Змагання пройдуть з 9 по 16 листопада 2017 року в м. Дніпро за адресою: комунальне підприємство «Міський шахово-шашковий клуб ім. Й.С.Уріха», вул. Володимира Вернадського, 27). Дорослі спортсмени, які пройшли відбір, у складі 22 осіб будуть визначати чемпіона та чемпіонку України серед жінок та чоловіків (окремо). Змагання – особисті. Вид програми – класична гра.

Попередні заявки на участь у змаганнях надсилаються не пізніше ніж за 5 днів до початку змагань на адресу головного судді змагань Уріха Євгена Йосиповича (суддя національної категорії, м. Дніпро) – телефон для довідок: +38(063) 796-97-04; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Регламент


Програма проведення змагань

  • 9 листопада 2017 року – день приїзду
  • 14-00 – мандатна комісія;
  • 15-00 – церемонія відкриття змагань;
  • 16-00 – початок першого туру змагань;
  • 10-16 листопада 2017 року – змагання;
  • 16 листопада 2017 року. 15-00 – церемонія закриття змагань та нагородження, від'їзд учасників.

Учасники змагань

12 чоловіків, які пройшли відбір:

Прізвище, Ім'я Регіон
1. Анікєєв Юрій Харківська обл.
2. Мазур Владислав Харківська обл.
3. Антонович Владислав Дніпропетровська обл.
4. Гребенкін Валерій Одеська обл.
5. Звонарьов Геннадій Запорізька обл.
6. Обелець Максим Харківська обл.
7. Лапін Вадим м. Київ
8. Шепель Фелікс Дніпропетровська обл.
9. Панченко Анатолій Дніпропетровська обл.
10. Бойко Сергій Харківська обл.
11. Панченков Богдан Запорізька обл.
12. Новицький Вячеслав Харківська обл.

10 жінок, які пройшли відбір:

Прізвище, Ім'я Регіон
1. Макаренкова Юлія Харківська обл.
2. Коротка Олена Дніпропетровська обл.
3. Глушко Анастасія Харківська обл.
4. Рейніш Ольга м. Київ
5. Коротка Дар'я Дніпропетровська обл.
6. Губарева Ольга Дніпропетровська обл.
7. Олексієнко Лідія Харківська обл.
8. Люліна Юлія Харківська обл.
9. Коротіна Лілія Харківська обл.
10. Зайцева Тетяна м. Київ

16 запасних спортсменів:

Прізвище, Ім'я Регіон
1. Ципес Леонід Харківська обл.
2. Колін Олександр м. Київ
3. Шнейдер Олександр Дніпропетровська обл.
4. Тимофеев Юрій м. Київ
5. Оріховський Руслан Полтавська обл.
6. Компанець Сергій м. Київ
7. Слюсаренко Володимир Харківська обл.
8. Івашко Євген Дніпропетровська обл.
9. Шкатула Денис Вінницька обл.
10. Матковська Ольга Хмельницька обл.
11. Самойлова Юлія Запорізька обл.
12. Прокопюк Вікторія м. Київ
13. Губарева Альона Дніпропетровська обл.
14. Попруга Віра Дніпропетровська обл.
15. Максимова Альона Херсонська обл.
16. Супрунова Ксенія Харківська обл.