Особисті змагання серед чоловіків та жінок (разом) проходять з 11 по 17 червня 2017 року у Centrum Tursuv Dum (Чехія, м. Прага, ujezd 10, praha 1).
ПРИЗЕРИ1. Vatutin Evgeni (Білорусь), 2. Кірзнер Ігор (Україна), 3. Li Zhenyu (Китай).

ПPО ТУPНІP

Кірзнер Ігор та Пікіняр Василь

Особисті змагання серед чоловіків та жінок (разом) проходять з 11 по 17 червня 2017 року у Centrum Tursuv Dum (Чехія, м. Прага, ujezd 10, praha 1). Змагання – особисті. Вид програми – класична гра.

У міжнародному турнірі з шашок-100 беруть участь 70 спортсменів (54 чоловіка та 16 жінок) з 14-ти країн світу: Бельгія, Білорусь, Китай, Куракао, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Польща, Росія, Суринам, Україна, Франція, Чехія.

ЗВІТ

Нічия в останньому турі не дозволила запорізькому гросмейстеру Ігорю Кірзнеру виграти етап Кубку світу «Золота Прага-2017». В його активі 13-ть очок і друге місце в загальному заліку. На один пункт його випередив білорус Євгені Ватутін, який зумів здолати опір китайського спортсмена Вей Жоу. Парад других місць продовжила гросмейстер Вікторія Мотрічко. Зігравши в 9-му турі внічию з ще однією українкою – Ольгою Балтажи, – одеситка виборола друге місце серед 16-ти жінок. Також у Вікторії другий результат серед п’яти українських шашкістів, які зіграли на турнірі. В загальному ж заліку вона з 11-ма пунктами розташувалася на 12-тій позиції. Стільки ж очок набрали і гросмейстер з Івано-Франківська Ольга Балтажи – вона третя серед українців і 17-та в загальній групі.

Прикра поразка в передостанньому, 8-му, турі вінничанина Василя Пікіняра не дозволила українському майстру спорту поборотися за призове місце. Нічия в 9-му турі і він – 22-й.

Ще один представник з України – киянин Олександр Жигалін – на фініші сильно збавив оберти, програвши дві останні свої зустрічі. Набравши 7 очок, наш майстер спорту добрався до 54-ї сходинки турніру.

PЕГЛАМЕНТ

Регламент

УЧАСНИКИ

м. Київ

Жигалін Олександр

Вінницька область

Пікіняр Василь

Запорізька область

Кірзнер Ігор

Івано-Франківська область

Балтажи Ольга

Одеська область

Мотрічко Вікторія

ПІДСУМКИ

КЛАСИЧНА ГРА (21-29.05.2017, 70 учасників, контроль – 80 хв. + 1 хв.)

Чоловіки (54 учасників) та жінки (16 учасниць)

1. Vatutin Evgeni (Білорусь) – 14 очок з 18
2. Кірзнер Ігор (Україна) – 13
3. Li Zhenyu (Китай) – 12

ЖЕPЕБ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ

Round 9   17-06-2017
Vatutin Evgeni		- Li Zhenyu		2-0
Kirzner Igor		- Zhou Wei		1-1
Buzinskij Edvard	- Barkel Marino		1-1
Gao Wenlong		- Koullen Brion		1-1
Geurtsen Rob		- Claes Rudi		1-1
Monteba Marcel		- Sysel Jiri		1-1
Tiemensma Foeke		- Fedorovich Olga	0-2
Motrichko Viktoriya	- Baltazhy Olga		1-1
Stins John		- Xiong Zhiyong		1-1
Zhao Hanqing		- Schotanus Anton	1-1
Sabau Francis		- Romijn Kees		0-2
Bhawanibhiek Roep	- Pikiniar Vasyl	1-1
Krista Vaclav		- Doumesh Vitalia	1-1
Splendzer Uladzislau	- Zeng Qianrang		0-2
Han Keqing		- Petrusiova Palina	0-2
Xue Qijuan		- Nimbi Fidele		1-1
Alias Raoul		- Tolwinski Jozef	0-2
Psurtsev Ivan		- Koriakin Mikhail	0-2
Crucius Clemens		- Stefanek Leszek	2-0
Zijlema Gerard		- Novotny Jaroslav	1-1
Marek Vaclav		- Haven Ijsbrand	1-1
Koerselman Jan		- Snijder Fabian	0-2
Vink Jaap		- Zhygalin Oleksandr	2-0
Van Dijk Hans		- Uvachan Zoja		1-1
Twardy Edward		- Guerbert Christian	1-1
Duskova Petra		- Wolthers Theo		2-0
Icha Richard		- Vitek Michal		2-0
Lacinova Emma		- Sloot Reinout		0-2
Jonker Bart		- Terpstra Jan		1-1
Wieczorek Ewa		- Dijkstra Piet		2-0
Chen Zerui		- Fiedoruk Mikolaj	1-1
Fedorova Marianna	- Zwier Dirk		1-1
Plesnivy Martin		- Rozhina Aleksandra	2-0
Iljinskaja Sofia	- Weenink Ton		0-2
Girdhari Prem		- Kardashevskaia Alina	0-2

Round 8   16-06-2017
Li Zhenyu		- Kirzner Igor		1-1
Koullen Brion		- Buzinskij Edvard	1-1
Claes Rudi		- Vatutin Evgeni	0-2
Barkel Marino		- Gao Wenlong		1-1
Baltazhy Olga		- Tiemensma Foeke	1-1
Fedorovich Olga		- Motrichko Viktoriya	1-1
Pikiniar Vasyl		- Geurtsen Rob		0-2
Zeng Qianrang		- Zhou Wei		0-2
Haven Ijsbrand		- Monteba Marcel	0-2
Sysel Jiri		- Psurtsev Ivan		2-0
Romijn Kees		- Han Keqing		1-1
Xiong Zhiyong		- Alias Raoul		2-0
Petrusiova Palina	- Splendzer Uladzislau	1-1
Bhawanibhiek Roep	- Krista Vaclav		1-1
Sabau Francis		- Zhao Hanqing		1-1
Zhygalin Oleksandr	- Stins John		0-2
Guerbert Christian	- Schotanus Anton	0-2
Doumesh Vitalia		- Duskova Petra		2-0
Crucius Clemens		- Xue Qijuan		1-1
Novotny Jaroslav	- Marek Vaclav		1-1
Koriakin Mikhail	- Koerselman Jan	1-1
Nimbi Fidele		- Wieczorek Ewa		2-0
Uvachan Zoja		- Snijder Fabian	1-1
Terpstra Jan		- Zijlema Gerard	0-2
Vink Jaap		- Van Dijk Hans		1-1
Tolwinski Jozef		- Jonker Bart		2-0
Stefanek Leszek		- Chen Zerui		2-0
Sloot Reinout		- Fiedoruk Mikolaj	1-1
Dijkstra Piet		- Icha Richard		1-1
Twardy Edward		- Plesnivy Martin	2-0
Wolthers Theo		- Rozhina Aleksandra	2-0
Vitek Michal		- Fedorova Marianna	2-0
Zwier Dirk		- Kardashevskaia Alina	2-0
Lacinova Emma		- Iljinskaja Sofia	2-0
Weenink Ton		- Girdhari Prem		2-0

Round 7   15-06-2017
Buzinskij Edvard	- Li Zhenyu		1-1
Kirzner Igor		- Motrichko Viktoriya	2-0
Claes Rudi		- Gao Wenlong		1-1
Vatutin Evgeni		- Tiemensma Foeke	2-0
Monteba Marcel		- Barkel Marino		0-2
Zhou Wei		- Baltazhy Olga		1-1
Pikiniar Vasyl		- Zeng Qianrang		1-1
Schotanus Anton		- Koullen Brion		0-2
Fedorovich Olga		- Doumesh Vitalia	2-0
Duskova Petra		- Geurtsen Rob		0-2
Xiong Zhiyong		- Sysel Jiri		1-1
Haven Ijsbrand		- Alias Raoul		1-1
Splendzer Uladzislau	- Psurtsev Ivan		1-1
Zhao Hanqing		- Bhawanibhiek Roep	1-1
Stins John		- Nimbi Fidele		2-0
Chen Zerui		- Romijn Kees		0-2
Terpstra Jan		- Krista Vaclav		0-2
Zhygalin Oleksandr	- Crucius Clemens	1-1
Tolwinski Jozef		- Sabau Francis		0-2
Petrusiova Palina	- Vink Jaap		2-0
Han Keqing		- Jonker Bart		2-0
Koerselman Jan		- Novotny Jaroslav	1-1
Stefanek Leszek		- Uvachan Zoja		1-1
Sloot Reinout		- Koriakin Mikhail	0-2
Snijder Fabian		- Van Dijk Hans		1-1
Guerbert Christian	- Vitek Michal		2-0
Zijlema Gerard		- Wieczorek Ewa		1-1
Plesnivy Martin		- Marek Vaclav		0-2
Xue Qijuan		- Twardy Edward		2-0
Fedorova Marianna	- Dijkstra Piet		1-1
Fiedoruk Mikolaj	- Wolthers Theo		1-1
Kardashevskaia Alina	- Lacinova Emma		1-1
Icha Richard		- Weenink Ton		2-0
Rozhina Aleksandra	- Girdhari Prem		2-0
Zwier Dirk		- Iljinskaja Sofia	2-0

Round 6   15-06-2017
Li Zhenyu		- Claes Rudi		1-1
Gao Wenlong		- Kirzner Igor		1-1
Buzinskij Edvard	- Xiong Zhiyong		2-0
Vatutin Evgeni		- Monteba Marcel	1-1
Tiemensma Foeke		- Sysel Jiri		2-0
Motrichko Viktoriya	- Schotanus Anton	2-0
Baltazhy Olga		- Pikiniar Vasyl	1-1
Koullen Brion		- Zhou Wei		1-1
Barkel Marino		- Nimbi Fidele		2-0
Romijn Kees		- Zeng Qianrang		0-2
Alias Raoul		- Bhawanibhiek Roep	1-1
Psurtsev Ivan		- Haven Ijsbrand	1-1
Crucius Clemens		- Doumesh Vitalia	0-2
Uvachan Zoja		- Fedorovich Olga	0-2
Geurtsen Rob		- Koriakin Mikhail	2-0
Splendzer Uladzislau	- Sloot Reinout		2-0
Krista Vaclav		- Petrusiova Palina	1-1
Van Dijk Hans		- Zhao Hanqing		0-2
Stins John		- Han Keqing		1-1
Sabau Francis		- Zhygalin Oleksandr	1-1
Zijlema Gerard		- Duskova Petra		0-2
Chen Zerui		- Terpstra Jan		1-1
Jonker Bart		- Vink Jaap		1-1
Snijder Fabian		- Stefanek Leszek	1-1
Marek Vaclav		- Guerbert Christian	1-1
Novotny Jaroslav	- Fedorova Marianna	2-0
Wolthers Theo		- Tolwinski Jozef	0-2
Icha Richard		- Koerselman Jan	0-2
Wieczorek Ewa		- Rozhina Aleksandra	2-0
Lacinova Emma		- Twardy Edward		0-2
Kardashevskaia Alina	- Plesnivy Martin	0-2
Weenink Ton		- Xue Qijuan		0-2
Iljinskaja Sofia	- Vitek Michal		0-2
Fiedoruk Mikolaj	- Zwier Dirk		2-0
Girdhari Prem		- Dijkstra Piet		0-2

Round 5   14-06-2017
Li Zhenyu		- Gao Wenlong		1-1
Kirzner Igor		- Xiong Zhiyong		2-0
Motrichko Viktoriya	- Vatutin Evgeni	1-1
Monteba Marcel		- Baltazhy Olga		1-1
Schotanus Anton		- Pikiniar Vasyl	1-1
Bhawanibhiek Roep	- Claes Rudi		0-2
Petrusiova Palina	- Buzinskij Edvard	0-2
Romijn Kees		- Barkel Marino		1-1
Tiemensma Foeke		- Splendzer Uladzislau	2-0
Sysel Jiri		- Geurtsen Rob		2-0
Nimbi Fidele		- Haven Ijsbrand	1-1
Doumesh Vitalia		- Koullen Brion		0-2
Zhou Wei		- Sabau Francis		2-0
Zeng Qianrang		- Psurtsev Ivan		1-1
Fedorovich Olga		- Krista Vaclav		1-1
Fedorova Marianna	- Alias Raoul		0-2
Zhao Hanqing		- Han Keqing		1-1
Koriakin Mikhail	- Stins John		1-1
Sloot Reinout		- Chen Zerui		1-1
Marek Vaclav		- Crucius Clemens	0-2
Vink Jaap		- Zijlema Gerard	1-1
Duskova Petra		- Snijder Fabian	1-1
Rozhina Aleksandra	- Zhygalin Oleksandr	0-2
Plesnivy Martin		- Uvachan Zoja		0-2
Guerbert Christian	- Novotny Jaroslav	1-1
Terpstra Jan		- Icha Richard		2-0
Lacinova Emma		- Van Dijk Hans		0-2
Tolwinski Jozef		- Stefanek Leszek	1-1
Jonker Bart		- Fiedoruk Mikolaj	2-0
Dijkstra Piet		- Wolthers Theo		0-2
Twardy Edward		- Wieczorek Ewa		1-1
Iljinskaja Sofia	- Koerselman Jan	0-2
Vitek Michal		- Weenink Ton		1-1
Xue Qijuan		- Kardashevskaia Alina	1-1
Zwier Dirk		- Girdhari Prem		2-0

Round 4   13-06-2017
Schotanus Anton		- Li Zhenyu		0-2
Claes Rudi		- Kirzner Igor		1-1
Xiong Zhiyong		- Tiemensma Foeke	2-0
Bhawanibhiek Roep	- Motrichko Viktoriya	1-1
Psurtsev Ivan		- Gao Wenlong		0-2
Vatutin Evgeni		- Zeng Qianrang		2-0
Buzinskij Edvard	- Zhou Wei		1-1
Alias Raoul		- Monteba Marcel	0-2
Geurtsen Rob		- Petrusiova Palina	1-1
Baltazhy Olga		- Chen Zerui		2-0
Splendzer Uladzislau	- Romijn Kees		1-1
Pikiniar Vasyl		- Zhao Hanqing		2-0
Haven Ijsbrand		- Sabau Francis		1-1
Zhygalin Oleksandr	- Barkel Marino		0-2
Snijder Fabian		-  Nimbi Fidele		0-2
Icha Richard		- Sysel Jiri		0-2
Koullen Brion		- Uvachan Zoja		2-0
Novotny Jaroslav	- Doumesh Vitalia	0-2
Krista Vaclav		- Marek Vaclav		1-1
Crucius Clemens		- Stins John		1-1
Vink Jaap		- Sloot Reinout		1-1
Zijlema Gerard		- Fedorova Marianna	1-1
Wolthers Theo		- Fedorovich Olga	0-2
Guerbert Christian	- Tolwinski Jozef	1-1
Van Dijk Hans		- Terpstra Jan		1-1
Han Keqing		- Xue Qijuan		2-0
Twardy Edward		- Duskova Petra		0-2
Stefanek Leszek		- Jonker Bart		1-1
Kardashevskaia Alina	- Koriakin Mikhail	0-2
Rozhina Aleksandra	- Lacinova Emma		1-1
Weenink Ton		- Plesnivy Martin	1-1
Koerselman Jan		- Dijkstra Piet		1-1
Wieczorek Ewa		- Fiedoruk Mikolaj	1-1
Vitek Michal		- Zwier Dirk		2-0
Girdhari Prem		- Iljinskaja Sofia	0-2

Round 3   13-06-2017
Gao Wenlong		- Tiemensma Foeke	1-1
Geurtsen Rob		- Li Zhenyu		0-2
Zhou Wei		- Schotanus Anton	0-2
Psurtsev Ivan		- Buzinskij Edvard	1-1
Pikiniar Vasyl		- Vatutin Evgeni	1-1
Kirzner Igor		- Doumesh Vitalia	2-0
Monteba Marcel		- Splendzer Uladzislau	1-1
Motrichko Viktoriya	- Krista Vaclav		2-0
Zhao Hanqing		- Baltazhy Olga		1-1
Nimbi Fidele		- Bhawanibhiek Roep	0-2
Sysel Jiri		- Zeng Qianrang		0-2
Zhygalin Oleksandr	- Claes Rudi		0-2
Romijn Kees		- Haven Ijsbrand	1-1
Snijder Fabian		- Xiong Zhiyong		0-2
Barkel Marino		- Zijlema Gerard	1-1
Petrusiova Palina	- Fedorovich Olga	2-0
Koullen Brion		- Vink Jaap		1-1
Alias Raoul		- Han Keqing		2-0
Stins John		- Icha Richard		1-1
Novotny Jaroslav	- Sloot Reinout		1-1
Sabau Francis		- Rozhina Aleksandra	2-0
Chen Zerui		- Guerbert Christian	2-0
Uvachan Zoja		- Kardashevskaia Alina	2-0
Fiedoruk Mikolaj	- Crucius Clemens	0-2
Terpstra Jan		- Wolthers Theo		1-1
Dijkstra Piet		- Marek Vaclav		0-2
Van Dijk Hans		- Tolwinski Jozef	1-1
Jonker Bart		- Twardy Edward		1-1
Xue Qijuan		- Stefanek Leszek	1-1
Koerselman Jan		- Fedorova Marianna	0-2
Duskova Petra		- Zwier Dirk		2-0
Weenink Ton		- Wieczorek Ewa		1-1
Iljinskaja Sofia	- Koriakin Mikhail	0-2
Lacinova Emma		- Vitek Michal		2-0
Girdhari Prem		- Plesnivy Martin	0-2

Round 2   12-06-2017
Claes Rudi		- Buzinskij Edvard	1-1
Vatutin Evgeni		- Romijn Kees		1-1
Zhou Wei		- Barkel Marino		2-0
Kirzner Igor		- Pikiniar Vasyl	1-1
Doumesh Vitalia		- Monteba Marcel	1-1
Tiemensma Foeke		- Stins John		2-0
Zeng Qianrang		- Motrichko Viktoriya	1-1
Fedorovich Olga		- Psurtsev Ivan		0-2
Sloot Reinout		- Geurtsen Rob		0-2
Baltazhy Olga		- Snijder Fabian	1-1
Schotanus Anton		- Novotny Jaroslav	2-0
Icha Richard		- Gao Wenlong		0-2
Li Zhenyu		- Chen Zerui		2-0
Haven Ijsbrand		- Bhawanibhiek Roep	1-1
Stefanek Leszek		- Nimbi Fidele		0-2
Sysel Jiri		- Van Dijk Hans		+/-
Marek Vaclav		- Xiong Zhiyong		0-2
Splendzer Uladzislau	- Twardy Edward		2-0
Fiedoruk Mikolaj	- Krista Vaclav		0-2
Zhao Hanqing		- Xue Qijuan		2-0
Tolwinski Jozef		- Zhygalin Oleksandr	0-2
Wieczorek Ewa		- Koullen Brion		0-2
Koriakin Mikhail	- Alias Raoul		0-2
Uvachan Zoja		- Koerselman Jan	1-1
Sabau Francis		- Lacinova Emma		2-0
Plesnivy Martin		- Guerbert Christian	0-2
Crucius Clemens		- Wolthers Theo		1-1
Zwier Dirk		- Zijlema Gerard	0-2
Petrusiova Palina	- Weenink Ton		2-0
Fedorova Marianna	- Terpstra Jan		1-1
Dijkstra Piet		- Jonker Bart		1-1
Iljinskaja Sofia	- Vink Jaap		0-2
Han Keqing		- Vitek Michal		2-0
Kardashevskaia Alina	- Duskova Petra		2-0

Round 1   11-06-2017
Buzinskij Edvard	- Sabau Francis		2-0
Guerbert Christian	- Vatutin Evgeni	0-2
Barkel Marino		- Crucius Clemens	2-0
Zijlema Gerard		- Kirzner Igor		0-2
Monteba Marcel		- Petrusiova Palina	2-0
Terpstra Jan		- Tiemensma Foeke	0-2
Motrichko Viktoriya	- Dijkstra Piet		2-0
Vink Jaap		- Fedorovich Olga	0-2
Geurtsen Rob		- Han Keqing		2-0
Duskova Petra		- Baltazhy Olga		0-2
Nimbi Fidele		- Van Dijk Hans		1-1
Jonker Bart		- Schotanus Anton	0-2
Gao Wenlong		- Wieczorek Ewa		2-0
Stefanek Leszek		- Sysel Jiri		1-1
Koullen Brion		- Novotny Jaroslav	0-2
Koriakin Mikhail	- Li Zhenyu		0-2
Claes Rudi		- Koerselman Jan	2-0
Lacinova Emma		- Romijn Kees		0-2
Alias Raoul		- Icha Richard		0-2
Plesnivy Martin		- Zhou Wei		0-2
Xiong Zhiyong		- Fiedoruk Mikolaj	1-1
Wolthers Theo		- Pikiniar Vasyl	0-2
Doumesh Vitalia		- Zwier Dirk		2-0
Marek Vaclav		- Splendzer Uladzislau	1-1
Krista Vaclav		- Tolwinski Jozef	1-1
Twardy Edward		- Zhao Hanqing		1-1
Bhawanibhiek Roep	- Weenink Ton		2-0
Fedorova Marianna	- Stins John		0-2
Zeng Qianrang		- Iljinskaja Sofia	2-0
Vitek Michal		- Psurtsev Ivan		0-2
Zhygalin Oleksandr	- Xue Qijuan		1-1
Haven Ijsbrand		- Uvachan Zoja		2-0
Sloot Reinout		- Kardashevskaia Alina	2-0
Rozhina Aleksandra	- Snijder Fabian	0-2

ТАБЛИЦЯ

КЛАСИЧНА ГРА (11-17.06.2017, 70 учасників, контроль – 80 хв. + 1 хв.)

МПрізвище та ім'яОКраїнаЗв.Рейт.123456789
1 Vatutin Evgeni 14 BLR GMI A 2317 45b/2 18w/1 22b/1 14w/2 12b/1 13w/1 21w/2 11b/2 3w/2
2 Kirzner Igor 13 UKR GMI A 2233 37b/2 22w/1 23w/2 11b/1 16w/2 6b/1 12w/2 3b/1 4w/1
3 Li Zhenyu 12 CHN MF A 2153 28b/2 55w/2 8b/2 24b/2 6w/1 11w/1 5b/1 2w/1 1b/0
4 Zhou Wei 12 CHN GMI A 2136 60b/2 7w/2 24w/0 5b/1 33w/2 9b/1 17w/1 14b/2 2b/1
5 Buzinskij Edvard 12 LTU GMI A 2321 33w/2 11b/1 43b/1 4w/1 15b/2 16w/2 3w/1 9b/1 7w/1
6 Gao Wenlong 12 CHN MF A 2163 49w/2 48b/2 21w/1 43b/2 3b/1 2w/1 11b/1 7b/1 9w/1
7 Barkel Marino 12 NED MF A 2281 29w/2 4b/0 37w/1 54b/2 18b/1 34w/2 13b/2 6w/1 5b/1
8 Geurtsen Rob 12 NED MF A 2196 31w/2 50b/2 3w/0 15w/1 19b/0 28w/2 39b/2 22b/2 11w/1
9 Koullen Brion 12 NED MF A 2158 38w/0 49b/2 36w/1 46w/2 23b/2 4w/1 24b/2 5w/1 6b/1
10 Fedorovich Olga 12 BLR MF A 2201 36b/2 43w/0 15b/0 56b/2 25w/1 46b/2 23w/2 12w/1 21b/2
11 Claes Rudi 11 BEL MF A 2151 52w/2 5w/1 54b/2 2w/1 26b/2 3b/1 6w/1 1w/0 8b/1
12 Motrichko Viktoriya 11 UKR MF A 2206 65w/2 14b/1 25w/2 26b/1 1w/1 24w/2 2b/0 10b/1 17w/1
13 Monteba Marcel 11 NED MF A 2217 15w/2 23b/1 32w/1 44b/2 17w/1 1b/1 7w/0 35b/2 19w/1
14 Zeng Qianrang 11 CHN   A 2070 69w/2 12w/1 19b/2 1b/0 43w/1 18b/2 22b/1 4w/0 32b/2
15 Petrusiova Palina 11 BLR   A 1991 13b/0 61w/2 10w/2 8b/1 5w/0 25b/1 36w/2 32w/1 31b/2
16 Xiong Zhiyong 11 CHN MF A 2128 57w/1 40b/2 41b/2 21w/2 2b/0 5b/0 19w/1 44w/2 20b/1
17 Baltazhy Olga 11 UKR MF A 2190 39b/2 41w/1 27b/1 55w/2 13b/1 22w/1 4b/1 21w/1 12b/1
18 Romijn Kees 11 NED MF A 2144 67b/2 1b/1 35w/1 32b/1 7w/1 14w/0 55b/2 31w/1 33b/2
19 Sysel Jiri 11 CZE MF A 2163 47b/1 51w/2 14w/0 48b/2 8w/2 21b/0 16b/1 43w/2 13b/1
20 Stins John 11 NED   B 2079 64b/2 21b/0 48w/1 29b/1 28b/1 31w/1 34w/2 54b/2 16w/1
21 Tiemensma Foeke 10 NED   A 2207 59b/2 20w/2 6b/1 16b/0 32w/2 19w/2 1b/0 17b/1 10w/0
22 Pikiniar Vasyl 10 UKR MF A 2122 56b/2 2b/1 1w/1 27w/2 24b/1 17b/1 14w/1 8w/0 26b/1
23 Doumesh Vitalia 10 NED MF A 2122 63w/2 13w/1 2b/0 38b/2 9w/0 29b/2 10b/0 39w/2 25b/1
24 Schotanus Anton 10 NED MF A 2185 58b/2 38w/2 4b/2 3w/0 22w/1 12b/0 9w/0 45b/2 27b/1
25 Krista Vaclav 10 CZE MI A 2093 30w/1 57b/2 12b/0 40w/1 10b/1 15w/1 59b/2 26b/1 23w/1
26 Bhawanibhiek Roep 10 NED MF A 2086 61w/2 35b/1 34b/2 12w/1 11w/0 44b/1 27b/1 25w/1 22w/1
27 Zhao Hanqing 10 CHN MIF A 2091 53b/1 42w/2 17w/1 22b/0 31w/1 51b/2 26w/1 33b/1 24w/1
28 Koriakin Mikhail 10 RUS   B 1902 3w/0 44w/0 69b/2 66b/2 20w/1 8b/0 50b/2 52w/1 43b/2
29 Crucius Clemens 10 GER   A 1994 7b/0 56w/1 57b/2 20w/1 40b/2 23w/0 54b/1 42w/1 47w/2
30 Tolwinski Jozef 10 POL   B 1868 25b/1 54w/0 51b/1 45b/1 47w/1 56b/2 33w/0 58w/2 44b/2
31 Han Keqing 9 CHN CMFF A 1956 8b/0 62w/2 44b/0 42w/2 27b/1 20b/1 58w/2 18b/1 15w/0
32 Splendzer Uladzislau 9 BLR MF A 2112 40b/1 53w/2 13b/1 18w/1 21b/0 50w/2 43w/1 15b/1 14w/0
33 Sabau Francis 9 FRA   A 2009 5b/0 67w/2 68w/2 35b/1 4b/0 54w/1 30b/2 27w/1 18w/0
34 Nimbi Fidele 9 FRA MF A 2187 51w/1 47b/2 26w/0 41b/2 35w/1 7b/0 20b/0 49w/2 42b/1
35 Haven Ijsbrand 9 NED   0 46w/2 26w/1 18b/1 33w/1 34b/1 43b/1 44w/1 13w/0 40b/1
36 Vink Jaap 9 NED   A 1968 10w/0 69b/2 9b/1 50w/1 37w/1 58b/1 15b/0 51w/1 54w/2
37 Zijlema Gerard 9 NED   A 1993 2w/0 63b/2 7b/1 64w/1 36b/1 39w/0 49w/1 59b/2 38w/1
38 Novotny Jaroslav 9 CZE   A 1914 9b/2 24b/0 50w/1 23w/0 45b/1 64w/2 52b/1 40w/1 37b/1
39 Duskova Petra 9 CZE   A 1943 17w/0 66b/0 63w/2 53b/2 41w/1 37b/2 8w/0 23b/0 56w/2
40 Marek Vaclav 9 CZE   A 1896 32w/1 16w/0 65b/2 25b/1 29w/0 45w/1 60b/2 38b/1 35w/1
41 Snijder Fabian 9 NED   A 2012 68b/2 17b/1 16w/0 34w/0 39b/1 47w/1 51w/1 46b/1 52b/2
42 Xue Qijuan 9 CHN   0 54b/1 27b/0 47w/1 31b/0 66w/1 61b/2 53w/2 29b/1 34w/1
43 Psurtsev Ivan 8 RUS CMF A 2068 62b/2 10b/2 5w/1 6w/0 14b/1 35w/1 32b/1 19b/0 28w/0
44 Alias Raoul 8 CWO MF A 2143 48w/0 28b/2 31w/2 13w/0 64b/2 26w/1 35b/1 16b/0 30w/0
45 Guerbert Christian 8 FRA   A 2008 1w/0 60b/2 55b/0 30w/1 38w/1 40b/1 62w/2 24w/0 53b/1
46 Uvachan Zoja 8 LAT   A 2030 35b/0 52w/1 66w/2 9b/0 60b/2 10w/0 47b/1 41w/1 51b/1
47 Stefanek Leszek 8 POL   A 1932 19w/1 34w/0 42b/1 58w/1 30b/1 41b/1 46w/1 55w/2 29b/0
48 Icha Richard 8 CZE   B 1900 44b/2 6w/0 20b/1 19w/0 59b/0 52w/0 61w/2 65b/1 62w/2
49 Wieczorek Ewa 8 POL   B 1938 6b/0 9w/0 61b/1 57w/1 53b/1 68w/2 37b/1 34b/0 65w/2
50 Sloot Reinout 8 NED   A 2027 66w/2 8w/0 38b/1 36b/1 55w/1 32b/0 28w/0 57w/1 67b/2
51 Van Dijk Hans 8 NED   A 1943 34b/1 19b/0 30w/1 59w/1 67b/2 27w/0 41b/1 36b/1 46w/1
52 Koerselman Jan 8 NED   A 1901 11b/0 46b/1 64w/0 65w/1 69b/2 48b/2 38w/1 28b/1 41w/0
53 Twardy Edward 8 POL   A 1856 27w/1 32b/0 58b/1 39w/0 49w/1 67b/2 42b/0 60w/2 45w/1
54 Zhygalin Oleksandr 7 UKR   A 2062 42w/1 30b/2 11w/0 7w/0 68b/2 33b/1 29w/1 20w/0 36b/0
55 Chen Zerui 7 CHN   0 +/2 3b/0 45w/2 17b/0 50b/1 59w/1 18w/0 47b/0 57w/1
56 Wolthers Theo 7 NED   B 1900 22w/0 29b/1 59b/1 10w/0 65b/2 30w/0 57b/1 68w/2 39b/0
57 Fiedoruk Mikolaj 7 POL   B 1900 16b/1 25w/0 29w/0 49b/1 58b/0 63w/2 56w/1 50b/1 55b/1
58 Jonker Bart 7 NED   B 1942 24w/0 65b/1 53w/1 47b/1 57w/2 36w/1 31b/0 30b/0 59w/1
59 Terpstra Jan 7 NED   A 1988 21w/0 64b/1 56w/1 51b/1 48w/2 55b/1 25w/0 37w/0 58b/1
60 Plesnivy Martin 7 CZE   B 1900 4w/0 45w/0 70b/2 61b/1 46w/0 66b/2 40w/0 53b/0 68w/2
61 Weenink Ton 7 NED   A 1689 26b/0 15b/0 49w/1 60w/1 62b/1 42w/0 48b/0 70w/2 69b/2
62 Vitek Michal 7 CZE   0 43w/0 31b/0 67b/0 63w/2 61w/1 69b/2 45b/0 64w/2 48b/0
63 Zwier Dirk 7 NED   B 1900 23b/0 37w/0 39b/0 62b/0 70w/2 57b/0 69w/2 66w/2 64b/1
64 Fedorova Marianna 6 RUS   0 20w/0 59w/1 52b/2 37b/1 44w/0 38b/0 65w/1 62b/0 63w/1
65 Dijkstra Piet 6 NED   B 1973 12b/0 58w/1 40w/0 52b/1 56w/0 70b/2 64b/1 48w/1 49b/0
66 Kardashevskaia Alina 6 RUS   0 50b/0 39w/2 46b/0 28w/0 42b/1 60w/0 67w/1 63b/0 70b/2
67 Lacinova Emma 6 CZE   B 1900 18w/0 33b/0 62w/2 68b/1 51w/0 53w/0 66b/1 69w/2 50w/0
68 Rozhina Aleksandra 5 RUS   0 41w/0 +/2 33b/0 67w/1 54w/0 49b/0 70w/2 56b/0 60b/0
69 Iljinskaja Sofia 2 CZE   0 14b/0 36w/0 28w/0 70b/2 52w/0 62w/0 63b/0 67b/0 61w/0
70 Girdhari Prem 0 SUR   0 60w/0 69w/0 63b/0 65w/0 68b/0 61b/0 66w/0

Альтернативна таблиця