Змагання пройдуть з 17 по 24 грудня 2017 року в м. Херсон за адресою: ДЮСШ з шахів і шашок Херсонської міської ради, вул. Соборна, 18. Дорослі спортсмени, які пройшли відбір, у складі 22 осіб будуть визначати чемпіона та чемпіонку України серед чоловіків та жінок (окремо). Змагання – особисті. Вид програми – класична гра.

Попередні заявки на участь у змаганнях надсилаються не пізніше ніж за 5 днів до початку змагань на адресу головного судді змагань Куколєвої Ірини Юріївни (суддя національної категорії, м. Херсон) – телефон для довідок: +38(050) 204-02-06; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Регламент


Програма проведення змагань

  • 17 грудня 2017 року – день приїзду
  • 14:00 – мандатна комісія;
  • 15:00 – церемонія відкриття змагань;
  • 16:00 – початок першого туру змагань;
  • 18-24 грудня 2017 року – змагання;
  • 24 грудня 2017 року. 15:00 – церемонія закриття змагань та нагородження, від'їзд учасників.

Учасники змагань

12 чоловіків, які пройшли відбір:

Прізвище, Ім'я Регіон
1. Анікєєв Юрій Харківська обл.
2. Іванов Артем Дніпропетровська обл.
3. Пікіняр Василь Вінницька обл.
4. Гребенкін Валерій Одеська обл.
5. Меженін Денис Запорізька обл.
6. Антонович Владислав Дніпропетровська обл.
7. Ципес Леонід Харківська обл.
8. Слава Орест Івано-Франківська обл.
9. Тимофєєв Юрій м. Київ
10. Новицький Вячеслав Харківська обл.
11. Лебедь Андрій Полтавська обл.
12. Марциновський Юрій Житомирська обл.

10 жінок, які пройшли відбір:

Прізвище, Ім'я Регіон
1. Мотрічко Вікторія Одеська обл.
2. Литвиненко Людмила Запорізька обл.
3. Олексієнко Лідія Харківська обл.
4. Макаренкова Юлія Харківська обл.
5. Балтажи Ольга Івано-Франківськаобл.
6. Глушко Анастасія Харківська обл.
7. Чебукіна Ірина Харківська обл.
8. Рейніш Ольга м. Київ
9. Мосієнко Дарина Полтавська обл.
10. Дмитренко Ганна Запорізька обл.

9 чоловіків та 7 жінок запасних:

Прізвище, Ім'я Регіон
1. Оприщенко Максим Запорізька обл.
2. Колесник Іван Житомирська обл.
3. Рукін Богдан Харківська обл.
4. Осадчук Володимир Житомирська обл.
5. Полєвщиков Кирило Херсонська обл.
6. Дороган Максим Харківська обл.
7. Черненко Микола Харківська обл.
8. Бобков Єгор Запорізька обл.
9. Халін Олексій Харківська обл.
1. Попруга Віра Дніпропетровська обл.
2. Балтажи Ірина Івано-Франківська обл.
3. Кунавкіна Катерина Харківська обл.
4. Губарева Альона Дніпропетровська обл.
5. Лобанова Дарина Херсонська обл.
6. Коротка Дар'я Дніпропетровська обл.
7. Коротка Олена Дніпропетровська обл.