Змагалася українська молодь 28 березня 2018 року у м. Жовква (Львівської області) за адресою: готель «Стиль», вул. Гасина, 5. 118 спортсменів, які представляли 14-ть регіонів України: Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Закарпатську, Запорізьку, Івано-Франківську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Сумську, Харківську, Чернігівську області та місто Київ, розігрували 18 комплектів нагород у трьох вікових категоріях: «юніори» (1999 р.н. і молодші), «молодші кадети» (2005 р.н. і молодші), «юні надії» (2010 р.н. і молодші) в швидкій програмі турніру. Також обраховувалися і командні результати.

Швидка гра

Командний залік

1. Дніпропетровська область
2. Харківська область
3. Місто Київ

Особистий залік

Медальний залік серед регіонів

1. Харківська – 4 медалі (2 золоті, 1 срібна, 1 бронзова)
2. м. Київ – 3 медалі (2 золоті, 1 срібна)
3. Дніпропетровська – 5 медалей (1 золота, 2 срібні, 2 бронзові)
4. Одеська – 1 медаль (1 золота)
5. Закарпатська – 1 медаль (1 срібна)
6. Чернігівська область – 1 медаль (1 срібна)
7. Івано-Франківська – 1 медаль (1 бронзова)
8. Вінницька – 1 медаль (1 бронзова)
9. Херсонська – 1 медаль (1 бронзова)

Медальний залік серед населених пунктів

1. Харків – 4 медалі (2 золоті, 1 срібна, 1 бронзова)
2. м. Київ – 3 медалі (2 золоті, 1 срібна)
3. Дніпро – 2 медалі (1 золота, 1 срібна)
4. Одеса – 1 медаль (1 золота)
5. Кам'янське – 3 медалі (1 срібна, 2 бронзові)
6. Іршава – 1 медаль (1 срібна)
7. Чернігів – 1 медаль (1 срібна)
8. Івано-Франківськ – 1 медаль (1 бронзова)
9. Вінниця – 1 медаль (1 бронзова)
10. Херсон – 1 медаль (1 бронзова)

Особистий залік

B19. Юнаки (1999 рік народження і молодше)

1. Шепель Фелікс (мс, Дніпропетровська область, м. Дніпро, тренер – Панченко Анатолій) – 15 очок з 16
2. Галавський Сергій (кмс, м. Київ, тренер – ???) – 13
3. Агарков Данііл (кмс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Савінський Дмитро) – 12

Турнірна таблиця

G19. Дівчата (1999 рік народження і молодше)

1. Прокопюк Вікторія (кмс, м. Київ, тренер – Коваленко Віктор) – 15 очок з 18
2. Вовк Альона (1 розряд, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Губарєв Ігор) – 14
3. Коротка Дар’я (кмс, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, тренер – Коротка Олена) – 12

Турнірна таблиця

B13. Юнаки (2005 рік народження і молодше)

1. Гераськін Нікіта (1 розряд, м. Київ, тренер – ???) – 14 очок з 18
2. Юрченко Богдан (1 розряд, Закарпатська область, м. Іршава, тренер – ???) – 14
2. Олексюк Іван (1 розряд, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, тренер – ???) – 13

Турнірна таблиця

G13. Дівчата (2005 рік народження і молодше)

1. Лобанова, Дарина (1 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – Чебукіна Ірина) – 17 очок з 18
2. Кунавкіна Катерина (1 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – Чебукіна Ірина) – 13
3. Мельник Анастасія (1 розряд, Вінницька область, м. Вінниця, тренер – Мариненко Дмитро) – 12

Турнірна таблиця

B8. Хлопці (2010 рік народження і молодше)

1. Антоненко Давид (2 розряд, Одеська область, м. ???, тренер – ???) – 16 очок з 18
2. Богуш Євген (2 розряд, Чернігівська область, м. ???, тренер – ???) – 15
3. Філенко Артем (3 розряд, Херсонська область, тренер – ???) – 12

Турнірна таблиця

G8. Дівчата (2010 рік народження і молодше)

1. Куценко Василиса (2 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – ???) – 14 очок з 14
2. Острецова Марія (2 розряд, Дніпропетровська область, м. Дніпро, тренер – ???) – 10
3. Квасневська, Ярослава (3 розряд, Харківська область, м. Харків, тренер – ???) – 9

Турнірна таблиця