У змаганнях, які проводилися 6 травня в місті Івано-Франківськ за адресою: шашково-шаховий клуб, вул. Вагилевича, 3, взяли участь 26 спортсменів з 5 регіонів області: окрім обласного центра, це гравці з Долини, Коломиї, Косіва та Надвірнянського району.

Кращими серед 19 чоловіків став шашкіст з Косіва Орест Слава. За дев’ять турів новоспечений майстер спорту набрав 15 очок з 18 можливих і це не зважаючи на те, що він програв Андріану Комарницькому. Майстер спорту з Коломиї набрав на одне очко менше ніж чемпіон і поділивши друге-третє місце в турнірній таблиці, за додатковими показниками виборов «срібло» – в його активі 14 очок. Третім фінішував Василь Кіданецький з Коломийського району.

Серед 7 жінок основна боротьба за звання «чемпіон області» розгорнулася серед Софією Шинкарук з Коломиї, Єлизаветою Дружук з Івано-Франківська та Тетяною Коваль, яка представляла Надвірнянський район. З різницею в один пункт кращого результату вдалося домогтися С.Шинкарук, яка з 10-ю очками виграла жіночі перегони. На одне очко менше у Є.Дружук – вона друга, а у юної бронзової призерки Т.Коваль – 8 очок і «бронза».

Окрім заліку серед дорослих організатори також нагородили і молодь. Серед юнаків краще за всіх – четверте місце в загальному заліку і перемога над майстром спорту – виступив кандидат у майстри спорту з села Ланчин (Надвірнянський район) Олександр Коваль (13 очок). Костянтин Дутчак з Івано-Франківська 10-ю очками став другим, а франківець Олег Жирун (9 очок) – третім.

Виборювалися нагороди і серед юних надій. В цій віковій групі трійка призерів сформувалася наступним чином: перший – Роман Кушицький з Коломиї (9 очок), другий – Ярослав Микицей (8 очок) і третя – Валерія Дубова (8 очок) – обидва і Івано-Франківська.