У змаганнях, які проводилися з 4 по 6 травня у місті Вінниця за адресою: МДЮСШ №6, вул. Театральна, 24 і були відбірковими до півфіналу чемпіонату України і Кубку країни, що проходитимуть в липні поточного року, взяли участь 24 спортсмена з 5 регіонів області: окрім обласного центра, це гравці з Калинівського, Бершадського, Козятинського та Тиврівського районів.

Кращими серед 18 чоловіків став кандидат у майстри спорту з Вінниці Віталій Луценко. У семи партіях, які були зіграні за швейцарською системою, він зумів набрати 11 очок з 14. Друге місце за додатковими показниками виборов також вінничанин першорозрядник Олексій Опанасюк – в його активі 10 пунктів. Замкнув призову трійку представник Козятинскього району кандидат у майстри спорту Дмитро Сташко.

Традиційно жінок виступило менше – лише 6, але кожна з них намагалася стати кращою в області. Основна боротьба за перемогу розгорнулася між калинівськими першорозрядницями Тетяною Івановою і Анною Безе. Між собою дівчата зіграли внічию, а от з суперницями менше втрачених очок було у Тетяна – вона і стала чемпіонкою області з 8 очками з 10. Несподівана поразка від першорозрядниці Марини Гарматюк не дозволила Анні розраховувати на чемпіонство. З 7-ми очками вона фінішувала другою. Боротьба за «бронзу» велася між вінничанками Любовю Демидовою і Неллі Федоровою. Все мало вирішитися у особистому протистоянні між кандидатками у майстри спорту. Перемогла в цій дуелі Любов, ставши бронзовим призером чемпіонату. В її активі 5 очок.