24 червня на змонтованій сцені для заходів до Дня молоді Кам’янським міським головою Андрієм Білоусовим було відзначено найактивнішу талановиту молодь міста. Серед тих, кому були вручені подячні листи – троє шашкістів.

На нещодавньому чемпіонаті світу серед молоді кам’янським юним майстрам бразильських шашок, вдалося продемонструвати гарні результати. Вони вибороли 9 нагород, 6 з яких – найвищої проби.

13-річний учень НВО-ліцею НІТ, кандидат у майстри спорту Данііл Агарков в усіх програмах чемпіонату світу серед «юніорів» (до 19 років) незмінно приходив до фінішу першим. На його рахунку 3 золоті нагороди.

Подібний результат вдалося продемонструвати і наймолодшому майстру спорту Дніпропетровщини з шашок Вірі Попрузі. У класичній і швидкій програмах 14-річна спортсменка була найсильнішою серед «кадеток» (до 16 років), а в блискавичній – учениці НВО-ліцею НІТ не було рівних серед «юніорок» (до 19 років).

Вдало виступив і першорозрядник Добриня Савінський. В усіх трьох програмах чемпіонату, у віковій категорії до 13 років учень НВК «Ор-Авнер» становився призером. На рахунку 11-річного спортсмена два «срібла» і одна «бронза».

Всіх трьох до медалей чемпіонату світу привів їх тренер – Дмитро Олександрович Савінський.

В подячному листі, який юним майстрам шашок особисто вручив мер Кам’янського, написано:

«Від імені територіальної громади міста та від мене особисто висловлюю щиру подяку за вагомі спортивні досягнення на чемпіонатах України та світу, активну життєву позицію, прагнення до перемоги, популяризацію шашкового спорту серед підростаючого покоління та примноження спортивної слави міста Кам’янське.

Переконаний, що здобуті знання та здібності стануть запорукою визнаних успіхів у дорослому житті.

Щи зичу міцного здоров’я, невичерпної енергії, впевненості у власних силах та нових звершень!

Нехай збуваються всі мрії і завжди щастить у житті!

А.Л.Білоусов, Кам’янський міський голова»