З 15 по 18 березня у ХДЮСШ з шахів і шашок пройшов Відкритий чемпіонат області серед чоловіків і жінок з шашок-чекерс. Спортсмени Херсонщини змагалися у класичній програмі змагань.

У турнірі, який проводився за швейцарською системою у 7 турів, взяли участь 10 спортсменів з Херсона та Дніпропетровської області. Майстер спорту міжнародного класу, кандидати в майстри спорту, спортсмени 1 розряду грали мікро-матчі з жеребкуванням початкових ходів та позицій. Змагання, головним арбітром яких була національний арбітр Ірина Куколева, є відбірковими до чемпіонату України, який пройде у червні в місті Чорноморськ (Одеська область).

Чемпіоном області серед чоловіків став кмс Кирило Полєвщиков, який набрав 11 очок з 14 можливих. Друге місце виборов кмс Юрій Чернуцький – в нього 10 очок. Замкнув трійку призерів кмс Леонід Берніков (9 очок).

Кращою серед жінок по додатковим показникам стала першорозрядниця Аліна Зелінська, в активі якої 8 пунктів. Стальки же і майстра спорту міжнародного класу Альони Максимової. Третя – кмс Ксенія Яремчук.

Усі чемпіони і призери представляють місто Херсон.