У шахово-шашковому клубі ім. І.Уріха завершився чемпіонат області з шашок-64 серед чоловіків і жінок, який проводився відповідно до календарного плану в період з 21 по 29 квітня. Всі призери були з Кам'янського.

У 2018 році в змаганнях серед чоловіків з різних причин не взяли участь провідні майстри. Завдяки цьому молодим шашкістам випала нагода поборотися за перемогу і призовий фонд. Так після перших трьох турів лідерство захопив першорозрядник Ілля Демченко.

Ілля Демченко

Після ж його поразки в 4-му турі до вершини турнірної таблиці дістався його «кривдник» – юний першорозрядник Андрій Блоха. Проте утриматися в призовій трійці він не зумів.

Андрій Блоха

За тур до фінішу відразу у трьох шашкістів були однакові шанси стати чемпіоном області. Майстри спорту Кирило Іванов і Олександр Шнейдер, а також Ілля Демченко мали абсолютно однакові як основні, так і додаткові показники.

Кирило Іванов

Мало того, при певних розкладах, за підсумками 8-ми турів до них міг додатися кандидат в майстри спорту Данііл Агарков. Все вирішилося в грі Іванов – Губарєв, яку Кирило виграв. Він був єдиним, хто зумів перемогти свого опонента в завершальному турі. Решта претендентів зіграли внічию.

Як підсумок, К.Іванов з 13-ма очками став чемпіоном регіону, а І.Демченко і О.Шнейдер зайняли відповідно друге і третє місця, набравши по 12-ть пунктів.

Зліво направо: Іля Демченко, Кирило Іванов, Олександр Шнейдер

Серед жінок інтриги в боротьбі за перше місце не було. Гросмейстер Олена Коротка за весь чемпіонат зіграла лише одну нічию і з відривом у три очки розмістилася на першій сходинці турнірної таблиці.

Олена Коротка

А ось боротьба за інші медалі зберігалася до кінця змагання. Три претендентки – майстер спорту Віра Попруга, кандидати в майстри спорту Ольга і Альона Губарєви – обіграли один одного.

Віра Попруга

Ольга Губарєва

Губарєва Альона

Хто краще зіграв з менш досвідченими опонентами, той, в результаті, і потрапив на п'єдестал. Стабільніше виступила Ольга – у неї друге місце. Завдяки особистій перемозі третьою стала Альона.

Зліва направо: Ольга Губарєва, Олена Коротка, Альона Губарєва

Переможці та призери були нагороджені дипломами та медалями обласної федерації, а також грошовими призами.

Справо направо: Євген Уріх, Володимир Литинський, Юрій Чуренков

Призери чемпіонату увійдуть до збірної команди області на майбутньому особисто-командному кубку України, який незабаром – з 12 по 20 травня – також відбудеться в Дніпрі.