Особисті змагання відбудуться з 17 серпня по 18 серпня 2019 року в м. Дніпро за адресою: комунальне підприємство «Міський шахово-шашковий клуб ім. Й.С.Уріха», вул. Володимира Вернадського, 27. Чоловіки і жінки визначатимуть чемпіона України та чемпіонку України. Види програми – шашкова композиція, розв'язання.

Спортсмени, які посіли особисті 1, 2, 3 місця, нагороджуються медалями Мінмолодьспорту та дипломами Федерації відповідних ступенів.

Заявки на участь у змаганнях надсилаються не пізніше ніж за 5 днів до початку змагань на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Довідки: Панченко Анатолій Анатолійович тел. +38(050) 286-48-64.

ukraine Регламент


ukraine Програма проведення змагань

  • 17 серпня 2019 року – день приїзду.
  • 15:00 – мандатна комісія;
  • 16:00 – технічна комісія;
  • 18 серпня 2019 року
  • 10:00 – додаткова мандатна комісія;
  • 10:30 – церемонія відкриття змагань;
  • 11:00 – змагання;
  • 14:00 – церемонія закриття змагань та нагородження, від'їзд учасників.

Учасникам буде запропоновано 12-15 позицій різного рівня складності, які відповідають правилам шашкової композиції. Будуть представлені всі жанри. У більшій кількості комбінації, в меншій - етюди та завдання. На рішення позицій відводиться 120-140 хвилин. Учасники повинні вказати рішення позицій, записавши його в повній або короткій нотації до виникнення на дошці явного виконання завдання. Нарахування очок здійснюється за основне рішення позицій, що визначає виконання заявленого завдання, а також за вказівку додаткових варіантів і якомога повнішого рішення, помилкових слідів, неточностей рішення, якщо такі є. У разі, коли правилами жанру в позиції спочатку кілька варіантів, нарахування очок здійснюється тільки за умов згадування рішення в кількості варіантів мінімальному для даного жанру.

У процесі вирішення дозволяється пересувати шашки. Не забороняється мати з собою і використовувати кишенькові шашки.

Переможці визначаються за найбільшою сумою набраних очок. У разі рівності очок за найменшим часом, витраченому на рішення.

Бажаючим взяти участь, а також уточнити будь-яку іншу інформацію необхідно заздалегідь повідомити про свій намір головному судді Панченко Анатолію Анатолійовичу за вказаними в Регламенті контактами не пізніше ніж за п'ять днів до початку змагань. До участі будуть допущені лише учасники підтвердили свою участь в попередніх заявках у встановлені терміни.