З 10 по 17 березня 2019 року у Кам'янському відбувається молодіжний чемпіонат України з шашок-64. Пропонуємо ознайомитися з відео про ці змагання.

З 14 по 21 лютого 2019 року у Херсоні відбувався молодіжний чемпіонат України з шашок-100. Пропонуємо ознайомитися з відео про ці змагання.

З 31 січня по 7 лютого 2019 року у Вінниці відбувався молодіжний чемпіонат України з шашок-100. Пропонуємо ознайомитися з відео про ці змагання.

Відеосюжет «UA: Харків» про виступ харківських спортсменів на чемпіонаті світуз шашок (бразильська версія), що відбувся в Ізмірі (Туреччина). Зі змагань у Туреччині повернулись додому харківські шашкісти - Юрій Анікєєв та Юлія Макаренкова. Обидва спортсмени на світовому чемпіонаті здобули першість. Анікєєв виборов золото у бліц-грі, а Макаренкова - у швидких шашках.

Відеосюжет телекомпанії «ТРК МІС» про виступ кам'янських спортсменів на чемпіонаті світуз шашок (бразильська версія), що відбувся в Ізмірі (Туреччина).

Відеосюжет телекомпанії «СТС» про змагання за кубок Спортивного корпусу з шашок-64, що відбулися у Сумах.

Відеосюжет телекомпанії «СТС» про змагання за кубок Спортивного корпусу з шашок-64, що відбулися у Сумах.

Відеосюжет полтавського телеканалу «ЛТава» про кандидата у майстри спорту Дарини Мосієнко, яка фінішувала третьою на Кубку України з шашок-100 серед жунок (блискавична гра), що проводився у місті Івано-Франківськ.