World Draughts Federation ВСЕСВІТНЯ ФЕДЕРАЦІЯ ШАШОК (FMJD)

Офіційний сайт Всесвітньої Федерації Шашок – міжнародної спортивної організації, яка об'єднує федерації шашок різних країн. Ця організація робить упор на розвиток шашкової гри на 100-клітковій дошці, але також має у своїй структурі секції, де пропагується шашкова гра на 64-х клітинках.

International Draughts Federation МІЖНАРОДНА ФЕДЕРАЦІЯ ШАШОК (IDF)

Офіційний сайт Міжнародної Федерації Шашок - організації, яка була створена у 2012 році для розвитку та пропаганди гри в шашки на 64-клітинній дошці в усіх країнах світу. Сайт містить багато корисної інформації: правила проведення змагань, календар, нормативні документи, інше.

Шашки в Україні ШАШКИ В УКРАЇНІ

Сайт Національної федерації шашок України, що висвітлює події шашкового життя країни та містить наступну актуальну інформацію: рейтинг-листи шашкістів, нормативно-правові документи, анонси майбутніх та таблиці поточних і минулих турнірів, положення й виклики, літопис шашок в Україні, інше.

Днепропетровская областная федерация шашек ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ШАШОК

Сайт представляє у всесвітній павутині Дніпропетровську обласну федерацію шашок. Основною метою цього ресурсу є висвітлення шашкового спорту у Дніпропетровській області, його історії та сьогодення. Ініціатор створення сайту і його адміністратор – Анатолій Панченко, майстер спорту з шашок та шашкової композиції з Дніпра.

Шашки на Вінниччині ШАШКИ НА ВІННИЧИНІ

Офіційний сайт Федерації шашок міста Вінниця. Даний ресурс регулярно висвітлює події шашкового життя не тільки свого регіону, а й усього світу. Публікуються фото та відеоматеріали, виклики на змагання, положення, а також аналізи зіграних партій й багато іншої цікавої інформації.

Единый шашечный сайт ЄДИНИЙ ШАШКОВИЙ САЙТ

На цьому сайті оперативно й детально висвітлюються події шашкового життя всього світу. Редактори публікують детальні звіти про змагання з публікацією партій та коментарями до них. Крім цього сайт містить й іншу корисну інформацію, є можливість вирішення комбінацій онлайн.

Online Checkers Library ЕЛЕКТРОННА ШАШКОВА БІБЛІОТЕКА

Унікальний інтернет-проект, який реалізований ентузіастом Джейком Качор (США). На даному сайті Ви зможете абсолютно безкоштовно ознайомитися та завантажити величезну кількість літератури з різних видів шашок. Бібліотека регулярно поповнюється як старими, так і новими книгами й журналами.