Особисто-командні змагання проходять 9 липня 2017 року в шашково-шаховому клубі (м. Івано-Франківськ, вул. Вагилевича, 3). Дорослі гравці визначають найсильнішого серед жінок та чоловіків (окремо) у блискавичній грі.

ПPО ТУPНІP

Особисто-командні змагання проходять 9 липня 2017 року в шашково-шаховому клубі (м. Івано-Франківськ, вул. Вагилевича, 3). Дорослі гравці визначають найсильнішого серед жінок та чоловіків (окремо) у блискавичній грі.

У кубку України з шашок-100 приймають участь 50 спортсменів (36 чоловіків та 14 жінок) з 10-ти регіонів України. До Івано-Франківська приїхали учасники з: Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Полтавської, Харківської, а також з міста Києва.

PЕГЛАМЕНТ

Регламент

ПІДСУМКИ

ЧОЛОВІКИ

БЛИСКВИЧНА ГРА (09.07.2017, 50 учасників, контроль – 5 хв. + 3 сек.)

Чоловіки, 37 учасників (1 жінка)

1. Іванов Артем (м. Дніпро, Дніпропетровська обл., тренер – Т.Іванова) – 16 очок з 18
2. Залуцький Роман (с. Ланчин, Івано-Франківська обл., тренери – Д.Мариненко, М.Коваль) – 13
3. Меженін Денис (м. Запоріжжя, Запорізька обл., тренери – І.Кірзнер, О.Компанієць) – 13

ЖІНКИ

БЛИСКАВИЧНА ГРА (09.07.2017, 50 учасників, контроль – 5 хв. + 3 сек.)

Жінки, 13 учасниць

1. Балтажи Ольга (м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., тренери – К.Балтажи, А.Яценко, Т.Лялик) – 13 очок з 14
2. Попруга Віра (м. Кам'zycmrt? Дніпропетровська обл., тренер – Д.Савінський) – 10
3. Дмитренко Ганна (м. Запоріжжя, Запорізька обл., тренери – І.Кірзнер, О.Компанієць) – 9

КОМАНДИ

ШВИДКА ГРА (08.07.2017, 52 учасники, контроль – 15 хв. + 10 хв.)

Командний залік, 10 команд

1. Дніпропетровська область – 82 очки (34+21+27)
2. Івано-Франківська область – 73 (34+5+34)
3. Запорізька область – 69 (27+21+21)

ЖЕPЕБКУВАННЯ

ЧОЛОВІКИ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЧОЛОВІКІВ

Round 9   09-07-2017
Дороган Максим		- Іванов Артем		0-2	 
Залуцький Роман		- Пікіняр Василь	2-0	 
Оріховський Руслан	- Меженін Денис		0-2	 
Батунін Михайло		- Бобков Єгор		0-2	 
Антонович Владислав	- Марціновський Юрій	2-0	 
Осадчук Володимир	- Макаренкова Юлія	1-1	 
Слава Орест		- Роман Богдан		1-1	 
Колесник Іван		- Ципес Леонід		1-1	 
Луценко Віталій		- Бутляр Іван		1-1	 
Белдик Остап		- Коваль Олександр	1-1	 
Кучеренко Денис		- Лебедь Андрій		2-0	 
Леонтьєв Лев		- Надуєв Семен		0-2	 
Кіданецький Василь	- Леонов Микола		0-2	 
Сусак Святослав		- Жигалін Олександр	0-2	 
ВИХІДНИЙ		- Грималюк Віталій	0-2	 
Вайда Анатолій		- Белдик Ігор		2-0	 
Гаврильчук Василь	- Дутчак Костянтин	0-2	 
Олексюк Іван		- Романюк Петро		2-0	 
Гриджук Юрій		- Пузанов Іван		0-2	 

Round 8   09-07-2017
Іванов Артем		- Антонович Владислав	1-1	 
Пікіняр Василь		- Меженін Денис		1-1	 
Макаренкова Юлія	- Марціновський Юрій	1-1	 
Бобков Єгор		- Осадчук Володимир	1-1	 
Дороган Максим		- Ципес Леонід		2-0	 
Роман Богдан		- Залуцький Роман	0-2	 
Бутляр Іван		- Колесник Іван		1-1	 
Коваль Олександр	- Оріховський Руслан	0-2	 
Вайда Анатолій		- Луценко Віталій	0-2	 
Надуєв Семен		- Кучеренко Денис	1-1	 
Слава Орест		- Сусак Святослав	2-0	 
Леонов Микола		- Батунін Михайло	0-2	 
Белдик Ігор		- Лебедь Андрій		0-2	 
Леонтьєв Лев		- Гаврильчук Василь	2-0	 
Грималюк Віталій	- Белдик Остап		0-2	 
Жигалін Олександр	- Гриджук Юрій		2-0	 
Кіданецький Василь	- Олексюк Іван		2-0	 
Дутчак Костянтин	- Пузанов Іван		2-0	 
Романюк Петро		- ВИХІДНИЙ		2-0	 

Round 7   09-07-2017
Бобков Єгор		- Іванов Артем		0-2	 
Марціновський Юрій	- Пікіняр Василь	0-2	 
Меженін Денис		- Надуєв Семен		2-0	 
Залуцький Роман		- Дороган Максим	1-1	 
Антонович Владислав	- Ципес Леонід		1-1	 
Роман Богдан		- Леонтьєв Лев		2-0	 
Осадчук Володимир	- Сусак Святослав	2-0	 
Макаренкова Юлія	- Слава Орест		2-0	 
Колесник Іван		- Коваль Олександр	1-1	 
Оріховський Руслан	- Бутляр Іван		1-1	 
Батунін Михайло		- Луценко Віталій	1-1	 
Гаврильчук Василь	- Жигалін Олександр	2-0	 
Лебедь Андрій		- Грималюк Віталій	1-1	 
Олексюк Іван		- Леонов Микола		0-2	 
Кіданецький Василь	- Кучеренко Денис	0-2	 
Вайда Анатолій		- Романюк Петро		2-0	 
Белдик Остап		- Дутчак Костянтин	2-0	 
Пузанов Іван		- Белдик Ігор		0-2	 
ВИХІДНИЙ		- Гриджук Юрій		0-2	 

Round 6   09-07-2017
Іванов Артем		- Меженін Денис		2-0	 
Пікіняр Василь		- Дороган Максим	1-1	 
Ципес Леонід		- Залуцький Роман	1-1	 
Роман Богдан		- Марціновський Юрій	0-2	 
Бобков Єгор		- Макаренкова Юлія	2-0	 
Луценко Віталій		- Антонович Владислав	0-2	 
Осадчук Володимир	- Бутляр Іван		1-1	 
Надуєв Семен		- Коваль Олександр	1-1	 
Кіданецький Василь	- Оріховський Руслан	0-2	 
Леонов Микола		- Слава Орест		0-2	 
Кучеренко Денис		- Колесник Іван		0-2	 
Сусак Святослав		- Олексюк Іван		2-0	 
Дутчак Костянтин	- Лебедь Андрій		1-1	 
Батунін Михайло		- Гаврильчук Василь	2-0	 
Леонтьєв Лев		- Вайда Анатолій	2-0	 
Белдик Ігор		- Жигалін Олександр	0-2	 
Грималюк Віталій	- Романюк Петро		2-0	 
Гриджук Юрій		- Белдик Остап		0-2	 
ВИХІДНИЙ		- Пузанов Іван		0-2	 

Round 5   09-07-2017
Залуцький Роман		- Іванов Артем		0-2	 
Пікіняр Василь		- Роман Богдан		1-1	 
Макаренкова Юлія	- Ципес Леонід		1-1	 
Дороган Максим		- Бобков Єгор		1-1	 
Луценко Віталій		- Меженін Денис		0-2	 
Марціновський Юрій	- Леонов Микола		2-0	 
Коваль Олександр	- Осадчук Володимир	1-1	 
Романюк Петро		- Бутляр Іван		0-2	 
Гаврильчук Василь	- Надуєв Семен		0-2	 
Слава Орест		- Колесник Іван		1-1	 
Сусак Святослав		- Кіданецький Василь	1-1	 
Антонович Владислав	- Леонтьєв Лев		2-0	 
Олексюк Іван		- Кучеренко Денис	1-1	 
Оріховський Руслан	- Жигалін Олександр	2-0	 
Пузанов Іван		- Вайда Анатолій	0-2	 
Грималюк Віталій	- Дутчак Костянтин	1-1	 
Гриджук Юрій		- Батунін Михайло	0-2	 
Белдик Остап		- Лебедь Андрій		0-2	 
ВИХІДНИЙ		- Белдик Ігор		0-2	 

Round 4   09-07-2017
Макаренкова Юлія	- Залуцький Роман	1-1	 
Надуєв Семен		- Пікіняр Василь	0-2	 
Меженін Денис		- Дороган Максим	1-1	 
Марціновський Юрій	- Іванов Артем		0-2	 
Луценко Віталій		- Оріховський Руслан	2-0	 
Ципес Леонід		- Олексюк Іван		2-0	 
Леонов Микола		- Осадчук Володимир	1-1	 
Роман Богдан		- Колесник Іван		2-0	 
Бутляр Іван		- Бобков Єгор		0-2	 
Жигалін Олександр	- Коваль Олександр	0-2	 
Пузанов Іван		- Сусак Святослав	0-2	 
Вайда Анатолій		- Гаврильчук Василь	0-2	 
Кучеренко Денис		- Грималюк Віталій	2-0	 
Леонтьєв Лев		- Гриджук Юрій		2-0	 
Белдик Остап		- Кіданецький Василь	0-2	 
Батунін Михайло		- Антонович Владислав	0-2	 
Лебедь Андрій		- Слава Орест		0-2	 
Белдик Ігор		- Романюк Петро		0-2	 
ВИХІДНИЙ		- Дутчак Костянтин	0-2	 

Round 3   09-07-2017
Залуцький Роман		- Луценко Віталій	2-0	 
Дороган Максим		- Макаренкова Юлія	1-1	 
Іванов Артем		- Пікіняр Василь	1-1	 
Белдик Остап		- Меженін Денис		0-2	 
Ципес Леонід		- Осадчук Володимир	1-1	 
Марціновський Юрій	- Коваль Олександр	2-0	 
Бутляр Іван		- Роман Богдан		1-1	 
Слава Орест		- Жигалін Олександр	1-1	 
Олексюк Іван		- Вайда Анатолій	2-0	 
Бобков Єгор		- Леонтьєв Лев		2-0	 
Сусак Святослав		- Леонов Микола		0-2	 
Гриджук Юрій		- Надуєв Семен		0-2	 
Колесник Іван		- Грималюк Віталій	2-0	 
Оріховський Руслан	- Белдик Ігор		2-0	 
Лебедь Андрій		- Антонович Владислав	1-1	 
Кіданецький Василь	- Батунін Михайло	1-1	 
Гаврильчук Василь	- ВИХІДНИЙ		2-0	 
Романюк Петро		- Пузанов Іван		1-1	 
Дутчак Костянтин	- Кучеренко Денис	0-2	 

Round 2   09-07-2017 
Лебедь Андрій		- Іванов Артем		0-2	 
Меженін Денис		- Ципес Леонід		1-1	 
Осадчук Володимир	- Марціновський Юрій	1-1	 
Жигалін Олександр	- Дороган Максим	0-2	 
Леонов Микола		- Залуцький Роман	0-2	 
Коваль Олександр	- Бутляр Іван		1-1	 
Надуєв Семен		- Луценко Віталій	0-2	 
Вайда Анатолій		- Макаренкова Юлія	0-2	 
Пікіняр Василь		- Колесник Іван		2-0	 
Антонович Владислав	- Бобков Єгор		1-1	 
Роман Богдан		- Батунін Михайло	2-0	 
Оріховський Руслан	- Слава Орест		1-1	 
Кучеренко Денис		- Сусак Святослав	0-2	 
Белдик Ігор		- Кіданецький Василь	1-1	 
Леонтьєв Лев		- Дутчак Костянтин	2-0	 
Пузанов Іван		- Белдик Остап		0-2	 
Грималюк Віталій	- Гаврильчук Василь	2-0	 
Олексюк Іван		- ВИХІДНИЙ		2-0	 
Романюк Петро		- Гриджук Юрій		0-2	 

Round 1   09-07-2017
Іванов Артем		- Оріховський Руслан	2-0	 
Ципес Леонід		- Кучеренко Денис	2-0	 
Марціновський Юрій	- Сусак Святослав	2-0	 
Антонович Владислав	- Жигалін Олександр	0-2	 
Коваль Олександр	- Белдик Ігор		2-0	 
Бобков Єгор		- Роман Богдан		1-1	 
Осадчук Володимир	- Леонтьєв Лев		2-0	 
Батунін Михайло		- Лебедь Андрій		1-1	 
Макаренкова Юлія	- Грималюк Віталій	2-0	 
Меженін Денис		- Олексюк Іван		2-0	 
Пікіняр Василь		- Кіданецький Василь	2-0	 
Дороган Максим		- Романюк Петро		2-0	 
Залуцький Роман		- Гриджук Юрій		2-0
Колесник Іван		- Пузанов Іван		2-0
Бутляр Іван		- Белдик Остап		2-0
Слава Орест		- Вайда Анатолій	0-2
Луценко Віталій		- Гаврильчук Василь	2-0
Дутчак Костянтин	- Надуєв Семен		0-2
Леонов Микола		- ВИХІДНИЙ		2-0

ЖІНКИ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЖІНОК

Round 7   09-07-2017
Глушко Анастасія	- Балтажи Ольга		0-2
Чебукіна Ірина		- Дмитренко Ганна	2-0
Попруга Віра		- Мосієнко Дарина	2-0
Колібабчук Вікторія	- Рейніш Ольга		0-2
Губарєва Альона	 	- ВИХІДНА		2-0
Матюхова Марія		- Балтажи Ірина		0-2
Гринишин-Крук Росана	- Дружук Єлизавета	2-0

Round 6   09-07-2017
Балтажи Ольга		- Попруга Віра		1-1
Дмитренко Ганна		- Рейніш Ольга		1-1
Дружук Єлизавета	- Глушко Анастасія	0-2
Мосієнко Дарина		- Губарєва Альона	1-1
Чебукіна Ірина		- Гринишин-Крук Росана	2-0
Балтажи Ірина		- ВИХІДНА		2-0
Матюхова Марія		- Колібабчук Вікторія	2-0

Round 5   09-07-2017
Балтажи Ольга		- Чебукіна Ірина	2-0
Глушко Анастасія	- Дмитренко Ганна	0-2
Губарєва Альона	 	- Попруга Віра	 	0-2
Рейніш Ольга		- Балтажи Ірина	 	2-0
ВИХІДНА		 	- Мосієнко Дарина	0-2
Гринишин-Крук Росана	- Матюхова Марія	2-0
Дружук Єлизавета	- Колібабчук Вікторія	0-2

Round 4   09-07-2017
Губарєва Альона	 	- Балтажи Ольга	 	0-2
Попруга Віра		- Глушко Анастасія	1-1
Дмитренко Ганна	 	- Балтажи Ірина	 	2-0
Матюхова Марія		- Рейніш Ольга	 	0-2
Чебукіна Ірина		- Дружук Єлизавета	2-0
Мосієнко Дарина	 	- Гринишин-Крук Росана	1-1
Колібабчук Вікторія	- ВИХІДНА	 	2-0

Round 3   09-07-2017
Глушко Анастасія	- Губарєва Альона	1-1
Дмитренко Ганна		- Балтажи Ольга		0-2
Балтажи Ірина		- Мосієнко Дарина	2-0
Рейніш Ольга		- Попруга Віра		0-2
Матюхова Марія		- Дружук Єлизавета	1-1
ВИХІДНА			- Чебукіна Ірина	0-2
Колібабчук Вікторія	- Гринишин-Крук Росана	0-2

Round 2   09-07-2017
Мосієнко Дарина		- Балтажи Ольга		0-2
Попруга Віра		- Дмитренко Ганна	0-2
Дружук Єлизавета	- Губарєва Альона	0-2
Гринишин-Крук Росана	- Глушко Анастасія	0-2
Чебукіна Ірина		- Рейніш Ольга		0-2
Балтажи Ірина		- Колібабчук Вікторія	2-0
ВИХІДНА			- Матюхова Марія	0-2

Round 1   09-07-2017
Балтажи Ольга		- Гринишин-Крук Росана	2-0
Дмитренко Ганна		- Колібабчук Вікторія	2-0
Рейніш Ольга		- Мосієнко Дарина	0-2
Попруга Віра		- Балтажи Ірина		2-0
Губарєва Альона		- Матюхова Марія	2-0
Глушко Анастасія	- Чебукіна Ірина	1-1
Дружук Єлизавета	- ВИХІДНА		2-0

ТАБЛИЦІ

ЧОЛОВІКИ

ШАШКИ-100. КУБОК УКРАЇНИ-2017. БЛИСКАВИЧНА ГРА
м. Івано-Франківськ, ш/ш клуб. 9 липня 2017 року.
Дорослі. Чоловіки

МПрізвище та ім'яОРейт.Д.н.ОбластьЗв.MRSlh123456789
1. Іванов Артем 16 2729 05.04.1988 Дніпропетровська ГР   80 15/2 25/2 4/1 11/2 2/2 3/2 5/2 6/1 7/2
2. Залуцький Роман 13 2422 30.11.2002 Івано-Франківська КМ - 73 37/2 22/2 13/2 8/1 1/0 10/1 7/1 12/2 4/2
3. Меженін Денис 13 2529 10.02.2000 Запорізька МС - 72 32/2 10/1 24/2 7/1 13/2 1/0 18/2 4/1 15/2
4 Пікіняр Василь 12 2516 14.01.1995 Вінницька КМ   77 31/2 16/2 1/1 18/2 12/1 7/1 11/2 3/1 2/0
5 Бобков Єгор 12 2510 25.06.1998 Запорізька МС   74 12/1 6/1 26/2 14/2 7/1 8/2 1/0 9/1 21/2
6 Антонович Владислав 12 2516 29.10.1991 Дніпропетровська МС   68 23/0 5/1 25/1 21/2 26/2 13/2 10/1 1/1 11/2
7 Дороган Максим 11 2451 10.12.1997 Харківська КМ   80 35/2 23/2 8/1 3/1 5/1 4/1 2/1 10/2 1/0
8 Макаренкова Юлія 11 2476 02.09.1973 Харківська ГР   72 27/2 29/2 7/1 2/1 10/1 5/0 17/2 11/1 9/1
9 Осадчук Володимир 11 2508 22.06.1980 Житомирська МС   67 26/2 11/1 10/1 22/1 20/1 14/1 30/2 5/1 8/1
10 Ципес Леонід 10 2524 14.07.1941 Харківська МС   78 19/2 3/1 9/1 32/2 8/1 2/1 6/1 7/0 16/1
11 Марціновський Юрій 10 2503 30.05.1989 Житомирська МС   74 30/2 9/1 20/2 1/0 22/2 12/2 4/0 8/1 6/0
12 Роман Богдан 10 2309 31.12.2001 Закарпатська 1   73 5/1 21/2 14/1 16/2 4/1 11/0 26/2 2/0 17/1
13 Луценко Віталій 10 2407 23.04.1994 Вінницька КМ   72 33/2 18/2 2/0 15/2 3/0 6/0 21/1 29/2 14/1
14 Бутляр Іван 10 2422 14.12.1958 Львівська МС   69 24/2 20/1 12/1 5/0 35/2 9/1 15/1 16/1 13/1
15 Оріховський Руслан 10 2447 05.01.1978 Полтавська КМ   68 1/0 17/1 34/2 13/0 23/2 31/2 14/1 20/2 3/0
16 Колесник Іван 10 2350 21.05.1991 Житомирська КМ   67 36/2 4/0 27/2 12/0 17/1 19/2 20/1 14/1 10/1
17 Слава Орест 10 2455 21.05.2002 Івано-Франківська КМ   64 29/0 15/1 23/1 25/2 16/1 22/2 8/0 30/2 12/1
18 Надуєв Семен 10 2354 03.08.1999 Івано-Франківська КМ   63 28/2 13/0 37/2 4/0 33/2 20/1 3/0 19/1 26/2
19 Кучеренко Денис 10 2363 12.04.1982 Запорізька КМ   58 10/0 30/0 28/2 27/2 32/1 16/0 31/2 18/1 25/2
20 Коваль Олександр 9 2411 15.02.2006 Івано-Франківська КМ   68 34/2 14/1 11/0 23/2 9/1 18/1 16/1 15/0 24/1
21 Батунін Михайло 9 2337 16.07.2004 Вінницька 1   62 25/1 12/0 31/1 6/0 37/2 33/2 13/1 22/2 5/0
22 Леонов Микола 9 2434 08.02.1966 Вінницька МС   61 +/2 2/0 30/2 9/1 11/0 17/0 32/2 21/0 31/2
23 Жигалін Олександр 9 2445 13.03.1962 м. Київ МС   58 6/2 7/0 17/1 20/0 15/0 34/2 33/0 37/2 30/2
24 Белдик Остап 9 2297 28.06.2003 Івано-Франківська 1   55 14/0 36/2 3/0 31/0 25/0 37/2 28/2 27/2 20/1
25 Лебедь Андрій 8 2420 28.08.1979 Полтавська КМ   66 21/1 1/0 6/1 17/0 24/2 28/1 27/1 34/2 19/0
26 Леонтьєв Лев 8 2274 01.04.2007 Вінницька 1   65 9/0 28/2 5/0 37/2 6/0 29/2 12/0 33/2 18/0
27 Грималюк Віталій 8 2163 30.09.2003 Івано-Франківська 1   56 8/0 33/2 16/0 19/0 28/1 35/2 25/1 24/0 +/2
28 Дутчак Костянтин 8 2252 31.01.2007 Івано-Франківська 1   54 18/0 26/0 19/0 +/2 27/1 25/1 24/0 36/2 33/2
29 Вайда Анатолій 8 2308 05.09.1953 Закарпатська КМ   51 17/2 8/0 32/0 33/0 36/2 26/0 35/2 13/0 34/2
30 Сусак Святослав 7 2275 26.10.2002 Івано-Франківська 1   62 11/0 19/2 22/0 36/2 31/1 32/2 9/0 17/0 23/0
31 Кіданецький Василь 7 2347 24.01.1958 Івано-Франківська КМ   61 4/0 34/1 21/1 24/2 30/1 15/0 19/0 32/2 22/0
32 Олексюк Іван 7 2234 11.09.2006 Івано-Франківська 1   56 3/0 +/2 29/2 10/0 19/1 30/0 22/0 31/0 35/2
33 Гаврильчук Василь 6 2223 10.01.1969 Івано-Франківська 1   60 13/0 27/0 +/2 29/2 18/0 21/0 23/2 26/0 28/0
34 Белдик Ігор 5 2243 10.08.1969 Івано-Франківська 1   51 20/0 31/1 15/0 35/0 +/2 23/0 36/2 25/0 29/0
35 Романюк Петро 5 2225 26.07.1961 Івано-Франківська 1   47 7/0 37/0 36/1 34/2 14/0 27/0 29/0 +/2 32/0
36 Пузанов Іван 5 2246 13.04.2007 Запорізька 1   46 16/0 24/0 35/1 30/0 29/0 +/2 34/0 28/0 37/2
37 Гриджук Юрій 4 2219 03.04.2005 Івано-Франківська 1   55 2/0 35/2 18/0 26/0 21/0 24/0 +/2 23/0 36/0

ЖІНКИ

ШАШКИ-100. КУБОК УКРАЇНИ-2017. БЛИСКВИЧНА ГРА
м. Івано-Франківськ, ш/ш клуб. 9 липня 2017 року.
Дорослі. Жінки

МПрізвище та ім'яОРейт.Д.н.ОбластьЗв.MRSlh1234567
1. Балтажи Ольга 13 2525 28.04.1970 Івано-Франківська ГР   40 9/2 10/2 3/2 7/2 5/2 2/1 8/2
2. Попруга Віра 10 2249 23.09.2003 Дніпропетровська КМ   41 6/2 3/0 4/2 8/1 7/2 1/1 10/2
3. Дмитренко Ганна 9 2396 20.07.1998 Запорізька МС   43 12/2 2/2 1/0 6/2 8/2 4/1 5/0
4 Рейніш Ольга 9 2425 16.09.1965 м. Київ МС   37 10/0 5/2 2/0 11/2 6/2 3/1 12/2
5 Чебукіна Ірина 9 2466 11.11.1971 Харківська МС   35 8/1 4/0 +/2 13/2 1/0 9/2 3/2
6 Балтажи Ірина 8 2210 14.05.2001 Івано-Франківська 1 - 33 2/0 12/2 10/2 3/0 4/0 +/2 11/2
7 Губарєва Альона 8 2306 21.08.1991 Дніпропетровська КМ - 31 11/2 13/2 8/1 1/0 2/0 10/1 +/2
8 Глушко Анастасія 7 2374 25.08.2000 Харківська МС - 43 5/1 9/2 7/1 2/1 3/0 13/2 1/0
9 Гринишин-Крук Росана 7 2149 17.08.2006 Івано-Франківська 1 - 31 1/0 8/0 12/2 10/1 11/2 5/0 13/2
10 Мосієнко Дарина 6 2262 20.05.2005 Полтавська КМ   42 4/2 1/0 6/0 9/1 +/2 7/1 2/0
11 Матюхова Марія 5 2150 07.04.2004 Вінницька 1   30 7/0 +/2 13/1 4/0 9/0 12/2 6/0
12 Колібабчук Вікторія 4 2154 12.01.1996 Вінницька 1   32 3/0 6/0 9/0 +/2 13/2 11/0 4/0
13 Дружук Єлизавета 3 2150 27.07.2006 Івано-Франківська 1   31 +/2 7/0 11/1 5/0 12/0 8/0 9/0

КОМАНДИ

ШАШКИ-100. КУБОК УКРАЇНИ-2017. БИСКАВИЧНА ГРА
м. Івано-Франківськ, ш/ш клуб. 9 липня 2017 року.
Дорослі. Командний залік

МКОМАНДИЧоловікиОЧоловікиОЖінкиОСума
1 Дніпропетровська Іванов Артем 34 Антонович Владислав 21 Попруга Віра 27 82
2 Івано-Франківська область Залуцький Роман 34 Слава Орест 5 Балтажи Ольга 34 73
3 Запорізька область Меженін Денис 27 Бобков Єгор 21 Дмитренко Ганна 21 69
4 Харківська область Дороган Максим 16 Макаренкова Юлія 16 Чебукіна Ірина 13 45
5 Вінницька область Пікіняр Василь 27 Луценко Віталій 10 Матюхова Марія 7 44
6 Житомирська область Осадчук Володимир 13 Марціновський Юрій 13 - - 26
7 місто Київ Жигалін Олександр 5 - - Рейніш Ольга 16 21
8 Полтавська область Оріховський Руслан 7 Лебедь Андрій 3 Мосієнко Дарина 10 20
9 Закарпатська область Роман Богдан 10 Вайда Анатолій 3 - - 13
10 Львівська область Бутляр Іван 7 - - - - 7

ФОТОГPАФІЇ

ВІДЕО