Змагання серед чоловіків і жінок по швидкій грі пройшли 30 травня. У двох турнірах взяли участь 11 міжнародних лідерів з України, які представили 6 регіонів країни. Їм вдалося завоювати нагороди як в особистих, так і в командних заліках.

За медалі світового чемпіонату боролися 92 спортсмена, в рядах яких було 27 міжнародних гросмейстерів, з 15 країн: Білорусі, Домініки, Естонії, Ізраїлю, Італії, Китаю, Латвії, Литви, Нідерландів, Польщі, Росії, Словенії, України, Франції та Японії.

Чемпіонат світу зі швидких шашок проводився за швейцарською системою в 9 турів. Контроль часу – 15 хвилин з додаванням 5-ти секунд на хід кожному учаснику.

Серед чоловіків кращі результати продемонстрували Юрій Анікєєв (Харків), Артем Іванов (Дніпро) і Юрій Бобков (Запоріжжя). Всі вони набрали по 11 очок і розташувалися відповідно на 9-му, 14-му і 19-му місцях. Результати решти наших спортсменів: Денис Шкатула (Вінниця) – 10 очок і 20-е місце, Владислав Антонович (Дніпро) – 10 очок і 24-е місце, Валерій Гребенкин (Одеса) – 9 очок і 29-е місце, Василь Пікіняр (Вінниця) – 7 очок і 48-е місце.

Набагато краще виступили українки. У десятку потрапили відразу три спортсменки. Додаткові показники при розподілі місць з 1-го по 4-е більш лояльніше були по відношенню до одеситки Вікторії Мотричко, яка з 13-ма очками потрапила на п'єдестал. Вона – срібний призер чемпіонату світу.

Зліва направо:
Вікторія Мотричко, Матрьона Ноговіцина, Зоя Голубєва

Ольга Балтажи (Івано-Франківськ) та Ганна Дмитренко (Запоріжжя) з 11-ма очками розташувалися на 7-му та 8-му місцях відповідно. Людмила Литвиненко (Запоріжжя) набрала 9 очок і посіла 15-е місце.

У командному заліку з швидкої гри збірна України завоювала «срібло» серед жінок та «бронзу» серед чоловіків.

Чоловіча збірна України на третьому місці

Жіноча збірна України на другому місці