Змагання, головним арбітром яких була міжнародний гросмейстер Людмила Сивук, проходили 24 березня на спортивній базі по проспекту Конституції, 2а.

Майстер спорту Кирило Іванов вкотре довів, що серед спортсменів з особливими потребами йому нема рівних. Продемонструвавши свою високу професійну готовність минулорічний чемпіон світу з міжнародних шашок та чемпіон Європи з шашок-64, з початку нинішнього року вже втретє поспіль стає переможцем подібних перегонів. Друге місце посів Ігор Сергійчик. Третім став Віктор Штефан.

Серед жінок сильнішою виявилася Марина Сергійчик, а її конкурентки Ніна Кобилянська та Дар’я Бойко стали другою і третьою відповідно.

Призери отримали нагороди від начальника Кам’янської організації «Інваспорт» Юрія Коновалова.