2018

ЧЖІПрізвище,
ім’я,
по батькові
Дата
народження
Область,
місто
ВідомствоПрізвище, ім’я,
по батькові тренера,
що підготував
спортсмена
За що
присвоєно
Номер
наказу
1 1     ШНЕЙДЕР
Олександр
Ігорович
11.09.2002 Дніпропетровська   І.В.Губарєв Чемпіонат України. Фінал. 2017 р. №961
від
02.03.2018
2 2     СЛАВА
Орест
Володимирович
21.05.2002 Івано-Франківська   О.С.Балтажи, В.Хлопков Чемпіонат України. Фінал. 2017 р. №1185
від
16.03.208
3 3     АГАРКОВ
Данііл
Сергійович
07.11.2004 Дніпропетровська "Освіта" Д.О.Савінський Чемпіонат світу серед молоді 2018 р. I місце №4387
від
21.09.2018
4   1   ПРОКОПЮК
Вікторія
Василівна
01.02.2001 м. Київ ФСТ "Україна" В.Ю.Коваленко, Ю.В.Тимофєєв Чемпіонат Європи серед юніорів 2018 р. I місце №4387
від
21.09.2018
5 4     ЗАЛУЦЬКИЙ
Роман
Михайлович
30.11.2002 Івано-Франківська "Освіта" Д.С.Мариненко,
М.В.Коваль
Кубок України 2018 р. №4474
від
27.09.2018
6   2   ГУБАРЄВА
Альона
Ігорівна
21.08.1991 Дніпропетровська "Освіта" Губарєв І.В. Чемпіонат світу 2018 р., 6 місце №5604
від
06.12.2018
7   3   ГУБАРЄВА
Ольга
Сергіївна
25.09.1994 Дніпропетровська "Освіта" Губарєв І.В. Чемпіонат України 2018 р., 2 місце №5825
від
28.12.2018
8 5     ФАКАНОВ
Василь
Васильович
08.06.1975 Сумська "Освіта" Івацко І.Д.,
Чоломбітько І.П.,
Шаповал М.І.
Чемпіонат України 2018 р., 3 місце №5825
від
28.12.2018

2017

ЧЖІПрізвище,
ім’я,
по батькові
Дата
народження
Область,
місто
ВідомствоПрізвище, ім’я,
по батькові тренера,
що підготував
спортсмена
За що
присвоєно
Номер
наказу
1     ПОПРУГА
Віта
Віталіївна
23.09.2003 Дніпропетровська  "Освіта" Д.О.Савінський Чемпіонат Європи 2017 р.
VI місце
№5030
від
01.12.2017

2016

ЧЖІПрізвище,
ім’я,
по батькові
Дата
народження
Область,
місто
ВідомствоПрізвище, ім’я,
по батькові тренера,
що підготував
спортсмена
За що
присвоєно
Номер
наказу
1 1     БАЛАНЮК
Анатолій
Григорович
15.04.1958 Одеська   О.П.Малюта Чемпіонат України 2015 р.
III місце
№183
від 18.01.2016
2 2     ГУБОЧКІН
Сергій
Юрійович
25.05.1956 Одеська   О.П.Малюта Чемпіонат України 2015 р.
I місце
№183
від 18.01.2016
3   1   ДМИТРЕНКО
Ганна
Ігорівна
20.07.1998 Запорізька ФСТ «Україна» І.М.Кірзнер
О.Л.Компанієць
Чемпіонат світу серед юніорок 2015 р.
I місце
№183
від 18.01.2016
4 3     ЛОЙКО
Сергій
Іванович
01.12.1965 Волинська ФСТ «Колос»   Чемпіонат України 2015 р.
I місце
№183
від 18.01.2016
5 4     НИЧ
Анатолій
Григорович
06.08.1955 Одеська   О.П.Малюта Чемпіонат України 2015 р.
I місце
№183
від 18.01.2016
6 5     АНТОНОВИЧ
Владислав
Олегович
29.10.1991 Дніпропетровська   А.А.Панченко Виконаний норматив на фіналі чемпіонату України 2015 р. №668
від 22.02.2016

2005

ЧЖІПрізвище,
ім’я,
по батькові
Дата
народження
Область,
місто
ВідомствоПрізвище, ім’я,
по батькові тренера,
що підготував
спортсмена
За що
присвоєно
Номер
наказу
1 1     ІВАНОВ
Артем
Анатолійович
05.04.1988 Дніпропетровська       №5030
від
01.12.2017