Змагалася українська молодь з 22 по 27 березня 2018 року у м. Жовква (Львівської області) за адресою: готель «Стиль», вул. Гасина, 5. 102 спортсмена, які представляли 14-ть регіонів України: Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Закарпатську, Запорізьку, Івано-Франківську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Сумську, Харківську, Херсонську, Чернігівську області та місто Київ, розігрували 18 комплектів нагород у трьох вікових категоріях: «юніори» (1999 р.н. і молодші), «молодші кадети» (2005 р.н. і молодші), «юні надії» (2010 р.н. і молодші) в класичній програмі турніру. Також обраховувалися і командні результати.

Класична гра

Командний залік

1. Дніпропетровська область
2. Харквська область
3. місто Київ

Особистий залік

Медальний залік серед регіонів

1. Дніпропетровська – 6 медалей (2 золоті, 3 срібні, 1 бронзова)
2. Харківська – 5 медалей (2 золоті, 2 срібні, 1 бронзова)
3. м. Київ – 3 медалі (1 золота, 2 бронзові)
4. Чернігівська область – 1 медаль (1 золота)
5. Івано-Франківська – 1 медаль (1 срібна)
6. Одеська – 1 медаль (1 бронзова)
7. Вінницька – 1 медаль (1 бронзова)

Медальний залік серед населених пунктів

1. Харків – 5 медалей (2 золоті, 2 срібні, 1 бронзова)
2. Кам'янське – 5 медалей (1 золота, 3 срібні, 1 бронзова)
3. м. Київ – 3 медалі (1 золота, 2 бронзові)
4. Дніпро – 1 медаль (1 золота)
5. Чернігів – 1 медаль (1 золота)
6. Івано-Франківськ – 1 медаль (1 срібна)
7. Одеса – 1 медаль (1 бронзова)
8. Вінниця – 1 медаль (1 бронзова)

Особистий залік

B19. Юнаки (1999 рік народження і молодше)

1. Шепель Фелікс (мс, Дніпропетровська область, м. Дніпро, тренер – Панченко Анатолій) – 15 очок з 16
2. Агарков Данііл (кмс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Савінський Дмитро) – 13
3. Галавський Сергій (кмс, м. Київ, тренер – ???) – 12

Турнірна таблиця

G19. Дівчата (1999 рік народження і молодше)

1. Прокопюк Вікторія (кмс, м. Київ, тренер – Коваленко Віктор) – 10 очок з 12
2. Вовк Альона (1 розряд, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєв Ігор) – 9
3. Коротка Дар’я (кмс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Коротка Олена) – 8

Турнірна таблиця

B13. Юнаки (2005 рік народження і молодше)

1. Савінський Добриня (1 розряд, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Савінський Дмитро) – 16 очок з 18
2. Блоха Андрiй (1 розряд, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєв Ігор) – 15
3. Гераськін Нікіта (1 розряд, м. Київ, тренер – ???) – 14

Турнірна таблиця

G13. Дівчата (2005 рік народження і молодше)

1. Лобанова, Дарина (1 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – Чебукіна Ірина) – 16 очок з 18
2. Кунавкіна Катерина (1 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – Чебукіна Ірина) – 15
3. Мусієнко Катерина (2 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – Шапунов Олег, Касьян Марина) – 12

Турнірна таблиця

B8. Хлопці (2010 рік народження і молодше)

1. Богуш Євген (2 розряд, Чернігівська область, м. ???, тренер – ???) – 16 очок з 18
2. Сивокоз Марк (2 розряд, Харківська область, тренер – ???) – 13
3. Антоненко Давид (2 розряд, Одеська область, м. ???, тренер – ???) – 13

Турнірна таблиця

G8. Дівчата (2010 рік народження і молодше)

1. Куценко Василиса (2 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – ???) – 14 очок з 14
2. Жирун Вікторія (3 розряд, Івано-Франківська область, м. ???, тренер – ???) – 11
3. Дубок Вероніка (3 розряд, Вінницька область, м. ???, тренер – ???) – 9

Турнірна таблиця