З 31 січня по 7 лютого 2019 року у Вінниці відбувався молодіжний чемпіонат України з шашок-100. Пропонуємо ознайомитися з відео про ці змагання.

Про турнір

31.01.2019. Шашки-100. Чемпіонат України серед молоді. Відкриття

Відкриття змаганнь відбулося 31 січня 2019 року у м. Вінниця за адресою: МДЮСШ №6, вул. Театральна, 24.

31.01.2019. Шашки-100. Чемпіонат України серед молоді. Початок

Підготовка до початку змагань і 1-го туру чемпіонату України з класичної гри.


«Шашки сто». Чому підлітків більше цікавлять ігри розуму, а не гаджети?

У місті тривають батли інтелектуалів. Їхній епіцентр - шахово-шашковий клуб. З усієї країни сюди з’їхались гравці на Молодіжний Чемпіонат з шашок-100. Більше сотні учасників змагаються у трьох вікових категоріях. Серед фаворитів - вінничанин Лев Леонтьєв. Хлопцеві 11, а за плечима вже перемога на чемпіонаті світу.

Джерело: VITAtvVINN. Телеканал ВІТА новини


Шашки-100. Чемпіонат України серед молоді. Вінниця

Понад сто хлопців і дівчат з обох берегів Дніпра зібралися у залі вінницької дитячо-юнацької спортшколи №6. Тут вони змагатимуться за нагороди молодіжного чемпіонату країни з шашок. До міста над Бугом приїхали представники 13-ти областей країни. Триватиме чемпіонат тиждень. За цей час визначать переможців і призерів у трьох вікових групах.

З 31 січня по 7 лютого у Вінниці тривав Чемпіонат України з шашок серед молоді. Цьогоріч на першість країни приїхали представники 13-ти областей. Загалом, 130 юнаків та дівчат. Учасники боролися за нагороди у трьох дисциплінах, а саме в класичній, швидкій та блискавичній грі. Переможцям вручили кубки, медалі та дипломи. Основна мета змагань — відбір спортсменів задля формування збірної України для участі у міжнародних змаганнях.

Джерело: ТРК"ВІНТЕРА", Автор: Артур Колесник


Чемпіонат України з шашок-100 серед молоді. Матч за перше місце в категорії молодь, класична гра

Ганна Дмитренко (м. Запоріжжя, Запорізька область) - Лашкова Анастасія (м. Кам'янське, Дніпропетровська область)

Джерело: Шашки на Вінниччині


11.02.2019. Чемпіонат України з шашок-100 серед молоді. ТРК МІС

Дев’ятеро кам’янчан привезли 17 медалей з молодіжного чемпіонату України з шашок-100. Змагання, в яких взяли участь 130 шашкістів з 13 областей України, проходили з 31 січня по 7 лютого у місті Вінниці. У трьох вікових категоріях серед юнаків і дівчат було розіграно 18 комплектів медалей.

Джерело: ТРК МІС