Особисто-командні змагання проходили з 1 по 7 липня 2017 року в шашково-шаховому клубі (м. Івано-Франківськ, вул. Вагилевича, 3). Дорослі гравці визначають найсильнішого серед жінок та чоловіків (окремо) у класичній грі.

ПPО ТУPНІP

Особисто-командні змагання проходили з 1 по 7 липня 2017 року в шашково-шаховому клубі (м. Івано-Франківськ, вул. Вагилевича, 3). Дорослі гравці визначають найсильнішого серед жінок та чоловіків (окремо) у класичній грі.

У кубку України з шашок-100 приймають участь 46 спортсменів (33 чоловіки та 13 жінок) з 9-ти регіонів України. До Івано-Франківська приїхали учасники з: Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Полтавської, Харківської, а також з міста Києва.

PЕГЛАМЕНТ

Регламент

ПІДСУМКИ

ЧОЛОВІКИ

КЛАСИЧНА ГРА (01-07.07.2017, 46 учасників, контроль – 80 хв. + 1 хв.)

Чоловіки, 33 учасники

1. Іванов Артем (м. Дніпро, Дніпропетровська обл., тренер - Т.Іванова) – 15 очок з 18
2. Меженін Денис (м. Запоріжжя, Запорізька обл., тренер - І.Кірзнер, О.Компанієць) – 13
3. Антонович Владислав (м. Дніпро, Дніпропетровська обл., тренер - А.Панченко) – 12

ЖІНКИ

КЛАСИЧНА ГРА (01-07.07.2017, 46 учасників, контроль – 80 хв. + 1 хв.)

Жінки, 13 учасниць

1. Макаренкова Юлія (м. Харків, Харківська обл., тренер - В.Шалимов) – 11 очок з 14
2. Балтажи Ольга (м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., тренер - К.Балтажи, А.Яценко, Т.Лялик) – 11
3. Глушко Анастасія (м. Харків, Харківська обл., тренер - І.Чебукіна) – 10

КОМАНДИ

КЛАСИЧНА ГРА (01-07.07.2017, 46 учасників, контроль – 80 хв. + 1 хв.)

Командний залік, 9 команд

1. Харківська область – 71 очко (25+14+32)
2. Дніпропетровська область – 68 (32+25+11)
3. Запорізька область – 59 (32+8+19)

ЖЕPЕБКУВАННЯ

ЧОЛОВІКИ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЧОЛОВІКІВ

Round 9   07-07-2017
Іванов Артем		- Гонгальський Ол-др	2-0	 
Колесник Іван		- Меженін Денис		1-1	 
Ципес Леонід		- Осадчук Володимир	1-1	 
Антонович Владислав	- Дороган Максим	1-1	 
Марціновський Юрій	- Слава Орест		1-1	 
Залуцький Роман		- Жигалін Олександр	1-1	 
Леонов Микола		- Надуєв Семен		1-1	 
Оріховський Руслан	- Батунін Михайло	2-0	 
Коваль Олександр	- Бобков Єгор		1-1	 
Роман Богдан		- Кіданецький Василь	2-0	 
Дутчак Костянтин	- ВИХІДНИЙ		2-0	 
Пузанов Іван		- Лебедь Андрій		0-2	 
Леонтьєв Лев		- Вайда Анатолій	2-0	 
Кучеренко Денис		- Жолоб Павло		2-0	 
Комарницький Андріан	- Винник Владислав	2-0	 
Белдик Остап		- Белдик Ігор		1-1	 
Гаврильчук Василь	- Михайлів Володимир	2-0	 

Round 8   06-07-2017
Залуцький Роман		- Іванов Артем		0-2	 
Ципес Леонід		- Колесник Іван		1-1	 
Осадчук Володимир	- Антонович Владислав	1-1	 
Меженін Денис		- Марціновський Юрій	2-0	 
Кіданецький Василь	- Дороган Максим	0-2	 
Роман Богдан		- Гонгальський Олександр0-2	 
Бобков Єгор		- Оріховський Руслан	1-1	 
Батунін Михайло		- Леонов Микола		1-1	 
Надуєв Семен		- Коваль Олександр	1-1	 
Жигалін Олександр	- Жолоб Павло		1-1	 
Слава Орест		- Лебедь Андрій		2-0	 
Леонтьєв Лев		- Дутчак Костянтин	1-1	 
ВИХІДНИЙ		- Кучеренко Денис	0-2	 
Вайда Анатолій		- Гаврильчук Василь	2-0	 
Белдик Остап		- Комарницький Андріан	1-1	 
Винник Владислав	- Михайлів Володимир	0-2	 
Белдик Ігор		- Пузанов Іван		2-0	 

Round 7   05-07-2017
Меженін Денис		- Іванов Артем		1-1	 
Антонович Владислав	- Ципес Леонід		1-1	 
Оріховський Руслан	- Марціновський Юрій	0-2	 
Колесник Іван		- Залуцький Роман	1-1	 
Дороган Максим		- Батунін Михайло	1-1	 
Гонгальський Ол-др	- Надуєв Семен		1-1	 
Жигалін Олександр	- Осадчук Володимир	0-2	 
Бобков Єгор		- Роман Богдан		1-1	 
Леонов Микола		- Комарницький Андріан	2-0	 
Коваль Олександр	- Леонтьєв Лев		2-0	 
Кіданецький Василь	- Дутчак Костянтин	2-0	 
Слава Орест		- Белдик Остап		2-0	 
Лебедь Андрій		- Кучеренко Денис	2-0	 
Вайда Анатолій		- Белдик Ігор		1-1	 
Жолоб Павло		- Винник Владислав	2-0	 
Гаврильчук Василь	- ВИХІДНИЙ		2-0	 
Пузанов Іван		- Михайлів Володимир	1-1	 

Round 6   05-07-2017
Марціновський Юрій - Іванов Артем 0-2 Меженін Денис - Антонович Владислав 1-1 Ципес Леонід - Леонов Микола 2-0 Залуцький Роман - Гонгальський Олександр2-0 Кучеренко Денис - Колесник Іван 0-2 Осадчук Володимир - Дороган Максим 1-1 Оріховський Руслан - Коваль Олександр 2-0 Роман Богдан - Жигалін Олександр 1-1 Комарницький Андріан - Бобков Єгор 0-2 Надуєв Семен - Слава Орест 2-0 Батунін Михайло - Лебедь Андрій 2-0 Винник Владислав - Кіданецький Василь 0-2 Дутчак Костянтин - Вайда Анатолій 2-0 Жолоб Павло - Леонтьєв Лев 0-2 Белдик Остап - Гаврильчук Василь 2-0 Михайлів Володимир - Белдик Ігор 1-1 ВИХІДНИЙ - Пузанов Іван 0-2 Round 5 04-07-2017 Іванов Артем - Антонович Владислав 1-1 Гонгальський Олександр - Ципес Леонід 1-1 Коваль Олександр - Меженін Денис 0-2 Марціновський Юрій - Жигалін Олександр 2-0 Лебедь Андрій - Оріховський Руслан 1-1 Колесник Іван - Роман Богдан 1-1 Дороган Максим - Залуцький Роман 1-1 Бобков Єгор - Надуєв Семен 1-1 Осадчук Володимир - Кіданецький Василь 2-0 Слава Орест - Батунін Михайло 1-1 Дутчак Костянтин - Леонов Микола 0-2 Белдик Ігор - Комарницький Андріан 0-2 Вайда Анатолій - Жолоб Павло 1-1 Кучеренко Денис - Гаврильчук Василь 2-0 Винник Владислав - Пузанов Іван 2-0 Леонтьєв Лев - Михайлів Володимир 2-0 ВИХІДНИЙ - Белдик Остап 0-2 Round 4 03-07-2017 Залуцький Роман - Ципес Леонід 1-1 Жигалін Олександр - Коваль Олександр 1-1 Іванов Артем - Дороган Максим 2-0 Антонович Владислав - Колесник Іван 2-0 Оріховський Руслан - Слава Орест 1-1 Надуєв Семен - Марціновський Юрій 0-2 Бобков Єгор - Гонгальський Олександр0-2 Леонов Микола - Меженін Денис 0-2 Комарницький Андріан - Роман Богдан 0-2 Батунін Михайло - Осадчук Володимир 1-1 Михайлів Володимир - Дутчак Костянтин 0-2 Гаврильчук Василь - Жолоб Павло 1-1 Кіданецький Василь - Леонтьєв Лев 2-0 Лебедь Андрій - Винник Владислав 2-0 Кучеренко Денис - Белдик Остап 2-0 Пузанов Іван - Вайда Анатолій 0-2 Белдик Ігор - ВИХІДНИЙ 2-0 Round 3 03-07-2017 Ципес Леонід - Іванов Артем 1-1 Дороган Максим - Коваль Олександр 1-1 Винник Владислав - Жигалін Олександр 0-2 Гонгальський Олександр - Оріховський Руслан 1-1 Антонович Владислав - Комарницький Андріан 2-0 Марціновський Юрій - Бобков Єгор 1-1 Колесник Іван - Батунін Михайло 2-0 Белдик Остап - Леонов Микола 0-2 Дутчак Костянтин - Меженін Денис 0-2 Роман Богдан - Слава Орест 1-1 Гаврильчук Василь - Залуцький Роман 0-2 Леонтьєв Лев - Надуєв Семен 0-2 Вайда Анатолій - Осадчук Володимир 0-2 Кіданецький Василь - Лебедь Андрій 1-1 Пузанов Іван - Кучеренко Денис 1-1 Жолоб Павло - Белдик Ігор 2-0 Михайлів Володимир - ВИХІДНИЙ 2-0 Round 2 02-07-2017 Осадчук Володимир - Іванов Артем 0-2 Меженін Денис - Ципес Леонід 0-2 Антонович Владислав - Марціновський Юрій 1-1 Слава Орест - Дороган Максим 0-2 Оріховський Руслан - Жигалін Олександр 1-1 Коваль Олександр - Залуцький Роман 2-0 Комарницький Андріан - Гонгальський Олександр1-1 Кучеренко Денис - Бобков Єгор 0-2 Леонов Микола - Роман Богдан 1-1 Лебедь Андрій - Колесник Іван 0-2 Батунін Михайло - Белдик Остап 2-0 Надуєв Семен - Михайлів Володимир 2-0 Вайда Анатолій - Кіданецький Василь 1-1 Леонтьєв Лев - Белдик Ігор 2-0 Дутчак Костянтин - Жолоб Павло 2-0 Пузанов Іван - Гаврильчук Василь 0-2 ВИХІДНИЙ - Винник Владислав 0-2 Round 1 01-07-2017 Іванов Артем - Кучеренко Денис 2-0 Михайлів Володимир - Меженін Денис 0-2 Ципес Леонід - Надуєв Семен 2-0 Кіданецький Василь - Антонович Владислав 0-2 Бобков Єгор - Батунін Михайло 1-1 Роман Богдан - Осадчук Володимир 1-1 Марціновський Юрій - Вайда Анатолій 2-0 Белдик Ігор - Слава Орест 0-2 Дороган Максим - Леонтьєв Лев 2-0 Жолоб Павло - Оріховський Руслан 0-2 Жигалін Олександр - Дутчак Костянтин 2-0 Колесник Іван - Леонов Микола 1-1 Залуцький Роман - Пузанов Іван 2-0 Белдик Остап - Лебедь Андрій 1-1 Гонгальський Олександр - Винник Владислав 2-0 Гаврильчук Василь - Коваль Олександр 0-2 Комарницький Андріан - ВИХІДНИЙ 2-0

ЖІНКИ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЖІНОК

Round 7   07-07-2017
Макаренкова Юлія	- Губарєва Альона	2-0	 
Попруга Віра		- Балтажи Ольга		0-2	 
Глушко Анастасія	- Чебукіна Ірина	1-1	 
Дмитренко Ганна		- Матюхова Марія	2-0	 
ВИХІДНА			- Рейніш Ольга		0-2	 
Балтажи Ірина		- Гринишин-Крук Росана	2-0	 
Мосієнко Дарина		- Дружук Єлизавета	2-0	 

Round 6   06-07-2017
Балтажи Ольга		- Глушко Анастасія	1-1	 
Рейніш Ольга		- Макаренкова Юлія	0-2	 
Чебукіна Ірина		- Губарєва Альона	2-0	 
Дмитренко Ганна		- Мосієнко Дарина	2-0	 
Матюхова Марія		- Попруга Віра		0-2	 
ВИХІДНА			- Балтажи Ірина		0-2	 
Дружук Єлизавета	- Гринишин-Крук Росана	1-1	 

Round 5   05-07-2017
Глушко Анастасія	- Макаренкова Юлія	1-1	 
Балтажи Ольга		- Дмитренко Ганна	2-0	 
Попруга Віра		- Чебукіна Ірина	1-1	 
Губарєва Альона		- Гринишин-Крук Росана	2-0	 
Мосієнко Дарина		- Рейніш Ольга		0-2	 
Балтажи Ірина		- Дружук Єлизавета	1-1	 
Матюхова Марія		- ВИХІДНА		2-0	 

Round 4   04-07-2017
Чебукіна Ірина		- Балтажи Ольга		1-1	 
Глушко Анастасія	- Дмитренко Ганна	2-0	 
Макаренкова Юлія	- Балтажи Ірина		2-0	 
Рейніш Ольга		- Губарєва Альона	1-1	 
Мосієнко Дарина		- ВИХІДНА		2-0	 
Гринишин-Крук Росана	- Матюхова Марія	1-1	 
Дружук Єлизавета	- Попруга Віра		0-2	 

Round 3   03-07-2017
Дмитренко Ганна		- Макаренкова Юлія	1-1	 
Матюхова Марія		- Глушко Анастасія	0-2	 
Губарєва Альона		- Балтажи Ольга		0-2	 
Балтажи Ірина		- Рейніш Ольга		1-1	 
Гринишин-Крук Росана	- Чебукіна Ірина	0-2	 
Попруга Віра		- Мосієнко Дарина	1-1	 
ВИХІДНА			- Дружук Єлизавета	0-2	 

Round 2   02-07-2017
Макаренкова Юлія	- Балтажи Ольга		1-1	 
Рейніш Ольга		- Дмитренко Ганна	0-2	 
Глушко Анастасія	- Губарєва Альона	1-1	 
Мосієнко Дарина		- Чебукіна Ірина	1-1	 
Балтажи Ірина		- Попруга Віра		1-1	 
Дружук Єлизавета	- Матюхова Марія	0-2	 
ВИХІДНА			- Гринишин-Крук Росана	0-2	 

Round 1   01-07-2017
Балтажи Ольга		- Мосієнко Дарина	2-0	 
Попруга Віра		- Макаренкова Юлія	0-2	 
Чебукіна Ірина		- Балтажи Ірина		1-1	 
Матюхова Марія		- Рейніш Ольга		0-2	 
Дмитренко Ганна		- Дружук Єлизавета	2-0	 
Гринишин-Крук Росана	- Глушко Анастасія	0-2	 
Губарєва Альона		- ВИХІДНА		2-0

ТАБЛИЦІ

ЧОЛОВІКИ

ШАШКИ-100. КУБОК УКРАЇНИ-2017. КЛАСИЧНА ГРА
м. Івано-Франківськ, ш/ш клуб. 01-07 липня 2017 року.
Дорослі. Чоловіки

МПрізвище та ім'яОРейт.Д.н.ОбластьЗв.MRSlhS-lS1l123456789
1. Іванов Артем 15 2729 05.04.1988 Дніпропетровська ГР   77 90   23/2 7/2 4/1 8/2 3/1 5/2 2/1 11/2 10/2
2. Меженін Денис 13 2529 10.02.2000 Запорізька МС   75 90   31/2 4/0 22/2 14/2 12/2 3/1 1/1 5/2 6/1
3. Антонович Владислав 12 2516 29.10.1991 Дніпропетровська МС 4/1 77 92 84 24/2 5/1 25/2 6/2 1/1 2/1 4/1 7/1 8/1
4 Ципес Леонід 12 2525 14.07.1941 Харківська МС 3/1 77 92 82 13/2 2/2 1/1 11/1 10/1 14/2 3/1 6/1 7/1
5 Марціновський Юрій 11 2503 30.05.1989 Житомирська МС   75 90   27/2 3/1 15/1 13/2 19/2 1/0 9/2 2/0 17/1
6 Колесник Іван 11 2250 21.05.1991 Житомирська 1   72 85   14/1 20/2 18/2 3/0 16/1 23/2 11/1 4/1 2/1
7 Осадчук Володимир 11 2508 22.06.1980 Житомирська МС - 71 86 78 16/1 1/0 27/2 18/1 24/2 8/1 19/2 3/1 4/1
8 Дороган Максим 11 2451 10.12.1997 Харківська КМ - 71 86 77 21/2 17/2 12/1 1/0 11/1 7/1 18/1 24/2 3/1
9 Оріховський Руслан 11 2447 05.01.1978 Полтавська КМ   67 78   28/2 19/1 10/1 17/1 20/1 12/2 5/0 15/1 18/2
10 Гонгальський Олександр 10 2420 22.10.1983 Житомирська КМ   71 86   32/2 25/1 9/1 15/2 4/1 11/0 13/1 16/2 1/0
11 Залуцький Роман 10 2422 30.11.2002 Івано-Франківська КМ   70 85   33/2 12/0 29/2 4/1 8/1 10/2 6/1 1/0 19/1
12 Коваль Олександр 10 2411 15.02.2006 Івано-Франківська КМ   70 83   29/2 11/2 8/1 19/1 2/0 9/0 21/2 13/1 15/1
13 Надуєв Семен 10 2354 03.08.1999 Донецька КМ   70 82   4/0 31/2 21/2 5/0 15/1 17/2 10/1 12/1 14/1
14 Леонов Микола 10 2434 08.02.1966 Вінницька МС   69 82   6/1 16/1 26/2 2/0 22/2 4/0 25/2 18/1 13/1
15 Бобков Єгор 10 2510 25.06.1998 Запорізька МС   69 80   18/1 23/2 5/1 10/0 13/1 25/2 16/1 9/1 12/1
16 Роман Богдан 10 2309 31.12.2001 Закарпатська 1   68 79   7/1 14/1 17/1 25/2 6/1 19/1 15/1 10/0 24/2
17 Слава Орест 10 2455 21.05.2002 Івано-Франківська КМ   67 78   30/2 8/0 16/1 9/1 18/1 13/0 26/2 20/2 5/1
18 Батунін Михайло 9 2337 16.07.2004 Вінницька 1   72 83   15/1 26/2 6/0 7/1 17/1 20/2 8/1 14/1 9/0
19 Жигалін Олександр 9 2445 13.03.1962 м. Київ МС   68 79   22/2 9/1 32/2 12/1 5/0 16/1 7/0 28/1 11/1
20 Лебедь Андрій 9 2420 28.08.1979 Полтавська КМ   58 69 65 26/1 6/0 24/1 32/2 9/1 18/0 23/2 17/0 33/2
21 Леонтьєв Лев 9 2274 01.04.2007 Вінницька 1   58 69 62 8/0 30/2 13/0 24/0 31/2 28/2 12/0 22/1 27/2
22 Дутчак Костянтин 9 2252 31.01.2007 Івано-Франківська 1   56 69   19/0 28/2 2/0 31/2 14/0 27/2 24/0 21/1 +/2
23 Кучеренко Денис 9 2363 12.04.1982 Запорізька КМ   55 70   1/0 15/0 33/1 26/2 29/2 6/0 20/0 +/2 28/2
24 Кіданецький Василь 8 2347 24.01.1958 Івано-Франківська КМ   66 78   3/0 27/1 20/1 21/2 7/0 32/2 22/2 8/0 16/0
25 Комарницький Андріан 8 2403 05.03.1968 Івано-Франківська МС   58 70   +/2 10/1 3/0 16/0 30/2 15/0 14/0 26/1 32/2
26 Белдик Остап 7 2243 28.06.2003 Івано-Франківська 1   59 69   20/1 18/0 14/0 23/0 +/2 29/2 17/0 25/1 30/1
27 Вайда Анатолій 7 2308 05.09.1953 Закарпатська 1   58 69   5/0 24/1 7/0 33/2 28/1 22/0 30/1 29/2 21/0
28 Жолоб Павло 7 2270 24.02.2007 Вінницька 1   57 68   9/0 22/0 30/2 29/1 27/1 21/0 32/2 19/1 23/0
29 Гаврильчук Василь 7 2223 10.01.1969 Івано-Франківська 1   50 60   12/0 33/2 11/0 28/1 23/0 26/0 +/2 27/0 31/2
30 Белдик Ігор 7 2297 10.08.1969 Івано-Франківська 1   48 58   17/0 21/0 28/0 +/2 25/0 31/1 27/1 33/2 26/1
31 Михайлів Володимир 6 2359 18.06.1984 Івано-Франківська КМ   50 63   2/0 13/0 +/2 22/0 21/0 30/1 33/1 32/2 29/0
32 Винник Владислав 4 2237 25.09.2004 Івано-Франківська 1   51 61   10/0 +/2 19/0 20/0 33/2 24/0 28/0 31/0 25/0
33 Пузанов Іван 4 2246 13.04.2007 Запорізька 1   49 59   11/0 29/0 23/1 27/0 32/0 +/2 31/1 30/0 20/0

ЖІНКИ

ШАШКИ-100. КУБОК УКРАЇНИ-2017. КЛАСИЧНА ГРА
м. Івано-Франківськ, ш/ш клуб. 01-07 липня 2017 року.
Дорослі. Жінки

МПрізвище та ім'яОРейт.Д.н.ОбластьЗв.MRSlh1234567
1. Макаренкова Юлія 11 2476 02.09.1973 Харківська ГР 2/1 42 8/2 2/1 4/1 7/2 3/1 6/2 9/2
2. Балтажи Ольга 11 2525 28.04.1970 Івано-Франківська ГР 1/1 41 10/2 1/1 9/2 5/1 4/2 3/1 8/2
3. Глушко Анастасія 10 2374 25.08.2000 Харківська МС   40 12/2 9/1 11/2 4/2 1/1 2/1 5/1
4 Дмитренко Ганна 9 2396 20.07.1998 Запорізька МС - 40 13/2 6/2 1/1 3/0 2/0 10/2 11/2
5 Чебукіна Ірина 9 2466 11.11.1971 Харківська МС - 37 7/1 10/1 12/2 2/1 8/1 9/2 3/1
6 Рейніш Ольга 8 2425 16.09.1965 м. Київ МС 7/1 34 11/2 4/0 7/1 9/1 10/2 1/0 +/2
7 Балтажи Ірина 8 2210 14.05.2001 Івано-Франківська 1 6/1 32 5/1 8/1 6/1 1/0 13/1 +/2 12/2
8 Попруга Віра 7 2249 23.09.2003 Дніпропетровська КМ   39 1/0 7/1 10/1 13/2 5/1 11/2 2/0
9 Губарєва Альона 6 2306 21.08.1991 Дніпропетровська КМ - 42 +/2 3/1 2/0 6/1 12/2 5/0 1/0
10 Мосієнко Дарина 6 2262 20.05.2005 Полтавська КМ - 37 2/0 5/1 8/1 +/2 6/0 4/0 13/2
11 Матюхова Марія 5 2150 07.04.2004 Вінницька 1   32 6/0 13/2 3/0 12/1 +/2 8/0 4/0
12 Гринишин-Крук Росана 4 2149 17.08.2006 Івано-Франківська 1 13/1 32 3/0 +/2 5/0 11/1 9/0 13/1 7/0
13 Дружук Єлизавета 4 2150 27.07.2006 Івано-Франківська 1 12/1 30 4/0 11/0 +/2 8/0 7/1 12/1 10/0

КОМАНДИ

ШАШКИ-100. КУБОК УКРАЇНИ-2017. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Й.С.Уріха. 21 травня 2017 року.
Дорослі. Командний залік

МКОМАНДИЧоловікиОЧоловікиОЖінкиОСума
1 Харківська область Ципес Леонід 25 Дороган Максим 14 Макаренкова Юлія 32 71
2 Дніпропетровська Іванов Артем 32 Антонович Владислав 25 Попруга Віра 11 68
3 Запорізька область Меженін Денис 32 Бобков Єгор 8 Дмитренко Ганна 19 59
4 Івано-Франківська область Залуцький Роман 11 Коваль Олександр 11 Балтажи Ольга 25 47
5 Житомирська область Марціновський Юрій 19 Колесник Іван 19 - - 38
6 Полтавська область Оріховський Руслан 14 Лебедь Андрій 3 Мосієнко Дарина 8 25
7 Вінницька область Леонов Микола 8 Батунін Михайло 5 Матюхова Марія 5 18
8 місто Київ Жигалін Олександр 3 - - Рейніш Ольга 14 17
9 Закарпатська область Роман Богдан 5 Вайда Анатолій 1 - - 6

ФОТОГPАФІЇ

 

ВІДЕО