Особисті змагання відбуваються з 6 по 9 вересня в місті Кам’янське, у шашково-шаховому клубі соціально-культурного центру «Єдність» за адресою: вул. Курська, 35 (центральний міський парк). В турнірі беруть участь 29 шашкістів (18 юнаків і 11 дівчат) – призерів чемпіонатів України з шашок, у різних вікових категоріях, з чотирьох областей: Дніпропетровської, Івано-Франківської, Харківської та Херсонської. Організатором виступила Ірина Кучер.

Змагання проводяться за швейцарською системою, у 8-м турів. Контроль часу – 45 хвилин з додаванням 15 секунди за хід кожному гравцю. Головний суддя – національний арбітр Дмитро Савінський (Кам’янське). Лінійними арбітрами працюють національні арбітри Ольга Балтажи (Івано-Франківськ), Альона Губарєва, та арбітри першої категорії Олена Коротка і Віталій Попруга (усі – Кам’янське).

Перед початком боротьби було проведено церемонію відкриття, на якій виступили директор СКЦ «Єдність» Ірина Кучер, директор ДЮСШ №2 Євген Оніпко, голови федерацій міста Кам’янське Юрій Єрмаков (в минулому) і Ігор Губарєв (діючий), чемпіонка світу і Європи Ольга Балтажи. Альона Губарєва розповіла про те, як вона придумала формулу цих змагань. З вуст іменитих спортсменів і тренерів лунали слова підтримки, а також різноманітні побажання.

Вчора було зіграно стартовий тур, сьогодні і завтра – по три тури. Завершиться турнір 9 вересня.

За змаганнями можна слідкувати на сайті результатів Всесвітньої федерації шашок FMJD або сервері DraughtsUA. Ведеться онлайн трансляція кожного туру на Youtube-каналі «Українські шашки».

Світлини