У день захисту дітей чемпіонка Європи з шашок серед юніорів Вікторія Прокопюк разом зі своїм тренером Віктором Коваленком завітали до дитячого Центру соціальної психологічної реабілітації дітей №1, який знаходиться по проспекту Маяковського, 28-В у Києві.

Особисто-командні змагання серед чоловіків і жінок відбулися 9 по 10 червня в Дніпрі, в приміщенні шахово-шашкового клубу ім. І.Уріха.

У змаганнях, які розпочалися 9 червня, є відбірковими до фіналу чемпіонату країни, беруть участь 38 чоловіків і 14 жінок. На сьогодні зіграно по три тури в обох турнірах.

В змаганнях, які відбулися у столиці Угорщини з 3 по 9 червня, взяли участь п’ять ведучих наших спортсменів. Єдину медаль Україні принесла одеситка Вікторія Мотрічко, яка завоювала срібну медаль.

Перший етап чемпіонату – швидка гра – завершився 31 травня та пройшов в турецькому Ізмірі. На рахунку збірної України три золоті медалей.

Змагання серед чоловіків і жінок по швидкій грі пройшли 30 травня. У двох турнірах взяли участь 11 міжнародних лідерів з України, які представили 6 регіонів країни. Їм вдалося завоювати нагороди як в особистих, так і в командних заліках.

Традиційний турнір з міжнародних шашок, який раніше мав статус етапу кубка світу, відбувся з 20 по 29 травня. У турнірі взяли участь двоє українців.

Регіональні змагання, які завдяки старанням Анатолія Мельника вже стали традиційним, відбулися з 26 по 27 травня.

В актовому залі місцевої школи змагалися 18 дітей шкільного віку – 11 хлопців і 7 дівчат. Цікаво, що призерами турніру, який було проведено за швейцарською системою у 7 турів, стали виключно дівчата.

З 30 по 31 грудня 2017 року киянка Тетяна Зайцева стала учасницею матчу за звання чемпіона світу з чекерсу серед юніорів (до 20 років). Суперником українки був більш досвідчений 18-річний Alex Holmes зі штату Індіана. Американець брав участь у багатьох чоловічих чемпіонатах, бився з метрами чекерсу, але команда нашої спортсменки все ж сподівалися, що удача буде їм сприяти.