Традиційно у другу суботу вересня в Україні відзначають свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки примножує здоров'я, він загартовує характер і волю. З нагоди Дня фізкульурника спільним розпорядженням Косівської районної державної адміністрації та районної ради юним талантам, які зберігають і примножують славні традиції українського спорту, зміцнюють авторитет нашої держави у світовому співтоваристві, присвоєно ряд почесних звань.

Косівщина завжди славилась спортивними талантами. Своїми досягненнями, натхненною працею вони прославляють рідний край, вносять вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху в Україні.

Це, передусім, вихованці Косівської ДЮСШ «Гірське орлятко», Яблунівської ДЮСШ «Соколята», Косівського відділення Івано-Франківської обласної комплексної ДЮСШ із зимових видів спорту, мотоклубу «Горяни», Косівського районного шашко-шахового клубу «Етюд», федерацій з видів спорту та карате-клубів, загальноосвітніх шкіл, які культивують певні види спорту. Саме вони під умілим керівництвом своїх досвідчених наставників відстоюють спортивну честь району на змаганнях різного рівня.

Як повідомляє сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації звання «Кращий спортсмен року» отримали 16 спортсменів.

Надзвичайно приємно, що спільним розпорядженням Косівської районної державної адміністрації та районної ради двом славнозвісним спортсменам району присвоєно почесне звання «Спортивна гордість Косівщини». Такої високої нагороди удостоїлися двоє спортсменів, один з яких – шашкіст Орест Слава.

Майстер спорту України О.Слава – неодноразовий переможець і призер змагань різного рівня. Він є абсолютним чемпіоном світу серед юніорів з трьох видів гри бразильських шашок, срібним призером молодіжного чемпіонату Європи з шашок-100 (класична гра) (тренер – Ольга Балтажи, перший тренер – Володимир Хлопков).

Володар почесного звання «Спортивна гордість Косівщини» Орест Слава від голови районної ради Павла Ванджурака отримав також подяку із виплатою одноразової грошової винагороди.

Провідних спортсменів району вітали перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук та голова районної ради Павло Ванджурак. Нагородження спортсменів грамотами та пам’ятними нагородами відбулося 6 вересня 2018 року на черговій сесії районної ради.

Насамкінець, всі присутні у залі гучними оплесками подякували спортсменам та їх наставникам за високі здобутки та перемоги у спортивних змаганнях на прославу Гуцульщини!