Особисто-командні змагання проходять 8 липня 2017 року в шашково-шаховому клубі (м. Івано-Франківськ, вул. Вагилевича, 3). Дорослі гравці визначають найсильнішого серед жінок та чоловіків (окремо) у швидкій грі.

ПPО ТУPНІP

Особисто-командні змагання проходять 8 липня 2017 року в шашково-шаховому клубі (м. Івано-Франківськ, вул. Вагилевича, 3). Дорослі гравці визначають найсильнішого серед жінок та чоловіків (окремо) у швидкій грі.

У кубку України з шашок-100 приймають участь 52 спортсмени (37 чоловіків та 15 жінок) з 10-ти регіонів України. До Івано-Франківська приїхали учасники з: Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Полтавської, Харківської, а також з міста Києва.

PЕГЛАМЕНТ

Регламент

ПІДСУМКИ

ЧОЛОВІКИ

ШВИДКА ГРА (08.07.2017, 52 учасники, контроль – 15 хв. + 10 хв.)

Чоловіки, 38 учасники (1 жінка)

1. ??? – ?? очок з 18
2. ??? – ??
3. ??? – ??

ЖІНКИ

ШВИДКА ГРА (01-07.07.2017, 52 учасники, контроль – 15 хв. + 10 хв.)

Жінки, 14 учасниць

1. Балтажи Ольга (м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., тренер - К.Балтажи, А.Яценко, Т.Лялик) – 12 очок з 14
2. Дмитренко Ганна (м. Запоріжжя, Запорізька обл., тренер - І.Кірзнер, О.Компанієць) – 11
3. Рейніш Ольга (м. Київ, тренер - А.Яценко) – 10

КОМАНДИ

ШВИДКА ГРА (08.07.2017, 52 учасники, контроль – 15 хв. + 10 хв.)

Командний залік, 10 команд

1. Дніпропетровська область – 77 очок (34+27+16)
2. Івано-Франківська область – 65 (21+10+34)
3. Харківська область – 60 (34+13+13)

ЖЕPЕБКУВАННЯ

ЧОЛОВІКИ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЧОЛОВІКІВ

Round 9   08-07-2017
Коваль Олександр	- Іванов Артем		1-1 	 
Антонович Владислав	- Меженін Денис		1-1 	 
Ципес Леонід		- Бобков Єгор		2-0 	 
Осадчук Володимир	- Марціновський Юрій	0-2 	 
Батунін Михайло		- Макаренкова Юлія	1-1 	 
Гонгальський Олексан	- Дороган Максим	2-0 	 
Бутляр Іван		- Пікіняр Василь	1-1 	 
Залуцький Роман		- Колесник Іван		1-1 	 
Леонов Микола		- Слава Орест		1-1 	 
Луценко Віталій		- Кучеренко Денис	0-2 	 
Оріховський Руслан	- Дутчак Костянтин	1-1 	 
Грималюк Віталій	- Белдик Ігор		0-2 	 
Комарницький Андріан	- Лебедь Андрій		2-0 	 
Сусак Святослав		- Олексюк Іван		2-0 	 
Жигалін Олександр	- Гаврильчук Василь	2-0 	 
Романюк Петро		- Леонтьєв Лев		0-2 	 
Гриджук Юрій		- Роман Богдан		0-2 	 
Белдик Остап		- Кіданецький Василь	0-2 	 
Пузанов Іван		- Вайда Анатолій	2-0 	 

Round 8   08-07-2017
Іванов Артем		- Гонгальський Олексан	2-0	 
Антонович Владислав	- Марціновський Юрій	1-1	 
Бобков Єгор		- Осадчук Володимир	1-1	 
Пікіняр Василь		- Коваль Олександр	0-2	 
Залуцький Роман		- Ципес Леонід		0-2	 
Олексюк Іван		- Батунін Михайло	0-2	 
Дороган Максим		- Слава Орест		2-0	 
Макаренкова Юлія	- Оріховський Руслан	2-0	 
Меженін Денис		- Луценко Віталій	2-0	 
Дутчак Костянтин	- Грималюк Віталій	1-1	 
Колесник Іван		- Комарницький Андріан	2-0	 
Бутляр Іван		- Сусак Святослав	2-0	 
Кучеренко Денис		- Кіданецький Василь	2-0	 
Жигалін Олександр	- Леонов Микола		0-2	 
Лебедь Андрій		- Белдик Остап		2-0	 
Белдик Ігор		- Гриджук Юрій		1-1	 
Гаврильчук Василь	- Романюк Петро		0-2	 
Леонтьєв Лев		- Пузанов Іван		2-0	 
Вайда Анатолій		- Роман Богдан		0-2	 

Round 7   08-07-2017
Осадчук Володимир	- Іванов Артем		1-1	 
Антонович Владислав	- Залуцький Роман	1-1	 
Марціновський Юрій	- Бобков Єгор		1-1	 
Гонгальський Олексан	- Батунін Михайло	2-0	 
Жигалін Олександр	- Пікіняр Василь	0-2	 
Колесник Іван		- Ципес Леонід		0-2	 
Коваль Олександр	- Дутчак Костянтин	2-0	 
Оріховський Руслан	- Луценко Віталій	1-1	 
Макаренкова Юлія	- Дороган Максим	1-1	 
Кучеренко Денис		- Слава Орест		0-2	 
Леонов Микола		- Меженін Денис		0-2	 
Вайда Анатолій		- Бутляр Іван		0-2	 
Комарницький Андріан	- Белдик Ігор		2-0	 
Сусак Святослав		- Лебедь Андрій		2-0	 
Белдик Остап		- Олексюк Іван		0-2	 
Грималюк Віталій	- Леонтьєв Лев		2-0	 
Кіданецький Василь	- Гриджук Юрій		1-1	 
Пузанов Іван		- Романюк Петро		1-1	 
Роман Богдан		- Гаврильчук Василь	2-0	 

Round 6   08-07-2017
Батунін Михайло		- Іванов Артем		0-2	 
Бобков Єгор		- Антонович Владислав	1-1	 
Пікіняр Василь		- Осадчук Володимир	0-2	 
Дутчак Костянтин	- Марціновський Юрій	0-2	 
Залуцький Роман		- Бутляр Іван		2-0	 
Слава Орест		- Гонгальський Олексан	0-2	 
Ципес Леонід		- Дороган Максим	1-1	 
Луценко Віталій		- Макаренкова Юлія	1-1	 
Гриджук Юрій		- Колесник Іван		0-2	 
Белдик Остап		- Коваль Олександр	0-2	 
Олексюк Іван		- Оріховський Руслан	0-2	 
Меженін Денис		- Жигалін Олександр	1-1	 
Леонтьєв Лев		- Леонов Микола		0-2	 
Кучеренко Денис		- Грималюк Віталій	2-0	 
Белдик Ігор		- Лебедь Андрій		1-1	 
Романюк Петро		- Комарницький Андріан	0-2	 
Пузанов Іван		- Сусак Святослав	0-2	 
Роман Богдан		- Кіданецький Василь	0-2	 
Гаврильчук Василь	- Вайда Анатолій	0-2	 

Round 5   08-07-2017
Іванов Артем		- Бобков Єгор		2-0	 
Гонгальський Олексан	- Антонович Владислав	0-2	 
Марціновський Юрій	- Пікіняр Василь	1-1	 
Слава Орест		- Батунін Михайло	0-2	 
Белдик Остап		- Залуцький Роман	1-1	 
Дутчак Костянтин	- Колесник Іван		2-0	 
Ципес Леонід		- Макаренкова Юлія	1-1	 
Осадчук Володимир	- Оріховський Руслан	2-0	 
Леонов Микола		- Олексюк Іван		0-2	 
Бутляр Іван		- Коваль Олександр	1-1	 
Грималюк Віталій	- Дороган Максим	0-2	 
Лебедь Андрій		- Луценко Віталій	0-2	 
Кіданецький Василь	- Меженін Денис		0-2	 
Кучеренко Денис		- Белдик Ігор		1-1	 
Романюк Петро		- Жигалін Олександр	0-2	 
Комарницький Андріан	- Сусак Святослав	1-1	 
Леонтьєв Лев		- Роман Богдан		2-0	 
Вайда Анатолій		- Гриджук Юрій		0-2	 
Гаврильчук Василь	- Пузанов Іван		0-2	 

Round 4   08-07-2017
Бобков Єгор		- Залуцький Роман	2-0	 
Антонович Владислав	- Іванов Артем		0-2	 
Пікіняр Василь		- Слава Орест		1-1	 
Марціновський Юрій	- Романюк Петро		2-0	 
Батунін Михайло		- Леонов Микола		2-0	 
Коваль Олександр	- Гонгальський Олексан	0-2	 
Колесник Іван		- Макаренкова Юлія	1-1	 
Белдик Ігор		- Осадчук Володимир	0-2	 
Бутляр Іван		- Лебедь Андрій		1-1	 
Дутчак Костянтин	- Жигалін Олександр	2-0	 
Меженін Денис		- Ципес Леонід		0-2	 
Оріховський Руслан	- Кучеренко Денис	2-0	 
Сусак Святослав		- Белдик Остап		0-2	 
Дороган Максим		- Роман Богдан		2-0	 
Луценко Віталій		- Кіданецький Василь	2-0	 
Грималюк Віталій	- Вайда Анатолій	2-0	 
Олексюк Іван		- Пузанов Іван		2-0	 
Гриджук Юрій		- Леонтьєв Лев		1-1	 
Комарницький Андріан	- Гаврильчук Василь	2-0	 

Round 3   08-07-2017
Леонов Микола		- Бобков Єгор		0-2	 
Коваль Олександр	- Антонович Владислав	0-2	 
Іванов Артем		- Марціновський Юрій	2-0	 
Пікіняр Василь		- Сусак Святослав	2-0	 
Слава Орест		- Меженін Денис		2-0	 
Залуцький Роман		- Дутчак Костянтин	2-0	 
Осадчук Володимир	- Ципес Леонід		1-1	 
Макаренкова Юлія	- Вайда Анатолій	2-0	 
Дороган Максим		- Батунін Михайло	0-2	 
Жигалін Олександр	- Бутляр Іван		1-1 	 
Колесник Іван		- Грималюк Віталій	2-0	 
Лебедь Андрій		- Оріховський Руслан	1-1	 
Гонгальський Олександр	- Белдик Остап		2-0	 
Гриджук Юрій		- Луценко Віталій	1-1	 
Пузанов Іван		- Кучеренко Денис	0-2	 
Романюк Петро		- Олексюк Іван		2-0	 
Леонтьєв Лев		- Белдик Ігор		0-2 	 
Кіданецький Василь	- Гаврильчук Василь	2-0	 
Роман Богдан		- Комарницький Андріан	2-0	 

Round 2   02-07-2017
Кучеренко Денис		- Іванов Артем		0-2	 
Меженін Денис		- Пікіняр Василь	1-1 	 
Антонович Владислав	- Осадчук Володимир	2-0	 
Бобков Єгор		- Макаренкова Юлія	2-0 	 
Марціновський Юрій	- Жигалін Олександр	2-0	 
Слава Орест		- Залуцький Роман	1-1 	 
Леонов Микола		- Гонгальський Олексан	2-0	 
Лебедь Андрій		- Коваль Олександр	0-2	 
Луценко Віталій		- Ципес Леонід		1-1 	 
Оріховський Руслан	- Дороган Максим	1-1 	 
Дутчак Костянтин	- Романюк Петро		2-0	 
Бутляр Іван		- Колесник Іван		1-1	 
Батунін Михайло		- Комарницький Андріан	2-0 	 
Вайда Анатолій		- Кіданецький Василь	2-0	 
Сусак Святослав		- Роман Богдан		2-0	 
Пузанов Іван		- Белдик Ігор		1-1	 
Олексюк Іван		- Леонтьєв Лев		1-1	 
Гаврильчук Василь	- Белдик Остап		0-2	 
Грималюк Віталій	- Гриджук Юрій		2-0 	 

Round 1   01-07-2017 
Іванов Артем		- Луценко Віталій	2-0	 
Комарницький Андріан	- Меженін Денис		0-2	 
Ципес Леонід		- Кучеренко Денис	1-1	 
Кіданецький Василь	- Антонович Владислав	0-2	 
Пікіняр Василь		- Батунін Михайло	2-0	 
Роман Богдан		- Бобков Єгор		0-2	 
Осадчук Володимир	- Вайда Анатолій	2-0	 
Белдик Ігор		- Марціновський Юрій	0-2	 
Макаренкова Юлія	- Сусак Святослав	2-0	 
Леонтьєв Лев		- Слава Орест		0-2	 
Дороган Максим		- Дутчак Костянтин	1-1	 
Колесник Іван		- Оріховський Руслан	1-1	 
Жигалін Олександр	- Пузанов Іван		2-0	 
Белдик Остап		- Леонов Микола		0-2	 
Залуцький Роман		- Олексюк Іван		2-0	 
Романюк Петро		- Бутляр Іван		1-1	 
Гонгальський Олександр	- Гаврильчук Василь	2-0	 
Гриджук Юрій		- Лебедь Андрій		0-2	 
Коваль Олександр	- Грималюк Віталій	2-0

ЖІНКИ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЖІНОК

Round 7   08-07-2017
Балтажи Ірина		- Балтажи Ольга		0-2	 
Чебукіна Ірина		- Дмитренко Ганна	0-2	 
Попруга Віра		- Рейніш Ольга		0-2	 
Губарєва Альона		- Дружук Єлизавета	2-0	 
Коваль Тетяна		- Глушко Анастасія	0-2	 
Матюхова Марія		- Мосієнко Дарина	1-1	 
Гринишин-Крук Росана	- Колібабчук Вікторія	1-1	 

Round 6   08-07-2017
Балтажи Ольга		- Чебукіна Ірина	2-0 	 
Попруга Віра		- Дмитренко Ганна	1-1 	 
Рейніш Ольга		- Гринишин-Крук Росана	2-0 	 
Глушко Анастасія	- Губарєва Альона	1-1 	 
Балтажи Ірина		- Коваль Тетяна		2-0 	 
Мосієнко Дарина		- Дружук Єлизавета	2-0 	 
Колібабчук Вікторія	- Матюхова Марія	2-0 	 

Round 5   08-07-2017
Дмитренко Ганна		- Рейніш Ольга		1-1	 
Глушко Анастасія	- Балтажи Ольга		0-2	 
Попруга Віра		- Мосієнко Дарина	2-0	 
Губарєва Альона		- Чебукіна Ірина	0-2	 
Гринишин-Крук Росана	- Балтажи Ірина		2-0	 
Дружук Єлизавета	- Колібабчук Вікторія	0-2	 
Коваль Тетяна		- Матюхова Марія	0-2	 

Round 4   08-07-2017
Дмитренко Ганна		- Мосієнко Дарина	2-0 	 
Рейніш Ольга		- Балтажи Ольга		2-0 	 
Чебукіна Ірина		- Глушко Анастасія	1-1 	 
Губарєва Альона		- Попруга Віра		1-1 	 
Дружук Єлизавета	- Гринишин-Крук Росана	0-2 	 
Матюхова Марія		- Балтажи Ірина		0-2 	 
Колібабчук Вікторія	- Коваль Тетяна		2-0 	 

Round 3   08-07-2017
Балтажи Ольга		- Дмитренко Ганна	1-1 	 
Рейніш Ольга		- Губарєва Альона	1-1 	 
Мосієнко Дарина		- Чебукіна Ірина	1-1 	 
Глушко Анастасія	- Матюхова Марія	2-0 	 
Гринишин-Крук Росана	- Попруга Віра		0-2 	 
Коваль Тетяна		- Дружук Єлизавета	0-2 	 
Балтажи Ірина		- Колібабчук Вікторія	2-0 	 

Round 2   08-07-2017
Колібабчук Вікторія	- Балтажи Ольга		0-2	 
Чебукіна Ірина		- Рейніш Ольга		1-1 	 
Дмитренко Ганна		- Глушко Анастасія	2-0	 
Губарєва Альона		- Мосієнко Дарина	1-1	 
Попруга Віра		- Балтажи Ірина		2-0	 
Дружук Єлизавета	- Матюхова Марія	1-1	 
Коваль Тетяна		- Гринишин-Крук Росана	0-2	 

Round 1   01-07-2017
Балтажи Ольга		- Попруга Віра		2-0	 
Балтажи Ірина		- Чебукіна Ірина	0-2	 
Рейніш Ольга		- Колібабчук Вікторія	2-0	 
Матюхова Марія		- Дмитренко Ганна	0-2	 
Глушко Анастасія	- Дружук Єлизавета	2-0	 
Гринишин-Крук Росана	- Губарєва Альона	0-2	 
Мосієнко Дарина		- Коваль Тетяна		2-0	 

ТАБЛИЦІ

ЧОЛОВІКИ

ШАШКИ-100. КУБОК УКРАЇНИ-2017. ШВИДКА ГРА
м. Івано-Франківськ, ш/ш клуб. 8 липня 2017 року.
Дорослі. Чоловіки

МПрізвище та ім'яОРейт.Д.н.ОбластьЗв.MRSlhS-lS4l123456789
1. Іванов Артем 16 2729 05.04.1988 Дніпропетровська ГР   78 91   18/2 22/2 3/2 4/2 7/2 9/2 8/1 5/2 6/1
2. Ципес Леонід 13 2524 14.07.1941 Харківська МС - 72 83   22/1 18/1 8/1 11/2 10/1 13/1 15/2 14/2 7/2
3. Марціновський Юрій 13 2503 30.05.1989 Житомирська МС - 69 85   26/2 25/2 1/0 33/2 12/1 19/2 7/1 4/1 8/2
4 Антонович Владислав 12 2516 29.10.1991 Дніпропетровська МС   80 96   32/2 8/2 6/2 1/0 5/2 7/1 14/1 3/1 11/1
5 Гонгальський Олександр 12 2420 22.10.1983 Житомирська КМ   68 84   38/2 20/0 36/2 6/2 4/0 17/2 9/2 1/0 13/2
6 Коваль Олександр 12 2411 15.02.2006 Івано-Франківська КМ   67 83   29/2 30/2 4/0 5/0 16/1 36/2 19/2 12/2 1/1
7 Бобков Єгор 11 2510 25.06.1998 Запорізька МС   79 95   27/2 10/2 20/2 14/2 1/0 4/1 3/1 8/1 2/0
8 Осадчук Володимир 11 2508 22.06.1980 Житомирська МС   76 92   37/2 4/0 2/1 26/2 21/2 12/2 1/1 7/1 3/0
9 Батунін Михайло 11 2337 16.07.2004 Вінницька 1   70 86   12/0 23/2 13/2 20/2 17/2 1/0 5/0 31/2 10/1
10 Макаренкова Юлія 11 2476 02.09.1973 Харківська ГР   69 82   24/2 7/0 37/2 15/1 2/1 18/1 13/1 21/2 9/1
11 Меженін Денис 11 2529 10.02.2000 Запорізька МС   66 79   23/2 12/1 17/0 2/0 32/2 25/1 20/2 18/2 4/1
12 Пікіняр Василь 10 2516 14.01.1995 Вінницька МС   73 86   9/2 11/1 24/2 17/1 3/1 8/0 25/2 6/0 16/1
13 Дороган Максим 10 2451 10.12.1997 Харківська КМ   69 82   19/1 21/1 9/0 27/2 29/2 2/1 10/1 17/2 5/0
14 Залуцький Роман 10 2422 30.11.2002 Івано-Франківська КМ   68 81   31/2 17/1 19/2 7/0 36/1 16/2 4/1 2/0 15/1
15 Колесник Іван 10 2350 21.05.1991 Житомирська КМ   65 78   21/1 16/1 29/2 10/1 19/0 34/2 2/0 23/2 14/1
16 Бутляр Іван 10 2422 14.12.1958 Львівська МС   60 72   33/1 15/1 25/1 30/1 6/1 14/0 37/2 24/2 12/1
17 Слава Орест 9 2455 21.05.2002 Івано-Франківська КМ   70 82   28/2 14/1 11/2 12/1 9/0 5/0 22/2 13/0 20/1
18 Луценко Віталій 9 2407 23.04.1994 Вінницька КМ   67 83   1/0 2/1 34/1 32/2 30/2 10/1 21/1 11/0 22/1
19 Дутчак Костянтин 9 2252 31.01.2007 Івано-Франківська 1   66 79   13/1 33/2 14/0 25/2 15/2 3/0 6/0 29/1 21/1
20 Леонов Микола 9 2434 08.02.1966 Вінницька МС   65 77   36/2 5/2 7/0 9/0 31/0 28/2 11/0 25/2 17/1
21 Оріховський Руслан 9 2447 05.01.1978 Полтавська КМ   65 76   15/1 13/1 30/1 22/2 8/0 31/2 18/1 10/0 19/1
22 Кучеренко Денис 9 2363 12.04.1982 Запорізька КМ   62 78   2/1 1/0 35/2 21/0 26/1 29/2 17/0 32/2 18/1
23 Комарницький Андріан 9 2403 05.03.1968 Івано-Франківська МС   59 70   11/0 9/0 27/0 38/2 24/1 33/2 26/2 15/0 30/2
24 Сусак Святослав 9 2275 26.10.2002 Івано-Франківська 1   57 68   10/0 27/2 12/0 36/0 23/1 35/2 30/2 16/0 31/2
25 Жигалін Олександр 8 2445 13.03.1962 м. Київ МС   61 74   35/2 3/0 16/1 19/0 33/2 11/1 12/0 20/0 38/2
26 Белдик Ігор 8 2297 10.08.1969 Івано-Франківська 1   57 70   3/0 35/1 28/2 8/0 22/1 30/1 23/0 34/1 29/2
27 Роман Богдан 8 2309 31.12.2001 Закарпатська 1   53 64   7/0 24/0 23/2 13/0 28/0 32/0 38/2 37/2 34/2
28 Леонтьєв Лев 8 2274 01.04.2007 Вінницька 1   51 60   17/0 31/1 26/0 34/1 27/2 20/0 29/0 35/2 33/2
29 Грималюк Віталій 7 2163 30.09.2003 Івано-Франківська 1   60 72 50 6/0 34/2 15/0 37/2 13/0 22/0 28/2 19/1 26/0
30 Лебедь Андрій 7 2420 28.08.1979 Полтавська КМ   60 72 49 34/2 6/0 21/1 16/1 18/0 26/1 24/0 36/2 23/0
31 Олексюк Іван 7 2234 11.09.2006 Івано-Франківська 1   57 68   14/0 28/1 33/0 35/2 20/2 21/0 36/2 9/0 24/0
32 Кіданецький Василь 7 2347 24.01.1958 Івано-Франківська КМ   52 64   4/0 37/0 38/2 18/0 11/0 27/2 34/1 22/0 36/2
33 Романюк Петро 6 2225 26.07.1961 Івано-Франківська 1   57 70   16/1 19/0 31/2 3/0 25/0 23/0 35/1 38/2 28/0
34 Гриджук Юрій 6 2219 03.04.2005 Івано-Франківська 1   54 64   30/0 29/0 18/1 28/1 37/2 15/0 32/1 26/1 27/0
35 Пузанов Іван 6 2246 13.04.2007 Запорізька 1   50 59   25/0 26/1 22/0 31/0 38/2 24/0 33/1 28/0 37/2
36 Белдик Остап 5 2243 28.06.2003 Івано-Франківська 1   61 73   20/0 38/2 5/0 24/2 14/1 6/0 31/0 30/0 32/0
37 Вайда Анатолій 4 2308 05.09.1953 Закарпатська КМ   55 66   8/0 32/2 10/0 29/0 34/0 38/2 16/0 27/0 35/0
38 Гаврильчук Василь 0 2223 10.01.1969 Івано-Франківська 1   49 61   5/0 36/0 32/0 23/0 35/0 37/0 27/0 33/0 25/0

ЖІНКИ

ШАШКИ-100. КУБОК УКРАЇНИ-2017. ШВИДКА ГРА
м. Івано-Франківськ, ш/ш клуб. 8 липня 2017 року.
Дорослі. Жінки

МПрізвище та ім'яОРейт.Д.н.ОбластьЗв.SlhS-l1234567
1. Балтажи Ольга 12 2525 28.04.1970 Івано-Франківська ГР 40 51 4/2 9/2 2/1 3/1 6/2 7/2 11/2
2. Дмитренко Ганна 11 2396 20.07.1998 Запорізька МС 40 52 12/2 6/2 1/1 10/2 3/1 4/1 7/2
3. Рейніш Ольга 10 2425 16.09.1965 м.Київ МС 41 53 9/2 7/1 5/1 1/1 2/1 8/2 4/2
4 Попруга Віра 8 2249 23.09.2003 Дніпропетровська КМ 43 55 1/0 11/2 8/2 5/1 10/2 2/1 3/0
5 Губарєва Альона 8 2306 21.08.1991 Дніпропетровська КМ 37 47 8/2 10/1 3/1 4/1 7/0 6/1 13/2
6 Глушко Анастасія 8 2374 25.08.2000 Харківська МС 33 45 13/2 2/0 12/2 7/1 1/0 5/1 14/2
7 Чебукіна Ірина 7 2466 11.11.1971 Харківська МС 44 56 11/2 3/1 10/1 6/1 5/2 1/0 2/0
8 Гринишин-Крук Росана 7 2149 17.08.2006 Івано-Франківська 1 32 42 5/0 14/2 4/0 13/2 11/2 3/0 9/1
9 Колібабчук Вікторія 7 2154 12.01.1996 Вінницька 1 30 42 3/0 1/0 11/0 14/2 13/2 12/2 8/1
10 Мосієнко Дарина 7 2262 20.05.2005 Полтавська КМ 30 41 14/2 5/1 7/1 2/0 4/0 13/2 12/1
11 Балтажи Ірина 6 2210 14.05.2001 Івано-Франківська 1 33 45 7/0 4/0 9/2 12/2 8/0 14/2 1/0
12 Матюхова Марія 4 2150 07.04.2004 Вінницька 1 31 42 2/0 13/1 6/0 11/0 14/2 9/0 10/1
13 Дружук Єлизавета 3 2150 27.07.2006 Івано-Франківська 1 33 41 6/0 12/1 14/2 8/0 9/0 10/0 5/0
14 Коваль Тетяна 0 2050 15.05.2009 Івано-Франківська 2 31 39 10/0 8/0 13/0 9/0 12/0 11/0 6/0

КОМАНДИ

ШАШКИ-100. КУБОК УКРАЇНИ-2017. БИСКАВИЧНА ГРА
м. Івано-Франківськ, ш/ш клуб. 9 липня 2017 року.
Дорослі. Командний залік

МКОМАНДИЧоловікиОЧоловікиОЖінкиОСума
1 Дніпропетровська Іванов Артем 34 Антонович Владислав 27 Попруга Віра 16 77
2 Івано-Франківська область Коваль Олександр 21 Залуцький Роман 10 Балтажи Ольга 34 65
3 Харківська область Ципес Леонід 34 Макаренкова Юлія 13 Глушко Анастасія 13 60
4 Запорізька область Бобков Єгор 16 Меженін Денис 13 Дмитренко Ганна 27 56
6 Житомирська область Марціновський Юрій 27 Гонгальський Олександр 21 - - 48
6 Вінницька область Батунін Михайло 16 Пікіняр Василь 10 Колібабчук Вікторія 10 36
7 місто Київ Жигалін Олександр 5 - - Рейніш Ольга 21 26
8 Полтавська область Оріховський Руслан 7 Лебедь Андрій 3 Мосієнко Дарина 7 17
9 Закарпатська область Роман Богдан 5 Вайда Анатолій 3 - - 8
10 Львівська область Бутляр Іван 7 - - - - 7

ФОТОГPАФІЇ

 

ВІДЕО