Дата народження: 03.04.1955

Місто народження: 

Місто, яке представляє: місто Тернопіль

Область, яку представляє: Тернопільська область

Країна, яку представляє: Україна

Тренер: 

Перший тренер: 

Звання/розряд: 1 спортивний розряд

Пономаренко Микола

Дата народження: 16.03.1988

Місто народження:

Місто, яке представляє: місто Жовті Води

Регіон, який представляє: Дніпропетровська область

Країна, яку представляє: Україна

Тренери: 

Перший тренер: 

Звання/розряд: 1 спортивний розряд

Попруга Віра

Дата народження: 23.09.2003

Місто народження: місто Кам'янське (раніше – Дніпродзержинськ)

Місто, яке представляє: місто Кам'янське (раніше – Дніпродзержинськ)

Регіон, який представляє: Дніпропетровська область

Країна, яку представляє: Україна

Тренер: Савінський Дмитро Олександрович (м. Кам’янське)

Перший тренер: Савінський Дмитро Олександрович (м. Кам’янське)

Звання/розряд: майстер спорту України (2017)

Дата народження: 30.12.1992

Місто народження: 

Місто, яке представляє: місто Харків

Область, яку представляє: Харківська область

Країна, яку представляє: Україна

Тренер: 

Перший тренер: 

Звання/розряд: 1 спортивний розряд

Прокопенко Артем

Дата народження: 05.03.1984

Місто народження:

Місто, яке представляє: м. Київ

Регіон, який представляє: м. Київ

Країна, яку представляє: Україна

Тренери: 

Перший тренер: 

Звання/розряд: майстер спорту України

Досягнення серед дорослих

fmjd

Чемпіонат світу

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

euro

Чемпіонат Європи

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Чемпіонат України

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Кубок України

cup16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

Досягнення серед молоді

fmjd

Чемпіонат світу

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

euro

Чемпіонат Європи

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Чемпіонат України

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Кубок України

cup16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

Цікаві факти

 

Пудікова, Ірина

Дата народження: 27.08.1962

Місто народження:

Місто, яке представляє: м. Дніпро (раніше - Дніпропетровськ)

Регіон, який представляє: Дніпропетровська область

Країна, яку представляє: Україна

Тренери: 

Перший тренер: 

Звання/розряд: 1 спортивний розряд

Дата народження: 15.06.2004

Місто народження: 

Місто, яке представляє: місто Полтава

Область, яку представляє: Полтавська область

Країна, яку представляє: Україна

Тренер: 

Перший тренер: 

Звання/розряд: 3 спортивний розряд

Досягнення серед дорослих

fmjd

Чемпіонат світу

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

euro

Чемпіонат Європи

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Чемпіонат України

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Кубок України

cup16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

Досягнення серед молоді

fmjd

Чемпіонат світу

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

euro

Чемпіонат Європи

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Чемпіонат України

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Кубок України

cup16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

Цікаві факти

 

Рейніш Ольга

Дата народження: 16.09.1965

Місто народження:

Місто, яке представляє: м. Київ

Регіон, який представляє: м. Київ

Країна, яку представляє: Україна

Тренери: 

Перший тренер: 

Звання/розряд: майстер спорту України

Розвалінов Олександр

Дата народження: 02.07.1941

Місто народження:

Місто, яке представляє: 

Регіон, який представляє: Харківська область

Країна, яку представляє: Україна

Тренери: 

Перший тренер: 

Звання/розряд: кандидат у майстри спорту України

Дата народження: 30.04.1975

Місто народження: 

Місто, яке представляє: 

Область, яку представляє: Тернопільська область

Країна, яку представляє: Україна

Тренер: 

Перший тренер: 

Звання/розряд: майстер спорту України

Дата народження: 09.09.2005

Місто народження: місто Дніпродзержинськ (нині – Кам'янське)

Місто, яке представляє: місто Кам'янське (раніше – Дніпродзержинськ)

Область, яку представляє: Дніпропетровська область

Країна, яку представляє: Україна

Тренер: Коротка Олена (м. Кам’янське)

Перший тренер: Єрмаков Юрій (Кам'янське)

Звання/розряд: 1 спортивний розряд

Рубан Олександр

Дата народження: 29.03.1954

Місто народження: 

Місто, яке представляє: місто Миколаїв

Область, яку представляє: Миколаївська область

Країна, яку представляє: Україна

Тренер: Звонілов Сергій (м. Миколаїв)

Перший тренер: 

Звання/розряд: 1 спортивний розряд

Досягнення серед дорослих

fmjd

Чемпіонат світу

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

euro

Чемпіонат Європи

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Чемпіонат України

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Кубок України

cup16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

Досягнення серед молоді

fmjd

Чемпіонат світу

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

euro

Чемпіонат Європи

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Чемпіонат України

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Кубок України

cup16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

Цікаві факти

 

Дата народження: 01.01.1949

Місто народження: 

Місто, яке представляє: 

Область, яку представляє: Полтавська область

Країна, яку представляє: Україна

Тренер: 

Перший тренер: 

Звання/розряд: 1 спортивний розряд

Рукін Богдан

Дата народження: 28.05.2003

Місто народження: 

Місто, яке представляє: місто Харків

Область, яку представляє: Харківська область

Країна, яку представляє: Україна

Тренер: Касьян Марина (м. Харків), Шапунов Олег (м. Харків)

Перший тренер: 

Звання/розряд: кандидат у майстри спорту

Досягнення серед дорослих

fmjd

Чемпіонат світу

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

euro

Чемпіонат Європи

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Чемпіонат України

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Кубок України

cup16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

Досягнення серед молоді

fmjd

Чемпіонат світу

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

euro

Чемпіонат Європи

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Чемпіонат України

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Кубок України

cup16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

Цікаві факти

 

Савінський Добриня

Дата народження: 07.09.2006

Місто народження: 

Місто, яке представляє: місто Кам'янське - раніше Дніпродзержинськ

Область, яку представляє: Дніпропетровська область

Країна, яку представляє: Україна

Тренер: Савінський Дмитро Олександрович (м. Кам’янське)

Перший тренер: Савінський Дмитро Олександрович (м. Кам’янське)

Звання/розряд: 1 спортивний розряд

Дата народження: 14.01.1945

Місто народження: 

Місто, яке представляє: 

Область, яку представляє: Луганська область

Країна, яку представляє: Україна

Тренер: 

Перший тренер: 

Звання/розряд: кандидат у майстри спорту України

Самойлова Юлія

Дата народження: 04.06.1991

Місто народження:

Місто, яке представляє: місто Запоріжжя

Регіон, який представляє: Запорізька область

Країна, яку представляє: Україна

Тренери: 

Перший тренер: 

Звання/розряд: кандидат у майстри спорту України

Дата народження: 21.05.2002

Місто народження:

Місто, яке представляє: місто Косів

Область, яку представляє: Івано-Франківська область

Країна, яку представляє: Україна

Тренери: Балтажи Ольга (м. Івано-Франківськ), Хлопков Володимир (м. Косів)

Перший тренер: Хлопков Володимир (м. Косів)

Звання/розряд: майстер спорту України (2018)

Дата народження: 09.08.1968

Місто народження: 

Місто, яке представляє: місто Бережани

Область, яку представляє: Тернопільська область

Країна, яку представляє: Україна

Тренер: 

Перший тренер: 

Звання/розряд: кандидат у майстри спорту

Слюсаренко Володимир

Дата народження: 30.09.1955

Місто народження:

Місто, яке представляє: місто Харків

Регіон, який представляє: Харківська область

Країна, яку представляє: Україна

Тренери: 

Перший тренер: 

Звання/розряд: майстер спорту України

Дата народження: 31.07.2006

Місто народження: 

Місто, яке представляє: місто Запоріжжя

Область, яку представляє: Запорізька область

Країна, яку представляє: Україна

Тренер: 

Перший тренер: 

Звання/розряд: 2 спортивний розряд

Досягнення серед дорослих

fmjd

Чемпіонат світу

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

euro

Чемпіонат Європи

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Чемпіонат України

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Кубок України

cup16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

Досягнення серед молоді

fmjd

Чемпіонат світу

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

euro

Чемпіонат Європи

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Чемпіонат України

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Кубок України

cup16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

Цікаві факти

 

Снурніцина Галина

Дата народження: 

Місто народження: 

Місто, яке представляє: 

Область, яку представляє: Одеська область

Країна, яку представляє: Україна

Тренер: 

Перший тренер: 

Звання/розряд: 1 спортивний розряд

Досягнення серед дорослих

fmjd

Чемпіонат світу

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

euro

Чемпіонат Європи

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Чемпіонат України

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Кубок України

cup16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

Досягнення серед молоді

fmjd

Чемпіонат світу

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

euro

Чемпіонат Європи

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Чемпіонат України

gold16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

ua

Кубок України

cup16x16 (0) 
silver16x16 (0) 
bronze16x16 (0) 

Цікаві факти