Змагання серед юнаків та дівчат (окремо) пройшли з 16 по 23 лютого 2017 року у міському шахово-шашковому клубі «Думка» (пр. Соборний, 212). Молоді гравці визначали найсильнішого у двох вікових категоріях: «юніори» (1998 р.н. та молодші) та «молодші кадети» (2004 р.н. та молодші); у трьох програмах чемпіонату: класична гра (16-21.02), швидка гра (22.02) та блискавична гра (23.02).

Змагання серед юнаків та дівчат (окремо) пройшли з 16 по 23 лютого 2017 року у міському шахово-шашковому клубі «Думка» (пр. Соборний, 212). Молоді гравці визначали найсильнішого у двох вікових категоріях: «юніори» (1998 р.н. та молодші) та «молодші кадети» (2004 р.н. та молодші); у трьох програмах чемпіонату: класична гра (16-21.02), швидка гра (22.02) та блискавична гра (23.02).

У чемпіонаті з шашок-100 прийняли участь 84 молодих спортсмена (45 юнаків та 39 дівчат) з 10-ти регіонів України. До Запоріжжя приїхали учасники з: Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Харківської та Херсонської областей, а також з м.Києва.


Підсумки змагань

Класична гра (16-21.02.2017, 79 учасників, контроль – 1 год. 20 хв. + 1 хв.)

«Юніори». Юнаки 1998 р.н. та молодші, 7 учасників

  1. Бобков Єгор (Запорізька) – 11 очок з 12
  2. Меженін Денис (м. Запоріжжя, Запорізька, тренер – І.Кирзнер) – 10
  3. Берніков Леонід (м. Херсон, Херсонська, тренер – І.Куколева) – 7

«Юніори». Дівчата 1998 р.н. та молодші, 13 учасниць

  1. Зайцева Тетяна (м. Київ, тренер – В.Лапін) – 11 очок з 14
  2. Коротка Дар’я (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – О.Коротка) – 9
  3. Глушко Анастасія (м. Харків, Харківська, тренер – І.Чебукіна) – 9

«Молодші кадети». Юнаки 2004 р.н. та молодші, 34 учасників

  1. Коваль Олександр (с.Ланчин, Івано-Франківська, тренер – Д.Мариненко) – 15 очок з 18
  2. Батунін Михайло (м. Вінниця, Вінницька, тренер – Д.Мариненко) – 14
  3. Агарков Данііл (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – Д.Савінський) – 13

«Молодші кадети». Дівчата 2004 р.н. та молодші, 25 учасниць

  1. Лобанова Дарина (м. Харків, Харківська, тренер – І.Чебукіна) – 14 очок з 18
  2. Губарєва Анастасія (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – І.Губарєв) – 14
  3. Мосiєнко Дарина (Полтавська) – 13.

Швидка гра (22.02.2017, 81 учасник)

«Юніори». Юнаки 1998 р.н. та молодші, 8 учасників

  1. Бобков Єгор (Запорізька) – 12 очок з 14
  2. Берніков Леонід (м. Херсон, Херсонська, тренер – І.Куколева) – 10
  3. Меженін Денис (м. Запоріжжя, Запорізька, тренер – І.Кірзнер) – 10

«Юніори». Дівчата 1998 р.н. та молодші, 13 учасниць

  1. Дмитренко Ганна (Запорізька) – 11 очок з 14
  2. Глушко Анастасія (м. Харків, Харківська, тренер – І.Чебукіна) – 11
  3. Зайцева Тетяна (м. Київ, тренер – В.Лапін) – 11

«Молодші кадети». Юнаки 2004 р.н. та молодші, 34 учасників

  1. Батунін Михайло (м. Вінниця, Вінницька, тренер – Д.Мариненко) – 15 очок з 18
  2. Коваль Олександр (с. Ланчин, Івано-Франківська, тренер – Д.Мариненко) – 14
  3. Агарков Данііл (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – Д.Савінський) – 14

«Молодші кадети». Дівчата 2004 р.н. та молодші, 26 учасниць

  1. Мосiєнко Дарина (Полтавська) – 14 очок з 18
  2. Мельник Анастасія (м. Вінниця, Вінницька, тренер – Д.Мариненко) – 14
  3. Осіпова Єлизавета (м. Миколаїв, Миколаївська, тренер – С.Звонілов) – 13.

Блискавична гра (23.02.2017, 83 учасників)

«Юніори». Юнаки 1998 р.н. та молодші, 8 учасників

  1. Меженін Денис (м. Запоріжжя, Запорізька, тренер – І.Кірзнер) – 13 очок з 14
  2. Бобков Єгор (Запорізька) – 11
  3. Берніков Леонід (м. Херсон, Херсонська, тренер – І.Куколева) – 10

«Юніори». Дівчата 1998 р.н. та молодші, 13 учасниць

  1. Дмитренко Ганна (Запорізька) – 13 очок з 14
  2. Зайцева Тетяна (м. Київ, тренер – В.Лапін) – 10
  3. Попруга Віра (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – Д.Савінський) – 9

«Молодші кадети». Юнаки 2004 р.н. та молодші, 36 учасників

  1. Коваль Олександр (с. Ланчин, Івано-Франківська, тренер – Д.Мариненко) – 16 очок з 18
  2. Блоха Андрій (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – І.Губарєв) – 16
  3. Батунін Михайло (м. Вінниця, Вінницька, тренер – Д.Мариненко) – 13

«Молодші кадети». Дівчата 2004 р.н. та молодші, 26 учасниць

  1. Мосiєнко Дарина (Полтавська) – 15 очок з 18
  2. Губарєва Анастасія (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – І.Губарєв) – 13
  3. Мельник Анастасія (м. Вінниця, Вінницька, тренер – Д.Мариненко) – 12.