КЛАСИЧНА ГРА
м. Гомель (Білорусь). 30.04-05.05.2017
Чоловіки. Дорослі

Place Cat. SNo. Name Birthday Fed. Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Total MSolk RSo(-1,-2,..)
1 gold16x16 4 Okhotskyi Oleksandr 1962-06-16 UKR Deaf 13/2 14/2 2/2 7/2 1/1 19/2 17/1 12 43  
2 gold16x16 1 Ivanov Kyrylo 1985-11-05 UKR Spesholimpik 10/1 18/2 5/2 2/2 4/1 8/2 7/2 12 42  
3 gold16x16 2 Marynenko Dmytro 1959-10-16 UKR Paraplegia 11/2 12/2 4/0 1/0 14/2 5/2 10/2 10 40  
4 silver16x16 19 Winokurov Viktor 1935-05-31 BLR Paraplegia +2.0 8/1 10/1 6/2 12/2 4/0 18/2 10 37  
5 silver16x16 8 Vereshchaka Iurii 1937-04-17 UKR Deaf 17/2 19/1 7/1 15/2 10/1 1/0 5/2 9 41  
6 bronze16x16 17 Alymau Siarhei 1977-02-02 BLR Paraplegia 8/0 +2.0 9/2 10/1 6/2 7/1 4/1 9 39  
7 4 10 Rylko Nikolai 1949-10-10 BLR Paraplegia 1/1 3/2 19/1 17/1 8/1 12/2 2/0 8 43 55(-1) 50(-2)
8 bronze16x16 7 Ushnitsky Petr 1957-02-27 RUS Deaf 16/2 15/2 8/1 4/0 18/2 17/1 1/0 8 43 55(-1) 49(-2)
9 4 6 Sakharov Evgeny 1941-04-27 RUS Deaf 15/0 13/2 14/2 19/0 17/0 9/2 12/2 8 32  
10 5 11 Mechnui Leonid 1955-11-12 BLR Paraplegia 2/0 5/0 3/2 18/0 16/2 13/2 15/2 8 27  
11 silver16x16 18 Kharoshyn Eduard 1969-10-22 BLR Spesholimpik 9/2 1/0 12/1 11/2 7/0 14/2 19/0 7 38  
12 5 5 Ozerov Semen 1967-01-03 RUS Deaf 14/0 11/2 1/0 16/2 15/2 2/0 8/0 6 39  
13 6 14 Shahabieu Roman 1948-07-01 BLR Deaf 5/2 4/0 6/0 3/2 2/0 18/0 +2.0 6 35  
14 7 15 Kostyleu Maksim 1983-11-23 BLR Deaf 6/2 7/0 13/2 8/0 5/0 +2.0 11b 0 6 34
15 8 9 Frolov Leonid 1961-07-29 RUS Deaf 18/0 16/2 17/0 12/0 13/2 6/0 3/2 6 28  
16 9 12 Balabosau Andrei 1967-01-09 BLR Deaf 3/2 2/0 18/1 9/2 19/0 10/0 6/0 5 39  
17 10 13 Baraznouskiy Uladzimir 1944-04-28 BLR Deaf 4/0 6/0 15/0 +2.0 9/0 11/0 16/2 4 30  
18 bronze16x16 3 Mieszkowski Zenon 1963-12-11 POL Spesholimpik 12/0 10/0 11/0 14/0 +2.0 16/2 9/0 4 27  
19 6 16 Barabanau Yauhen 1987-07-06 BLR Paraplegia 7/0 9/0 +2.0 5/0 11/0 3/0 13/0 2 28  

КЛАСИЧНА ГРА
м. Гомель (Білорусь). 30.04-05.05.2017
Жінки. Дорослі

Place Cat. SNo. Name Birthday Fed. Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Total MSolk RSo(-1,-2,..)
1 gold16x16 4 Gataullina Eldyz 1969-04-25 RUS Blind 13/2 11/2 3/1 18/2 7/2 1/1 2/2 12 42  
2 gold16x16 3 Zanuda Olena 1969-07-31 UKR Deaf 12/2 10/2 4/1 7/2 1/1 13/2 11/2 12 36  
3 silver16x16 13 Davletshina Albina 1985-12-04 RUS Deaf 4/0 2/1 8/2 5/2 9/2 3/0 16/2 9 39  
4 silver16x16 18 Jasinskiene Audrone 1941-01-15 LTU Blind 9/1 8/2 5/2 4/0 6/0 7/2 1/2 9 34  
5 gold16x16 1 Volkova Liubov 1953-02-11 RUS Total 10/0 12/2 11/2 6/2 3/1 4/1 18/0 8 43  
6 bronze16x16 11 Marfina Irina 1969-06-06 RUS Deaf 2/2 4/0 1/0 14/2 16/2 5/2 3/0 8 42  
7 silver16x16 2 Varzari Reveca 1948-11-23 MDA Total 11/0 13/1 17/2 9/1 15/2 6/2 4/0 8 38  
8 gold16x16 6 Cyruleva Tatiana 1973-08-26 RUS Paraplegia 15/0 14/2 16/2 1/0 18/2 2/0 9/2 8 36  
9 bronze16x16 5 Barbashova Irina 1958-05-21 RUS Blind 14/2 15/1 18/0 13/0 10/2 11/0 7/2 7 36  
10 4 14 Yakimchanka Vita 1975-07-31 BLR Blind 5/0 6/0 12/2 11/0 17/2 9/1 8/2 7 30 38(-1) 35(-2)
11 silver16x16 15 Khrimko Mariana 1991-07-23 UKR Paraplegia 6/2 5/1 7/0 10/1 2/0 12/1 17/2 7 30 38(-1) 34(-2)
12 4 9 Odarchenko Nataliya 1950-06-04 UKR Deaf 18/1 16/1 10/2 2/1 13/0 14/1 6/0 6 38  
13 5 16 Samusiene Janina 1954-03-11 LTU Blind 7/1 9/1 6/0 8/2 11/0 17/2 13/0 6 30  
14 bronze16x16 12 Labiekina Galina 1947-03-08 BLR Paraplegia 3/0 1/0 14/0 17/2 8/1 15/1 10/2 6 29  
15 6 7 Savchenko Olga 1984-03-11 MDA Blind 16/1 17/2 15/2 3/0 4/0 18/0 5/0 5 41  
16 5 10 Harchuk Larysa 1974-07-12 UKR Deaf 1/2 3/0 9/0 15/1 5/0 8/1 12/0 4 34  
17 7 8 Matkovska Kateryna 1956-04-18 UKR Blind 17/1 18/0 13/0 16/0 12/1 10/1 14/0 3 32  
18 8 17 Demidenko Zinaida 1945-09-02 BLR Blind 8/1 7/0 2/0 12/0 14/0 16/0 15/0 1 31  

КЛАСИЧНА ГРА
м. Гомель (Білорусь). 30.04-05.05.2017
U-23. Молодь

Place Cat. SNo. Name Birthday Sex Fed. R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Total MSolk
1 gold16x16 5 Efremov Gavriil 2001-03-10 M RUS 11/2 9/2 1/2 8/2 6/2 4/2 7/1 13 36
2 silver16x16 1 Smurkov Ivan 2001-09-05 M RUS 7/2 6/2 5/0 4/2 8/2 2/2 11/2 12 37
3 gold16x16 7 Iunchanova Saiyyna 2001-07-23 F RUS 1/0 12/2 4/0 2/2 3/2 6/1 5/1 8 40
4 bronze16x16 4 Nevolin Kirill 2001-11-17 M RUS 10/2 8/0 7/2 1/0 11/2 5/0 9/2 8 38
5 4 8 Efimov Alexander 2002-07-04 M RUS 2/2 4/2 3/2 5/0 1/0 11/1 10/1 8 38
6 silver16x16 6 Koncewicz Olga 1994-08-24 F UKR 12/2 1/0 2/2 9/2 5/0 7/1 3/0 7 37
7 bronze16x16 3 Efremova Anastasiya 2009-01-24 F RUS 9/0 11/2 8/0 12/2 7/0 10/1 6/2 7 29
8 4 2 Andreeva Juliana 2001-01-15 F RUS 8/0 10/2 6/0 7/0 9/2 1/0 12/2 6 32
9 5 11 Tretiak Valeriy 1998-09-14 M RUS 5/0 3/0 12/2 10/2 4/0 8/1 1/0 5 40
10 6 10 Yevdokimov Roman 1998-12-03 M UKR 4/0 2/0 9/2 11/0 1/1 3/1 8/1 5 30
11 5 9 Timofeeva Maria 1996-01-31 F RUS 3/2 5/0 10/0 6/0 2/0 12/2 4/0 4 33
12 7 12 Kostikov Stanislav 1996-04-25 M RUS 6/0 7/0 11/0 3/0 10/1 9/0 2/0 1 30