Особисті змагання пройшли з 24 по 25 червня 2017 року в комп'ютерній академії «ШАГ» (м. Львів, вул. Замарстинівська, 83). Найсильніші визначалися серед спортсменів до 10, 13, 16 років та серед дорослих. Вид програми – швидка гра.

ПPО ТУPНІP

Особисті змагання пройшли з 24 по 25 червня 2017 року в комп'ютерній академії «ШАГ» (м. Львів, вул. Замарстинівська, 83). Найсильніші визначалися серед спортсменів до 10, 13, 16 років та серед дорослих. Вид програми – швидка гра.

На відкритий турнір «Кубок Лева-2017» взяли участь 41 спортсмен з 7-ми регіонів України. До Львова приїхали представники з: Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Тернопільської, Харківської областей.

PЕГЛАМЕНТ

Регламент

ТАБЛИЦЯ

ШАШКИ-64. ВІДКРИТИЙ ТУРНІР «КУБОК ЛЕВА-2017». ШВИДКА ГРА
м. Львів, комп'ютерна академія «ШАГ». 24-25 червня 2017 року.
Дорослі та молодь. Чоловіки та жінки

ММЧМЖПрізвище та ім'яОРейт.Зв.Р.н.ОбластьМістоSkl123456789
1 1   1 Івашко Євген 16 2668 МС 1974-09-19 Дніпропетровська Дніпро 81 21w/2 11b/2 7w/2 2b/1 3b/2 16w/2 4b/2 13w/2 9b/1
2 2   3 Іванов Кирило 15 2558 МС 1985-11-05 Дніпропетровська Дніпровська обл. 77 23w/2 14b/2 10w/2 4b/2 1w/0 2b/1 6w/2 8b/2 16b/2
3 3   2 Новицький Вячеслав 14 2564 МС 1995-07-23 Харківська Харків 82 22b/2 13w/2 9b/2 1w/1 10b/1 3w/1 5b/2 7w/2 12w/1
4 4   4 Звонілов Сергій 12 2535 МС 1965-11-26 Миколаївська Миколаїв 74 24b/2 16w/1 15b/2 3w/0 17w/2 11b/1 1w/0 6b/2 5w/2
5 5   9 Турчин Тарас 12 2452 КМ 1946-06-26 Тернопільська Тернопіль 72 29w/2 38b/2 2w/0 17b/1 15w/1 32b/2 12w/1 39b/2 1w/1
6 6   13 Москаль Богдан 12 2397 КМ 1959-04-21 Львівська Турка 69 33w/2 2b/0 29b/2 5w/1 6w/1 38b/2 10w/2 1b/0 11b/2
7 7   12 Романишин Михайло 12 2397 МС 1975-04-30 Тернопільська Тернопіль 68 32b/1 26w/2 5b/1 6b/1 7w/1 34w/2 9b/1 11w/2 2b/1
8 8   16 Дашко Віктор 11 2373 КМ 1991-12-26 Тернопільська Тернопіль 76 36b/2 4b/1 6w/1 8w/2 11b/1 1b/0 14w/2 10b/2 3w/0
9 9   7 Вознічка Володимир 11 2473 МС 1958-06-10 Львівська Львів 73 27w/2 19b/2 1b/0 14w/1 12b/1 30w/2 11w/1 2b/0 17b/2
10 10   15 Музика Василь 11 2375 КМ 1954-02-05 Львівська Турка 67 35w/1 32b/2 4w/0 25b/2 9b/1 39w/1 8w/0 34b/2 26w/2
11 11   8 Бутляр Іван 11 2469 МС 1958-12-14 Львівська Жовква 65 28b/2 20w/1 17w/1 16b/0 38b/1 21w/2 15b/2 3w/0 39b/2
12 12   5 Ганяк Ігор 10 2530 КМ 1967-03-08 Львівська Стрий 75 25w/2 17b/1 12w/1 13b/1 14b/2 10w/1 2w/0 30b/2 4b/0
13 13   10 Фідик Іван 10 2412 МС 1977-07-02 Львівська Дрогобич 74 30b/2 41w/2 3b/0 19w/2 2w/1 5b/1 13b/0 16w/0 29b/2
14 14   14 Мулик Ярослав 10 2389 КМ 1946-10-17 Львівська Дрогобич 65 34b/2 3w/0 37b/2 7b/1 5w/0 17w/2 16b/0 29w/1 21b/2
15 15   30 Жолоб Павло 10 2243 1 2007-02-24 Вінницька Вінниця 63 10w/0 21b/1 35b/1 40w/2 19b/2 7b/0 37w/2 5w/0 18b/2
16   1 35 Осадча Тетяна 10 2156 1 1976-09-26 Львівська Львів 60 15b/1 6b/0 30w/1 41w/1 24b/1 25b/2 26w/1 19w/1 36b/2
17 16   11 Ільницький Іван 9 2407 КМ 1970-07-19 Львівська Львів 75 31w/2 1w/0 20b/2 39b/2 16w/1 4w/1 7b/1 12b/0 13w/0
18 17   6 Славич Іван 9 2513 КМ 1992-04-25 Львівська Турка 75 26b/1 35w/2 16b/1 12w/1 13b/1 20w/2 3b/0 4w/0 19b/1
19 18   17 Вйонцек Михайло 9 2350 КМ 1959-11-20 Львівська Мостиська 70 37w/2 5w/1 8b/1 9w/1 4b/0 14b/0 28w/2 32b/2 7w/0
20   2 38 Біленька Олена 9 2150 1 1971-09-19 Львівська Львів 64 18w/2 9w/0 22b/1 24b/2 8w/1 13w/0 29b/1 26b/0 31w/2
21 19   39 Рутар Степан 9 2050 2 1952-01-04 Львівська Львів 64 19b/0 28w/2 21b/2 11w/0 25w/2 15b/1 20b/2 9w/0 8w/0
22 20   19 Куліков Олександр 9 2279 1 1958-11-2 Львівська Соснівка-Сокаль 63 39w/2 7w/0 40b/2 10b/0 30w/0 28w/1 31b/2 35b/1 6w/1
23 21   26 Гринишин-Крук Росана 9 2250 1 2006-08-7 Івано-Франківська Івано-Франківськ 61 6w/1 12b/0 34w/0 23w/2 41b/2 18w/1 35b/1 38w/2 15b/0
24 22   29 Дмитрів Юрій 8 2250 2 1967-08-02 Львівська Львів 65 9b/0 18b/2 13w/0 37w/0 40b/2 22b/2 38w/1 14b/1 10w/0
25   3 32 Біян Мар'яна 8 2180 1 2002-05-25 Львівська Турка 64 12w/1 15w/0 23b/2 20b/1 22w/2 9w/0 34b/1 17w/0 25b/1
26 23   21 Гарнага Василь 8 2256 1 1973-05-19 Львівська Лопатин-Радехів 63 1b/0 30w/1 39w/0 27b/2 31w/2 8b/0 18b/1 37w/2 14w/0
27   4 34 Зубрицька Христина 8 2162 1 2002-07-18 Львівська Турка 62 14w/0 24w/1 26b/2 22w/1 28b/2 12b/0 32w/1 15w/0 20b/1
28 24   20 Бондарець Вадим 8 2270 1 1968-01-23 Львівська Львів 59 40b/2 8b/1 11w/0 32w/1 37b/2 6b/0 39w/0 25b/1 34w/1
29 25   28 Холошнецький Богдан 8 2250 1 1959-04-20 Львівська Стрий 58 8w/0 39b/0 18w/2 36b/2 34w/0 19b/1 17b/0 24w/1 41b/2
30 26   25 Василишин Василь 8 2250 1 1991-07-22 Івано-Франківськ Івано-Франківськ 57 5b/0 36w/2 41b/2 15w/0 39b/0 35w/0 33b/2 20w/1 32w/1
31   5 37 Осадча Варвара 8 2150 1 2006-09-18 Львівська Львів 57 17b/0 27b/2 14w/0 29b/2 20w/0 24w/2 30b/0 21b/0 +2.0
32 27   18 Хрепунов Олександр 8 2331 КМ 1955-03-31 Львівська Львів 57 38b/0 29w/0 28b/0 +2.0 36w/2 26b/1 21w/1 22b/2 30w/0
33 28   24 Кухта Володимир 8 2250 1 1960-03-26 Львівська Жовква 56 4w/0 34b/1 33b/2 38w/0 35w/1 37b/0 36w/1 28b/1 27w/2
34 29   22 Фуц Михайло 8 2250 1 1944-09-08 Львівська Жовква 54 2w/0 31b/2 38w/1 34b/1 32b/0 29w/0 27b/2 18w/0 23w/2
35 30   36 Копровський Назар 7 2150 II 1997-07-02 Львівська Жовква 51 16w/0 25b/0 +2.0 28w/0 18b/0 40w/2 24b/1 41w/2 35w/0
36   6 31 Мамчук Ганна 7 2190 I 1962-04-21 Львівська Турка 51 11b/0 22w/0 27w/1 33b/2 21b/0 23w/2 19w/0 +2.0 38b/0
37 31   27 Вінців Іван 6 2250 I 1971-06-24 Львівська Стрий 50 7b/0 37w/0 31b/1 21w/0 23b/1 +2.0 22w/0 33w/2 24b/0
38 32   23 Заремба Андріян 6 2250 I 1996-12-13 Львівська Жовква 47 3b/0 33w/1 32w/0 26b/0 27w/1 31b/0 +2.0 40w/2 22b/0
39   7 41 Осадча Олена 5 1950 III 2009-02-04 Львівська Львів 51 +2.0 10b/0 25w/0 35b/1 26w/0 33w/1 40b/1 36b/0 28w/0
40   8 33 Ільницька Наталія 5 2123 I 1970-10-01 Львівська Львів 44 13b/0 23b/1 24w/0 31w/0 +2.0 41b/1 25w/0 27b/0 40w/1
41   9 40 Марусяк Софія 4 2050 II 2008-06-28 Львівська Турка 48 20w/0 +2.0 19w/0 30b/0 29w/0 36b/0 41w/1 23b/0 33b/1