Змагання серед юнаків та дівчат (окремо) пройшли з 5 по 12 березня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. Івана Мазепи, 13). Молоді гравці визначали найсильнішого у трьох вікових категоріях: «молодь» (1991 р.н. та молодші), «кадети» (2001 р.н. та молодші), «юні надії (2007 р.н. та молодші); у трьох програмах чемпіонату: класична гра (5-10.03), швидка гра (11.03) та блискавична гра (12.03).

Змагання серед юнаків та дівчат (окремо) пройшли з 5 по 12 березня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. Івана Мазепи, 13). Молоді гравці визначали найсильнішого у трьох вікових категоріях: «молодь» (1991 р.н. та молодші), «кадети» (2001 р.н. та молодші), «юні надії (2007 р.н. та молодші); у трьох програмах чемпіонату: класична гра (5-10.03), швидка гра (11.03) та блискавична гра (12.03).

У чемпіонаті з шашок-64 прийняли участь 156 молодих спортсменів (98 юнаків та 58 дівчат) з 15-ти регіонів України. До Києва приїхали учасники з: Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської, Рівненської областей.


Підсумки змагань

Класична гра (5-10.03.2017, 123 учасника)

«Молодь». Юнаки 1991 р.н. та молодші, 12 учасників

  1. Панченков Богдан (Запорізька)
  2. Галавський Сергій (м. Київ, тренер – В.Лапін)
  3. Шкатула Денис (м. Вінниця, Вінницька, тренер – Д.Мариненко)

«Молодь». Дівчата 1991 р.н. та молодші, 6 учасниць

  1. Губарєва Ольга (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – І.Губарєв)
  2. Лашкова Анастасія (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – І.Губарєв)
  3. Скрипніченко Ганна (Харківська)

«Кадети». Юнаки 2001 р.н. та молодші, 33 учасника

  1. Захаров Андрій (Одеська)
  2. Яшний Іван (Запорізька)
  3. Гераськін Нікіта (м. Київ, тренер – В.Лапін)

«Кадети». Дівчата 2001 р.н. та молодші, 23 учасниць

  1. Прокопюк Вікторія (м. Київ, тренер – В.Лапін)
  2. Коротка Дар’я (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – О.Коротка)
  3. Попруга Віра (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – Д.Савінський)

«Юні надії». Юнаки 2007 р.н. та молодші, 33 учасника

  1. Жолоб Павло (м. Вінниця, Вінницька, тренер – Д.Мариненко)
  2. Поліщук Лев (м. Київ, тренер – В.Лапін)
  3. Леонтьєв Лев (м. Вінниця, Вінницька, тренер – М.Леонов)

«Юні надії». Дівчата 2007 р.н. та молодші, 16 учасниць

  1. Квасневська Владислава (м. Харків, Харківська, тренери – М.Касьян, О.Шапунов)
  2. Бєляєва Софія (м. Харків, Харківська, тренер – І.Чебукіна)
  3. Мойсей Катерина (м. Іршава, Закарпатська, тренер – А.Вайда)

Швидка гра (11.03.2017, 146 учасників)

«Молодь». Юнаки 1991 р.н. та молодші, 13 учасників

  1. Шкатула Денис (м. Вінниця, Вінницька, тренер – Д.Мариненко)
  2. Панченков Богдан (Запорізька)
  3. Компанець Сергій (м. Київ)

«Молодь». Дівчата 1991 р.н. та молодші, 7 учасників

  1. Лашкова Анастасія (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – І.Губарєв)
  2. Губарєва Ольга (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – І.Губарєв)
  3. Скрипніченко Ганна (Харківська)

«Кадети». Юнаки 2001 р.н. та молодші, 34 учасника

  1. Яшний Іван (Запорізька)
  2. Прокопюк Вікторія (м. Київ, тренер – В.Лапін)
  3. Агарков Данііл (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – Д.Савінський)

«Кадети». Дівчата 2001 р.н. та молодші, 26 учасників

  1. Попруга Віра (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – Д.Савінський)
  2. Бєляєва Ганна (м. Харків, Харківська, тренер – І.Чебукіна)
  3. Носарєва Альона (Запорізька)

«Юні надії». Юнаки 2007 р.н. та молодші, 42 учасника

  1. Леонтьєв Лев (м. Вінниця, Вінницька, тренер – М.Леонов)
  2. Дутчак Костянтин (Івано-Франківська)
  3. Жукоцький Володимир (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – І.Губарєв)

«Юні надії». Дівчата 2007 р.н. та молодші, 24 учасників

  1. Бабій Єва (м. Кам’янське, Дніпропетрoвська, тренер – А.Губарєва)
  2. Китайчук Поліна (м. Вінниця, Вінницька, тренер – М.Леонов)
  3. Мойсей Катерина (м. Іршава, Закарпатська, тренер – А.Вайда)

Блискавична гра (12.03.2017, 140 учасників)

«Молодь». Юнаки 1991 р.н. та молодші, 12 учасників

  1. Шкатула Денис (м. Вінниця, Вінницька, тренер – Д.Мариненко)
  2. Гончаренко Ярослав (Одеська)
  3. Компанець Сергій (м. Київ)

«Молодь». Дівчата 1991 р.н. та молодші, 7 учасників

  1. Зайцева Тетяна (м. Київ, тренер – В.Лапін)
  2. Губарєва Ольга (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – І.Губарєв)
  3. Скрипніченко Ганна (Харківська)

«Кадети». Юнаки 2001 р.н. та молодші, 35 учасників

  1. Прокопюк Вікторія (м. Київ)
  2. Шнейдер Олександр (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – І.Губарєв)
  3. Роман Богдан (м. Іршава, Закарпатська, тренер – А.Вайда)

«Кадети». Дівчата 2001 р.н. та молодші, 25 учасників

  1. Попруга Віра (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – Д.Савінський)
  2. Коротка Дар’я (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – О.Коротка)
  3. Шманенко Марія (м. Київ, тренер – В.Лапін)

«Юні надії». Юнаки 2007 р.н. та молодші, 41 учасник

  1. Балабан Ілля (м. Кам’янське, Дніпропетрoвська, тренер – А.Губарєва)
  2. Леонтьєв Лев (м. Вінниця, Вінницька, тренер – М.Леонов)
  3. Боднар Владислав (м. Вінниця, Вінницька, тренер – М.Леонов)

«Юні надії». Дівчата 2007 р.н. та молодші, 20 учасників

  1. Китайчук Поліна (м. Вінниця, Вінницька, тренер – М.Леонов)
  2. Бабій Єва (м. Кам’янське, Дніпропетрoвська, тренер – А.Губарєва)
  3. Квасневська Владислава (м. Харків, Харківська, тренери – М.Касьян, О.Шапунов)