Особисті змагання з швидкої і блискавичної ігор відбулися у Ізмірі 28 і 29 вересня відповідно. Кількість учасників була однаковою – по 24 спортсмена (13 чоловіків і 11 жінок) з семи країн: Бразилії, Естонії, Китаю, Польщі, Росії, Туркменії та України. К 3-м нагородам у класичній програмі українські шашкісти додали ще 6 в «рапіді» і «бліці». Основне досягнення – 4 золоті медалі!

Серед чоловіків брали участь гросмейстер Юрій Анікєєв (Харків) та майстри спорту Денис Шкатула (Вінниця) і Владислав Антонович (Дніпро). В швидкій програмі Ю.Анікєєв виборов «бронзу», а в блискавичній – зумів піднятися на найвищий щабель турнірної таблиці, ставши чемпіоном світу!

Дещо пощастило В.Антоновичу. Після провалу у «рапіді», де Владислав був лише 10-м, йому вдалося «застрибнути» на призове третє місце у «бліці». «Я закінчив турнір і був упевнений, що став 4-м – засмутився і пішов. А потім сказали, що було два 3-х місця», – коментує дніпрянин. Справа у тім, що на фініші одразу два спортсмени набрали не тільки однакову кількість очок, але й додаткові показники також були рівними. Довелося суддям констатувати, що двоє гравців, серед яких і українець В.Антонович, мають примірити бронзові нагороди. До речі, майстер спорту Владислав Антонович виконав норматив гросмейстера України, з чим ми його вітаємо!

Стабільно виступив Д.Шкатула. Вінничанин в обидвох турнірах став п’ятим, хоча набирав також кількість очок, як і бронзові призери. Нажаль, нашому спортсмену трохи не поталанило з додатковими показниками.

Підсумкове положення. Швидка гра. Чоловіки

Підсумкове положення. Блискавична гра. Чоловіки

Феноменально виступили наші жінки. В кожній з програм Україна поповнювалася чемпіонкою світу. Гросмейстер Олена Коротка з Кам’янського до «золота» у класичній програмі додала ще одну золоту медаль у «бліці» і бронзову нагороду у «рапіді».

Також три медалі і у харків’янки Юлії Макаренкової. Наш гросмейстер став чемпіоном світу у швидкій програмі і срібним призером у класичній і блискавичній іграх.

Зі щитом у Кам’янське повертається ще одна наша майстриня. Кандидат у майстри спорту Альона Губарєва медалей не виборола, але посіла дуже високе 6-те місце у швидкій програмі чемпіонату світу. Цей результат є нормативом майстра спорту України, з чим ми Альону щиро вітаємо!