Особисті змагання пройдуть з 8 по 15 листопада 2018 року в м. Дніпро за адресою: комунальне підприємство «Міський шахово-шашковий клуб ім. Й.С.Уріха», вул. Володимира Вернадського, 27. Дорослі спортсмени, які пройшли відбір, у складі 22 осіб будуть визначати чемпіона та чемпіонку України серед жінок та чоловіків (окремо). Вид програми – класична гра.

Попередні заявки на участь у змаганнях надсилаються не пізніше ніж за 5 днів до початку змагань на адресу головного судді змагань Уріха Євгена Йосиповича (суддя національної категорії, м. Дніпро) – телефон для довідок: +38(063) 796-97-04; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Регламент


Програма проведення змагань

  • 8 листопада 2018 року – день приїзду
  • 14-00 – мандатна комісія;
  • 15-00 – церемонія відкриття змагань;
  • 16-00 – початок першого туру змагань;
  • 9-15 листопада 2018 року – змагання;
  • 15 листопада 2018 року. 15-00 – церемонія закриття змагань та нагородження, від'їзд учасників.

Учасники змагань

12 чоловіків, які пройшли відбір:

Прізвище, Ім'я Регіон
1. Антонович Владислав Дніпропетровська обл.
2. Шепель Фелікс Дніпропетровська обл.
3. Гребенкін Валерій Одеська обл.
4. Івашко Євген Дніпропетровська обл.
5. Панченко Анатолій Дніпропетровська обл.
6. Обелець Максим Харківська обл.
7. Компанець Сергій м. Київ
8. Новицький Вячеслав Харківська обл.
9. Панченков Богдан Запорізька обл.
10. Тимофеев Юрій м. Київ
11. Звонарьов Геннадій Запорізька обл.
12. Колесов Лев Одеська обл.

10 жінок, які пройшли відбір:

Прізвище, Ім'я Регіон
1. Макаренкова Юлія Харківська обл.
2. Коротка Олена Дніпропетровська обл.
3. Зайцева Тетяна м. Київ
4. Губарева Ольга Дніпропетровська обл.
5. Прокопюк Вікторія м. Київ
6. Олексієнко Лідія Харківська обл.
7. Рейніш Ольга м. Київ
8. Лобанова Дарина Харківська обл.
9. Максимова Альона Херсонська обл.
10. Гринишин-Крук Росана Івано-Франківська обл.

16 запасних спортсменів:

Прізвище, Ім'я Регіон
1. Бойко Сергій Харківська обл.
2. Ципес Леонід Харківська обл.
3. Слюсаренко Володимир Харківська обл.
4. Горобець Віктор Харківська обл.
5. Кружилін Геннадій Харківська обл.
6. Шнейдер Олександр Дніпропетровська обл.
7. Люліна Юлія Харківська обл.
8. Арабська Анжеліка Полтавська обл.
9. Кунавкіна Катерина Харківська обл.
10. Шманенко Марія м. Київ
11. Коротіна Лілія Харківська обл.
12. Осадча Варвара Львівська обл.
13. Горошкова Ірина Одеська обл.
14. Воробйова Алла Запорізька обл.
15. Губарєва Альона Дніпропетровська обл.
16. Коротка Дар'я Дніпропетровська обл.