Змагалася українська молодь 14 лютого 2018 року у Полтавському готелі «Турист» (вул. Миру, 12). 104 спортсмена, які представляли 13-ть регіонів України: Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Івано-Франківську, Львівську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Харківську, Чернігівську області та місто Київ, розігрували 18 комплектів нагород у трьох вікових категоріях: «молодь» (1992 р.н. і молодші), «кадети» (2002 р.н. і молодші), «юні надії» (2008 р.н. і молодші) в блискавичній програмі турніру. Також обраховувалися і командні результати.

Блискавична гра

Командний залік

1. Дніпропетровська область
2. Харківська область
3. Запорізька область

Особистий залік

B26. Юнаки (1992 рік народження і молодше)

1. Дороган Максим (мс, Харківська область, м. Харків, тренер – Чебукіна Ірина) – 11 очок з 14
2. Гончаренко Ярослав (км, Одеська область, м. ???, тренер – ???) – 11
3. Федорченко Владислав (1 розряд, Чернігівська область, м. ???, тренер – ???) – 10

G26. Дівчата (1992 рік народження і молодше)

1. Лашкова Анастасія (кмс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєв Ігор) – 11 очок з 12
2. Губарєва Ольга (кмс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєв Ігор) – 9
3. Воробйова Алла (1 розряд, Запорізька область, м. Запоріжжя, тренер – Азаров Олександр) – 3

B16. Юнаки (2002 рік народження і молодше)

1. Агарков Данііл (кмс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Савінський Дмитро) – 13 очок з 16
2. Захаров Андрій (1 розряд, Одеська область, м. Одеса, тренер – Подставкін Георгій) – 13
3. Яшний Іван (кмс, Запорізька область, м. Запоріжжя, тренер – ???) – 12

G16. Дівчата (2002 рік народження і молодше)

1. Попруга Віра (мс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Савінський Дмитро) – 11 очок з 14
2. Носарєва Альона (1 розряд, Запорізька область, м. Запоріжжя, тренер – Звонарьов Геннадій) – 11
3. Купатенко Софія (1 розряд, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Савінський Дмитро) – 9

B10. Хлопці (2008 рік народження і молодше)

1. Шевчук Артем (1 розряд, Харківська область, тренер – Чебукіна Ірина) – 15 очок з 18
2. Богуш Євген (2 розряд, Чернігівська область, тренер – ???) – 12
3. Вітер Роман (2 розряд, Запорізька область, тренер – ???) – 12

G10. Дівчата (2008 рік народження і молодше)

1. Мусієнко Катерина (2 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – Шапунов Олег, Касьян Марина) – 15 очок з 16
2. Куценко Василиса (2 розряд, Харківська область, тренер – Шапунов Олег, Касьян Марина) – 13
3. Вайсброд Аліса (1 розряд, Харківська область, тренер – Чебукіна Ірина) – 12