1 жовтня 2018 року, після тривалої хвороби, на 62-му році пішов з життя відомий гравець і тренер ще з часів СРСР, національний арбітр і майстер спорту України Микола Олексійович Черненко. Прощання відбудеться 3 жовтня, о 14:00. Адреса: проспект Московський, 210. Прохання попередньо зателефонувати за телефоном +38 (067) 941-09-38, Чебукіна Ірина Іванівна.

За свою довгу тренерську кар'єру М.О.Черненко разом з О.Я.Вірним виховав не одну плеяду відомих спортсменів. До їхніх лав входять Михайло Краснянський, Ольга Таубкіна, Олена Словак, Тетяна Чуб, Тетяна Блудова, Ірина Чебукіна та багато інших.

Відома була робота Миколи Олексійовича і на суддівському терені. За роки життя він відсудив у безлічі турнірах і чемпіонатах як місцевого, так і всеукраїнського рівнів.

В останні роки М.Черненко довгий час хворів.

Микола Черненко був фанатом шашок. Він мав феноменальну пам'ять, яка не раз допомагала йому долати своїх сильних суперників і за шашковою дошкою, і в житті.

Чесна і порядна, строга і чуйна людина, тренер з найвищим авторитетом, істинний патріот своєї справи і шашок. Таким він назавжди залишиться в пам'яті всіх, хто його знав.

Шашкова громадськість висловлює щирі співчуття в зв'язку з смертю М.О.Черненко