Особисті змагання пройдуть з 22 по 29 листопада 2018 року в м. Херсон за адресою: ДЮСШ з шахів і шашок Херсонської міської ради, вул. Соборна, 18. Дорослі спортсмени, які пройшли відбір, у складі 22 осіб будуть визначати чемпіона та чемпіонку України серед чоловіків та жінок (окремо). Вид програми – класична гра.

Попередні заявки на участь у змаганнях надсилаються не пізніше ніж за 5 днів до початку змагань на адресу головного судді змагань Куколєвої Ірини Юріївни (суддя національної категорії, м. Херсон) – телефон для довідок: +38(050) 204-02-06; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Регламент


Програма проведення змагань

  • 22 листопада 2018 року – день приїзду
  • 14:00 – мандатна комісія;
  • 15:00 – церемонія відкриття змагань;
  • 16:00 – початок першого туру змагань;
  • 23-29 листопада 2018 року – змагання;
  • 29 листопада 2018 року. 15:00 – церемонія закриття змагань та нагородження, від'їзд учасників.

Учасники змагань

12 чоловіків, які пройшли відбір:

Прізвище, Ім'я Регіон
1. Іванов Артем Дніпропетровська обл.
2. Ципес Леонід Харківська обл.
3. Оприщенко Максим Запорізька обл.
4. Слава Орест Івано-Франківська обл.
5. Дороган Максим Харківська обл.
6. Залуцький Роман Івано-Франківська обл.
7. Полєвщиков Кирило Херсонська обл.
8. Кірзнер Ігор Запорізька обл.
9. Халін Олексій Харківська обл.
10. Компанець Сергій м. Київ
11. Анікєєв Юрій Харківська обл.
12. Лебідь Андрій Полтавська обл.

10 жінок, які пройшли відбір:

Прізвище, Ім'я Регіон
1. Балтажи Ольга Івано-Франківськаобл.
2. Мотрічко Вікторія Одеська обл.
3. Рейніш Ольга м. Київ
4. Губарєва Ольга Дніпропетровська обл.
5. Чебукіна Ірина Харківська обл.
6. Дмитренко Ганна Запорізька обл.
7. Мосієнко Дарина Полтавська обл.
8. Лобанова Дарина Харківська обл.
9. Скороход Дарина Херсонська обл.
10. Макаренкова Юлія Харківська обл.

7 чоловіків(1 жінка) та 7 жінок запасних:

Прізвище, Ім'я Регіон
1. Антонович Владислав Дніпропетровська обл.
2. Попруга Віра Дніпропетровська обл.
3. Гребенкін Валерій Одеська обл.
4. Пікіняр Василь Вінницька обл.
5. Меженін Денис Запорізька обл.
6. Берніков Леонід Херсонська обл.
7. Лещінський Ростислав м. Київ
Прізвище, Ім'я Регіон
1. Коротка Олена Дніпропетровська обл.
2. Глушко Анастасія Харківська обл.
3. Гринишин-Крук Росана Івано-Франківська обл.
4. Олексієнко Лідія Харківська обл.
5. Яремчук Ксенія Херсонська обл.
6. Мусієнко Катерина Харківська обл.
7. Осадча Варвара Львівська обл.