Харківські спортсмени завоювали шість медалей на молодіжному чемпіонаті світу з шашок-64, який пройшов в селищі Кранєво (Болгарія). У змаганнях взяли участь спортсмени з 15 країн світу, які розіграли медалі в семи вікових групах в класичній, швидкої та блискавичної іграх.

За підсумками чемпіонату збірна України завоювала 1 золоту, 4 срібні та 5 бронзових медалей, з яких 6 нагород команді принесли харківські спортсменки, повідомляє сайт Kharkiv todayЧемпіонкою світу у віковій групі «10 років» в категорії «блискавична гра» стала Катерина Мусієнко. У семи турах вона набрала 12 очок і на 1 бал випередила Євгену Швед з Білорусі. Також на рахунку Катерини - 2 срібні медалі, які вона отримала в швидкої і класичної іграх.

Дев'ятирічна харків'янка Катерина Мусієнко завоювала 1 золоту та 2 срібні медалі на чемпіонаті світу з шашок.
Фото: з особистого архіву тренера Олега Шапунова

Як розповів тренер Катерини Мусієнко Олег Шапунов, юна харків'янка - абсолютний чемпіон України з класичної, швидкої та блискавичної гри в своїй віковій групі. Катерині всього 9 років. Олег Шапунов тренує її з шестирічного віку, майже три роки.

"Дівчинку знайшла моя дружина, Марина Касьян, вона також тренер з шашок. Три роки тому дружина проводила заняття з шашок в одній зі шкіл на Шишківці. І звернула увагу на двох здатних дівчаток. Однією з них була Катя. Ми зв'язалися з її батьками, запропонували займатися серйозно, і Катя вже три роки їздить в спортшколу", - розповів Олег Шапунов. Він додав, що в жовтні відбудеться чемпіонат світу з шашок-100, в якому Катерина також візьме участь.

Катерина Мусієнко з тренерами Олегом Шапуновим і Мариною Касьян. Фото з особистого архіву тренерів