У Ізмірі завершилася класична програма чемпіонату світу з шашок (бразильська версія) серед чоловіків і жінок. Всього в турнірі взяли участь 26 спортсменів (14 чоловіків і 12 жінок) з семи країн: Бразилії, Естонії, Китаю, Польщі, Росії, Туркменії та України. Українські гросмейстери зуміли вибороти 3 медалі різного гатунку.

У чоловічому турнірі у Туреччину приїхали гросмейстер Ю.Анікєєв (Харків) та майстри спорту Д.Шкатула (Вінниця) і В.Антонович (Дніпро). Краще вдалося виступити Ю.Анікєєву, який досить рівно пройшов усю турнірну дистанцію. Доробок у 9 очок дозволив йому потрапити у трійку лідерів. У підсумку за додатковими показниками Юрій Анікєєв посів друге місце, завоювавши срібну медаль. Денис Шкатула - шостий, а Владислав Антонович - дев'ятий.

Зліва направо: Ю.Анікєєв, Д.Шкатула, В.Антонович

Підсумки змагань. Чоловіки. Класична гра

1. Shvartsman Alexandr (Росія) - 9 очок з 14
  2. Анікєєв Юрій (Україна, Харківська область, м. Харків) - 9
  3. Belosheev Sergey (Росія) - 9

Підсумкова турнірна таблиця: FMJD

Ще краще вдалося виступити нашим жінкам. Честь України на чемпіонаті світу захищали гросмейстери О.Коротка (Кам'янське) і Ю.Макаренкова (Харків), а також кадидат у майстри спорту А.Губарєва (Кам'янське). Протягом всього турніру боротьба точилася між Короткою і Макаренковою. По черзі вони перегравали своїх суперниць, змінюючись на першій і другій позиціях у турнірній таблиці. Не виявила кращу і іхня особиста зустріч - вона завершилася внічию. Все мали визначити додатковіпоказники після останнього шостого туру. Кращими вони були у Олени Короткої, яка і стала чемпіонкою світу. Юлія Макаренкова - з "сріблом". Альона Губарєва - дев'ята.

Зліва направо: О.Коротка, Ю.Макаренкова, А.Губарєва