Особисто-командні змагання серед чоловіків і жінок відбулися 9 по 10 червня в Дніпрі, в приміщенні шахово-шашкового клубу ім. І.Уріха.

За масовістю учасників і представництву регіонів це був найкращий турнір за останні кілька років, повідомляє офіційний сайт Дніпропетровської обласної федерації. З дев'яти регіонів області в змаганні взяли участь 31 спортсмен (23 чоловіка і 8 жінок). Важливу роль в поліпшенні статистичних показників турніру зіграв розпочатий в минулому році експеримент з підбиттям командного заліку.

В чоловічому турнірі лідерство з перших турів захопив майстер спорту з Кам'янського Кирило Іванов. До останнього туру його наздогнати ніхто не зміг і він з комфортним відривом і результатом в 12 очок завершив змагання на першій сходинці турнірної таблиці. Майстер спорту з Дніпра Микола Прокопенко на другому місці з 10 очками. Стільки ж очок, але гірший додатковий коефіцієнт у кам’янчанина Антона Малого.

Серед жінок без особливих зусиль перемогла кандидат в майстри спорту з Кам'янського Ольга Губарєва. На другому місці ще одна кам’янчанка Анастасія Губарєва, яка випередила дніпрянку Наталію Федоренко.

Командний залік підводився за результатами особистих змагань – до заліку бралися кращі два чоловічих і один жіночий. Система нарахування командних очок аналогічна тій, яка застосовується при проведенні Кубку України. Безумовно в цих змаганнях перевагу мали ті команди, які були в повному складі.

З великим відривом в командному заліку перемогло місто Кам'янське. На другому місці – Дніпро, на третьому – Верхньодніпровськ.