Чебукіна Ірина) – 12

http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_62/tournament_table_acc_places.html

Залік тренерів

Медальний залік серед тренерів

1. Губарєва Альона (м. Кам’янське) – 2 медалі (2 золоті)
2-3. Касьян Марина (м. Харків) – 3 медалі (1 золота, 1 срібна, 1 бронзова)
2-3. Шапунов Олег (м. Харків) – 3 медалі (1 золота, 1 срібна, 1 бронзова)
4. Губарєв Ігор (м. Кам’янське) – 3 медалі (1 золота, 1 срібна, 1 бронзова)
5-8. Балтажи Ольга (м. Івано-Франківськ) – 1 медаль (1 золота)
5-8. Кузьмінський Іван (м. Полтава) – 1 медаль (1 золота)
5-8. Лебедь Андрій (м. Полтава) – 1 медаль (1 золота)
5-8. Хлопков Володимир (м. Косів) – 1 медаль (1 золота)
9. Чебукіна Ірина (м. Харків) – 3 медалі (1 срібна, 2 бронзові)
10-11. Компанієць Олег (м. Запоріжжя) – 1 медаль (1 срібна)
10-11. Кірзнер Ігор (м. Запоріжжя) – 1 медаль (1 срібна)
12. Куколева Ірина (м. Херсон) – 1 медаль (1 срібна)
13. Комарницький Андріан (м. Коломия) – 1 медаль (1 срібна)
14-16. Коваль Марія (с. Ланчин) – 1 медаль (1 бронзова)
14-16. Мариненко Дмитро (м. Вінниця) – 1 медаль (1 бронзова)
14-16. Савінський Дмитро (м. Кам’янське) – 1 медаль (1 бронзова)


Швидка програма

Командний залік

1. Дніпропетровська область (Кушнір Віктор, Малий Антон, Губарєва Ольга, Лашкова Анастасія, Агарков Данііл, Савінський Добриня, Шнейдер Олександр, Купатенко Софія, Попруга Віра, Балабан Ілля, Гончаренко Артем, Суров Іван, Бабій Єва) – 456
2. Харківська область (Мазур Владислав, Новицький Вячеслав, Шинкаренко Аглая, Радченко Владислав, Рукін Богдан, Гусєв Іван, Поздняков Вадим, Шевчук Артем, Бєляєва Софія, Куценко Василиса, Мусієнко Катерина) – 250
3. Івано-Франківська область (Надуєв Семен, Балтажи Ірина, Залуцький Роман, Коваль Олександр, Слава Орест, Гринишин-Крук Росана, Дружук Єлизавета, Гриджук Борис, Івасишин Олег, Микицей Ярослав, Жирун Вікторія, Іваночко Діана, Коваль Тетяна) – 247

Медальний залік серед областей

1. Дніпропетровська – 8 медалей (2 золоті, 3 срібні, 3 бронзові)
2. Харківська – 3 медалі (1 золота, 2 бронзові)
3. Івано-Франківська – 2 медалі (1 золота, 1 бронзова)
4. Вінницька – 1 медаль (1 золота)
5. Херсонська – 1 медаль (1 золота)
6. Запорізька – 2 медалі (2 срібні)
7. Полтавська – 1 медаль (1 срібна)

Медальний залік серед населених пунктів

1. Кам'янське – 8 медалей (2 золоті, 3 срібні, 3 бронзові)
2. Харків – 3 медалі (1 золота, 2 бронзові)
3. Косів – 1 медаль (1 золота)
4. Вінниця – 1 медаль (1 золота)
5. Херсон – 1 медаль (1 золота)
6. Запоріжжя – 2 медалі (2 срібні)
7. Полтава – 1 медаль (1 срібна)
8. Івано-Франківськ – 1 медаль (1 бронзова)

Особистий залік

B26. Юнаки (1992 рік народження і молодше)

1. Пікіняр Василь (мс, Вінницька область, м. Вінниця, тренер – Мариненко Дмитро) – 12 очок з 14
2. Бобков Єгор (мс, Запорізька область, м. Запоріжжя, тренери – Курбатов Віктор, Кірзнер Ігор) – 11
3. Надуєв Семен (кмс, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, тренер – Балтажи Ольга, Балтажи Костянтин) – 8

http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_73/tournament_table_acc_places.html

G26. Дівчата (1992 рік народження і молодше)

1. Губарєва Ольга (кмс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєв Ігор) – 6 очок з 8
2. Дмитренко Ганна (мс, Запорізька область, м. Запоріжжя, тренери – Компанієць Олег, Кірзнер Ігор) – 6
3. Лашкова Анастасія (кмс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєв Ігор) – 5

http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_76/tournament_table_acc_places.html

B16. Юнаки (2002 рік народження і молодше)

1. Слава Орест (кмс, Івано-Франківська область, м. Косів, тренер – Балтажи Ольга, Хлопков Володимир) – 16 очок з 18
2. Шнейдер Олександр (кмс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєв Ігор) – 13
3. Агарков Данііл (кмс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Савінський Дмитро) – 12

http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_72/tournament_table_acc_places.html

G16. Дівчата (2002 рік народження і молодше)

1. Скороход Дарина (кмс, Херсонська область, м. Херсон, тренер – Куколева Ірина) – 14 очок з 18
2. Мосієнко Дарина (кмс, Полтавська область, м. Полтава, тренер – Кузьмінський Іван, Лебедь Андрій) – 12
3. Попруга Віра (мс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Савінський Дмитро) – 11

http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_75/tournament_table_acc_places.html

B10. Хлопці (2008 рік народження і молодше)

1. Балабан Ілля (1 розряд, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєва Альона) – 14 очок з 18
2. Суров Іван (1 розряд, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєва Альона) – 14
3. Золотар Тимур (2 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – Чебукіна Ірина) – 14

http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_71/tournament_table_acc_places.html

G10. Дівчата (2008 рік народження і молодше)

1. Куценко Василиса (2 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – Шапунов Олег, Касьян Марина) – 14 очок з 16
2. Бабій Єва (1 розряд, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєва Альона) – 13
3. Вайсброд Аліса (1 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – Чебукіна Ірина) – 11

http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_74/tournament_table_acc_places.html

Залік тренерів

Медальний залік серед тренерів

1. Губарєв Ігор (м. Кам’янське) – 3 медалі (1 золота, 1 срібна, 1 бронзова)
2. Губарєва Альона (м. Кам’янське) – 3 медалі (1 золота, 2 срібні)
3. Балтажи Ольга (м. Івано-Франківськ) – 2 медалі (1 золота, 1 бронзова)
4. Мариненко Дмитро (м. Вінниця) – 1 медаль (1 золота)
5-6. Куколева Ірина (м. Херсон) – 1 медаль (1 золота)
5-6. Хлопков Володимир (м. Косів) – 1 медаль (1 золота)
7-8. Шапунов Олег (м. Харків) – 1 медаль (1 золота)
7-8. Касьян Марина (м. Харків) – 1 медаль (1 золота)
9. Кірзнер Ігор (м. Запоріжжя) – 2 медалей (2 срібні)
10-11. Компанієць Олег (м. Запоріжжя) – 1 медаль (1 срібна)
10-11. Курбатов Віктор (м. Запоріжжя) – 1 медаль (1 срібна)
12-13. Кузьмінський Іван (м. Полтава) – 1 медаль (1 срібна)
12-13. Лебедь Андрій (м. Полтава) – 1 медаль (1 срібна)
14. Чебукіна Ірина (м. Харків) – 3 медалі (3 бронзові)
15. Савінський Дмитро (м. Кам’янське) – 2 медалі (2 бронзові)
16. Балтажи Костянтин (м. Івано-Франківськ) – 1 медаль (1 бронзова)


Блискавична програма

Командний залік

1. Дніпропетровська область (Кушнір Віктор, Малий Антон, Губарєва Ольга, Лашкова Анастасія, Агарков Данііл, Савінський Добриня, Шнейдер Олександр, Купатенко Софія, Попруга Віра, Балабан Ілля, Гончаренко Артем, Суров Іван, Бабій Єва) – 399
2. Харківська область (Дороган Максим, Мазур Владислав, Новицький Вячеслав, Шинкаренко Аглая, Радченко Владислав, Рукін Богдан, Гусєв Іван, Поздняков Вадим, Шевчук Артем, Бєляєва Софія, Куценко Василиса, Мусієнко Катерина) – 367
3. Івано-Франківська область (Балтажи Анна, Балтажи Ірина, Надуєв Семен, Залуцький Роман, Коваль Олександр, Слава Орест, Гринишин-Крук Росана, Дружук Єлизавета, Гриджук Борис, Івасишин Олег, Микицей Ярослав, Жирун Вікторія, Іваночко Діана, Коваль Тетяна) – 192

Медальний залік серед областей

1. Харківська – 6 медалей (3 золотих, 2 срібні, 1 бронзова)
2. Дніпропетровська – 6 медалей (1 золота, 3 срібних, 2 бронзові)
3. Запорізька – 2 медалі (1 золота, 1 бронзова)
4. Івано-Франківська – 1 медаль (1 золота)
5. Полтавська – 1 медаль (1 срібна)
6. Херсонська – 1 медаль (1 бронзова)
7. Вінницька – 1 медаль (1 бронзова)

Медальний залік серед населених пунктів

1. Харків – 6 медалей (3 золоті, 2 срібні, 1 бронзова)
2. Кам'янське – 6 медалей (1 золота, 3 срібні, 2 бронзові)
3. Запоріжжя – 2 медалі (1 золота, 1 бронзова)
4. Косів – 1 медаль (1 золота)
5. Полтава – 1 медаль (1 срібна)
6. Херсон – 1 медаль (1 бронзова)
7. Вінниця – 1 медаль (1 бронзова)

Особистий залік

B26. Юнаки (1992 рік народження і молодше)

1. Мазур Владислав (мс, Харківська область, м. Харків, тренер – Шапунов Олег, Касьян Марина) – 12 очок з 14
2. Дороган Максим (мс, Харківська область, м. Харків, тренер – Чебукіна Ірина) – 12
3. Бобков Єгор (мс, Запорізька область, м. Запоріжжя, тренери – Курбатов Віктор, Кірзнер Ігор) – 11

http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_77/tournament_table_acc_places.html

G26. Дівчата (1992 рік народження і молодше)

1. Дмитренко Ганна (мс, Запорізька область, м. Запоріжжя, тренери – Компанієць Олег, Кірзнер Ігор) – 10 очок з 10
2. Губарєва Ольга (кмс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєв Ігор) – 8
3. Лашкова Анастасія (кмс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєв Ігор) – 5

http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_78/tournament_table_acc_places.html

B16. Юнаки (2002 рік народження і молодше)

1. Слава Орест (кмс, Івано-Франківська область, м. Косів, тренер – Балтажи Ольга, Хлопков Володимир) – 14 очок з 18
2. Шнейдер Олександр (кмс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєв Ігор) – 14
3. Агарков Данііл (кмс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Савінський Дмитро) – 13

http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_79/tournament_table_acc_places.html

G16. Дівчата (2002 рік народження і молодше)

1. Попруга Віра (мс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Савінський Дмитро) – 15 очок з 18
2. Мосієнко Дарина (кмс, Полтавська область, м. Полтава, тренер – Кузьмінський Іван, Лебедь Андрій) – 13
3. Яремчук Ксенія (кмс, Херсонська область, м. Херсон, тренер – Куколева Ірина) – 13

http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_80/tournament_table_acc_places.html

B10. Хлопці (2008 рік народження і молодше)

1. Шевчук Антон (2 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – Чебукіна Ірина) – 14 очок з 18
2. Балабан Ілля (1 розряд, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєва Альона) – 14
3. Боднар Владислав (2 розряд, Вінницька область, м. Вінниця, тренер – Леонов Микола) – 13

http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_81/tournament_table_acc_places.html

G10. Дівчата (2008 рік народження і молодше)

1. Вайсброд Аліса (1 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – Чебукіна Ірина) – 15 очок з 16
2. Мусієнко Катерина (2 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – Шапунов Олег, Касьян Марина) – 12
3. Куценко Василиса (2 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – Шапунов Олег, Касьян Марина) – 11

http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_82/tournament_table_acc_places.html

Залік тренерів

Медальний залік серед тренерів

1. Чебукіна Ірина (м. Харків) – 3 медалі (2 золоті, 1 срібна)
2-3. Шапунов Олег (м. Харків) – 3 медалі (1 золота, 1 срібна, 1 бронзова)
2-3. Касьян Марина (м. Харків) – 3 медалі (1 золота, 1 срібна, 1 бронзова)
4. Кірзнер Ігор (м. Запоріжжя) – 2 медалі (1 золота, 1 бронзова)
5. Савінський Дмитро (м. Кам’янське) – 2 медалі (1 золота, 1 бронзова)
6. Компанієць Олег (м. Запоріжжя) – 1 медаль (1 золота)
7-8. Балтажи Ольга (м. Івано-Франківськ) – 1 медаль (1 золота)
7-8. Хлопков Володимир (м. Косів) – 1 медаль (1 золота)
9. Губарєв Ігор (м. Кам’янське) – 3 медалі (2 срібні, 1 бронзова)
10-11. Кузьмінський Іван (м. Полтава) – 1 медаль (1 срібна)
10-11. Лебедь Андрій (м. Полтава) – 1 медаль (1 срібна)
12. Губарєва Альона (м. Кам’янське) – 1 медаль (1 срібна)
13. Курбатов Віктор (м. Запоріжжя) – 1 медаль (1 бронзова)
14. Куколева Ірина (м. Херсон) – 1 медаль (1 бронзова)
15. Леонов Микола (м. Вінниця) – 1 медаль (1 бронзова)


Загальний залік

Медальний залік серед областей

1. Дніпропетровська – 20 медалей (5 золотих, 7 срібних, 8 бронзових)
2. Харківська – 15 медалей (5 золотих, 4 срібних, 6 бронзових)
3. Івано-Франківська – 6 медалей (3 золотих, 1 срібна, 2 бронзових)
4. Запоріжжя – 5 медалей (1 золота, 3 срібні, 1 бронзова)
5. Полтавська – 3 медалі (1 золота, 2 срібні)
6. Херсонська – 3 медалі (1 золота, 1 срібна, 1 бронзова)
7. Вінницька – 2 медалі (1 золота, 1 бронзова)

Медальний залік серед населених пунктів

1. Кам'янське – 20 медалей (5 золотих, 7 срібних, 8 бронзових)
2. Харків – 15 медалей (5 золотих, 4 срібних, 6 бронзових)
3. Косів – 3 медалі (3 золотих)
4. Полтава – 3 медалі (1 золота, 2 срібні)
5. Запоріжжя – 5 медалей (1 золота, 3 срібні, 1 бронзова)
6. Херсон – 3 медалі (1 золота, 1 срібна, 1 бронзова)
7. Вінниця – 2 медалі (1 золота, 1 бронзова)
8. Коломия – 1 медаль (1 срібна)
9. Івано-Франківськ – 1 медаль (1 бронзова)
10. Ланчин – 1 медаль (1 бронзова)

Залік серед тренерів (за якістю)

1. Губарєв Ігор (м. Кам’янське) – 9 медалей (2 золоті, 4 срібні, 3 бронзові)
2-3. Касьян Марина (м. Харків) – 7 медалей (3 золоті, 2 срібні, 2 бронзові)
2-3. Шапунов Олег (м. Харків) – 7 медалей (3 золоті, 2 срібні, 2 бронзова)
4. Губарєва Альона (м. Кам’янське) – 6 медалей (3 золоті, 3 срібні)
5. Балтажи Ольга (м. Івано-Франківськ) – 4 медалі (3 золоті, 1 бронзова)
6. Хлопков Володимир (м. Косів) – 3 медалі (3 золоті)
7. Чебукіна Ірина (м. Харків) – 9 медалей (2 золоті, 2 срібні, 5 бронзові)
8. Кірзнер Ігор (м. Запоріжжя) – 5 медалей (1 золота, 3 срібні, 1 бронзова)
9. Компанієць Олег (м. Запоріжжя) – 3 медалі (1 золота, 2 срібні)
10-11. Кузьмінський Іван (м. Полтава) – 3 медалі (1 золота, 2 срібні)
10-11. Лебедь Андрій (м. Полтава) – 3 медалі (1 золота, 2 срібні)
12. Куколева Ірина (м. Херсон) – 3 медалі (1 золота, 1 срібна, 1 бронзова)
13. Савінський Дмитро (м. Кам’янське) – 5 медалей (1 золота, 4 бронзові)
14. Мариненко Дмитро (м. Вінниця) – 2 медалі (1 золота, 1 бронзова)
15. Курбатов Віктор (м. Запоріжжя) – 2 медалі (1 срібна, 1 бронзова)
16. Комарницький Андріан (м. Коломия) – 1 медаль (1 срібна)
17. Балтажи Костянтин (м. Івано-Франківськ) – 1 медаль (1 бронзова)
18. Коваль Марія (с. Ланчин) – 1 медаль (1 бронзова)
19. Леонов Микола (м. Вінниця) – 1 медаль (1 бронзова)

Залік серед тренерів (за кількістю)

1. Губарєв Ігор (м. Кам’янське) – 9 медалей
2. Чебукіна Ірина (м. Харків) – 9 медалей
3-4. Касьян Марина (м. Харків) – 7 медалей
3-4. Шапунов Олег (м. Харків) – 7 медалей
5. Губарєва Альона (м. Кам’янське) – 6 медалей
6. Кірзнер Ігор (м. Запоріжжя) – 5 медалей
7. Савінський Дмитро (м. Кам’янське) – 5 медалей
8. Балтажи Ольга (м. Івано-Франківськ) – 4 медалі
9. Хлопков Володимир (м. Косів) – 3 медалі
10. Компанієць Олег (м. Запоріжжя) – 3 медалі
11-12. Кузьмінський Іван (м. Полтава) – 3 медалі
11-12. Лебедь Андрій (м. Полтава) – 3 медалі
13. Куколева Ірина (м. Херсон) – 3 медалі
14. Мариненко Дмитро (м. Вінниця) – 2 медалі
15. Курбатов Віктор (м. Запоріжжя) – 2 медалі
16. Комарницький Андріан (м. Коломия) – 1 медаль
17. Балтажи Костянтин (м. Івано-Франківськ) – 1 медаль
18. Коваль Марія (с. Ланчин) – 1 медаль
19. Леонов Микола (м. Вінниця) – 1 медаль