30 травня, в розпал чемпіонату світу з шашок (бразильська версія), відбулася товариська зустріч української та китайської збірних. Кожну країну представляли по 6 спортсменів. Честь нашої збірної відстоювали вихованці тренерів Дмитра Савінського (Кам'янське), Ірини Чебукіної (Харків), Костянтина і Ольги Балтажи (обидва – Івано-Франківськ).

На відкритті заходу з вітальними словами до учасників звернулися представники двох збірних. Керівник української делегації Дмитро Савінський наголосив на важливості подібних матчів, які зміцнюють спортивні зв'язки між країнами. Також Дмитро Олександрович побажав усім спортсменам хорошої гри і прекрасного відпочинку на узбережжі Егейського моря.

Зустріч складалася з двох сетів: у другому пари визначалися виходячи з результатів попереднього.

В першому сеті було зафіксовано рахунок 7:5. Перемогами свої ігри завершили Данііл Агарков, Добриня Савінський та Віра Попруга (всі троє – з Кам'янського).

Данііл Агарков

Внічию зіграла Варвара Осадча зі Львова.

Варвара Осадча

У другому сеті наша молодь перемогла набагато впевненіше. Проявивши спортивний характер, свої перші перемоги здобули Тимур Золотар (Харків) та Єлизавета Дружук (Івано-Франківськ). Завдяки їх успіху збірній України вдалося виграти з результатом 10:2.

Тимур Золотар

Єлизавета Дружук

У підсумку, всю дистанцію без поразок пройшли Данііл Агарков, Добриня Савінський, Варвара Осадча та Віра Попруга.

Добриня Савінський

Віра Попруга

Загальний рахунок у матчі – 17:7!

Після закінчення учасники зробили пам'ятне фото.