Особисті змагання проходять з 17 по 23 липня 2017 року в Полтаві (вул. Дмитра Коряка, 3). Дорослі гравці визначають найсильнішого серед жінок та чоловіків (окремо) у класичній грі.

ПPО ТУPНІP

Особисті змагання проходять з 17 по 23 липня 2017 року в Полтаві (вул. Дмитра Коряка, 3). Дорослі гравці визначають найсильнішого серед жінок та чоловіків (окремо) у класичній грі.

У півфіналі чемпіонату України з шашок-100 приймають участь 31 спортсмен (20 чоловіків та 11 жінок) з 8-ми регіонів України. До Полтави приїхали учасники з: Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Полтавської, Харківської, Херсонської областей, а також з міста Києва та Автономної Республіки Крим.

PЕГЛАМЕНТ

Регламент

ПІДСУМКИ

ЧОЛОВІКИ

КЛАСИЧНА ГРА (17-23.07.2017, 31 учасник, контроль – 80 хв. + 1 хв.)

Чоловіки, 23 учасники (3 жінки)

1. Макаренкова Юлія (м. Харків, Харківська обл., тренер – ???) – 12 очок з 18
2. Слава Орест (м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., тренер – О.Балтажи, К.Балтажи) – 12
3. Тимофеєв Юрій (м. Київ, тренер – ???) – 12

ЖІНКИ

КЛАСИЧНА ГРА (17-23.07.2017, 31 учасник, контроль – 80 хв. + 1 хв.)

Жінки, 8 учасниць

1. Чебукіна Ірина (м. Харків, Харківська обл., тренер – ???) – 12 очок з 14
2. Рейніш Ольга (м. Київ, тренер – ???) – 10
3. Мосієнко Дарина (м. Полтава, Полтавська обл., тренер – ???) – 9

ЖЕPЕБКУВАННЯ

ЧОЛОВІКИ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЧОЛОВІКІВ

Round 9   23-07-2017
Слава Орест		- Оприщенко Максим	1-1	 
Компанець Сергій	- Макаренкова Юлія	1-1	 
Тимофеєв Юрій		- Рукін Богдан		1-1	 
Новицький В’ячеслав	- Черненко Микола	1-1	 
Дороган Максим		- Полєвщиков Кирило	1-1	 
Чернуцький Юрій		- Лебедь Андрій		1-1	 
Залуцький Роман		- Глушко Анастасія	1-1	 
Позняк Валентин		- Коваль Олександр	0-2	 
Павлов Віталій		- Оріховський Руслан	0-2	 
Лобанов Єгор		- Яворський Марк	0-2	 
Олексієнко Лідія	- Зуйков Олег		1-1	 
ВИХІДНИЙ		- Пересичанський Микол	0-2	 

Round 8   22-07-2017
Макаренкова Юлія	- Слава Орест		2-0	 
Тимофеєв Юрій		- Оприщенко Максим	1-1	 
Дороган Максим		- Новицький В’ячеслав	1-1	 
Рукін Богдан		- Лобанов Єгор		2-0	 
Полєвщиков Кирило	- Чернуцький Юрій	1-1	 
Черненко Микола		- Лебедь Андрій		1-1	 
Залуцький Роман		- Яворський Марк	1-1	 
Компанець Сергій	- Коваль Олександр	2-0	 
Глушко Анастасія	- ВИХІДНИЙ		2-0	 
Пересичанський Микола	- Позняк Валентин	0-2	 
Олексієнко Лідія	- Оріховський Руслан	1-1	 
Зуйков Олег		- Павлов Віталій	2-0	 

Round 7   21-07-2017
Лебедь Андрій		- Слава Орест		0-2	 
Тимофеєв Юрій		- Макаренкова Юлія	1-1	 
Новицький В’ячеслав	- Оприщенко Максим	1-1	 
Черненко Микола		- Рукін Богдан		1-1	 
Компанець Сергій	- Дороган Максим	1-1	 
Полєвщиков Кирило	- Пересичанський Микола	2-0	 
Коваль Олександр	- Залуцький Роман	1-1	 
Глушко Анастасія	- Чернуцький Юрій	0-2	 
Лобанов Єгор		- ВИХІДНИЙ		2-0	 
Оріховський Руслан	- Зуйков Олег		1-1	 
Яворський Марк		- Олексієнко Лідія	1-1	 
Павлов Віталій		- Позняк Валентин	2-0	 

Round 6   20-07-2017
Слава Орест		- Тимофеєв Юрій		1-1	 
Лебедь Андрій		- Рукін Богдан		2-0	 
Новицький В’ячеслав	- Компанець Сергій	2-0	 
Оприщенко Максим	- Полєвщиков Кирило	2-0	 
Дороган Максим		- Черненко Микола	1-1	 
Макаренкова Юлія	- Глушко Анастасія	2-0	 
Залуцький Роман		- Чернуцький Юрій	1-1	 
Пересичанський Микол	- Коваль Олександр	1-1	 
Лобанов Єгор		- Оріховський Руслан	1-1	 
ВИХІДНИЙ		- Яворський Марк	0-2	 
Олексієнко Лідія	- Павлов Віталій	2-0	 
Зуйков Олег		- Позняк Валентин	1-1	 

Round 5   20-07-2017
Рукін Богдан		- Слава Орест		1-1	 
Тимофеєв Юрій		- Новицький В’ячеслав	2-0	 
Лебедь Андрій		- Дороган Максим	1-1	 
Полєвщиков Кирило	- Макаренкова Юлія	1-1	 
Черненко Микола		- Глушко Анастасія	1-1	 
Оприщенко Максим	- Олексієнко Лідія	2-0	 
Залуцький Роман		- Пересичанський Микол	1-1	 
Чернуцький Юрій		- Коваль Олександр	1-1	 
Оріховський Руслан	- Компанець Сергій	0-2	 
Лобанов Єгор		- Зуйков Олег		1-1	 
Яворський Марк		- Позняк Валентин	1-1	 
Павлов Віталій		- ВИХІДНИЙ		2-0	 

Round 4   19-07-2017
Слава Орест		- Полєвщиков Кирило	2-0	 
Новицький В’ячеслав	- Рукін Богдан		1-1	 
Тимофеєв Юрій		- Лобанов Єгор		2-0	 
Макаренкова Юлія	- Черненко Микола	1-1	 
Глушко Анастасія	- Дороган Максим	1-1	 
Зуйков Олег		- Лебедь Андрій		0-2	 
Компанець Сергій	- Залуцький Роман	1-1	 
Коваль Олександр	- Оприщенко Максим	1-1	 
Пересичанський Микола	- Павлов Віталій	2-0	 
Чернуцький Юрій		- Яворський Марк	2-0	 
Позняк Валентин		- Оріховський Руслан	0-2	 
Олексієнко Лідія	- ВИХІДНИЙ		2-0	 

Round 3   18-07-2017
Слава Орест		- Дороган Максим	1-1	 
Черненко Микола		- Тимофеєв Юрій		1-1	 
Рукін Богдан		- Компанець Сергій	2-0	 
Полєвщиков Кирило	- Коваль Олександр	2-0	 
Павлов Віталій		- Макаренкова Юлія	0-2	 
Позняк Валентин		- Глушко Анастасія	0-2	 
Оприщенко Максим	- Залуцький Роман	1-1	 
Яворський Марк		- Пересичанський Микола	1-1	 
Лобанов Єгор		- Олексієнко Лідія	2-0	 
Лебедь Андрій		- Новицький В’ячеслав	0-2	 
Оріховський Руслан	- Чернуцький Юрій	1-1	 
ВИХІДНИЙ		- Зуйков Олег		0-2	 

Round 2   18-07-2017
Залуцький Роман		- Слава Орест		0-2	 
Полєвщиков Кирило	- Рукін Богдан		1-1	 
Компанець Сергій	- Тимофеєв Юрій		1-1	 
Коваль Олександр	- Лебедь Андрій		1-1	 
Макаренкова Юлія	- Оприщенко Максим	1-1	 
Чернуцький Юрій		- Новицький В’ячеслав	0-2	 
Дороган Максим		- Пересичанський Микола	2-0	 
Олексієнко Лідія	- Черненко Микола	0-2	 
Глушко Анастасія	- Зуйков Олег		2-0	 
Оріховський Руслан	- Яворський Марк	1-1	 
Позняк Валентин		- ВИХІДНИЙ		2-0	 
Павлов Віталій		- Лобанов Єгор		1-1	 

Round 1   17-07-2017
Оприщенко Максим	- Чернуцький Юрій	1-1
Новицький В’ячеслав	- Макаренкова Юлія	1-1
Слава Орест		- Глушко Анастасія	2-0
Пересичанський Микола	- Черненко Микола	1-1
Дороган Максим		- Олексієнко Лідія	1-1
Рукін Богдан		- Оріховський Руслан	2-0
Тимофеєв Юрій		- Позняк Валентин	2-0
Зуйков Олег		- Залуцький Роман	0-2
Лебедь Андрій		- Лобанов Єгор		2-0
Яворський Марк		- Полєвщиков Кирило	0-2
Коваль Олександр	- Павлов Віталій	2-0
ВИХІДНИЙ		- Компанець Сергій	0-2

ЖІНКИ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЖІНОК

Round 7   23-07-2017
Мосієнко Дарина		- Чебукіна Ірина	1-1	 
Рейніш Ольга		- Зелінська Аліна	2-0	 
Попруга Віра		- Лобанова Дарина	2-0	 
Кунавкіна Катерина	- Касьян Марина		1-1	 

Round 6   22-07-2017
Касьян Марина		- Попруга Віра		0-2	 
Лобанова Дарина		- Рейніш Ольга		1-1	 
Зелінська Аліна		- Мосієнко Дарина	0-2	 
Чебукіна Ірина		- Кунавкіна Катерина	2-0	 

Round 5   21-07-2017
Зелінська Аліна		- Чебукіна Ірина	0-2	 
Мосієнко Дарина		- Лобанова Дарина	2-0	 
Рейніш Ольга		- Касьян Марина		2-0	 
Попруга Віра		- Кунавкіна Катерина	1-1	 

Round 4   20-07-2017
Касьян Марина		- Мосієнко Дарина	1-1	 
Лобанова Дарина		- Зелінська Аліна	2-0	 
Кунавкіна Катерина	- Рейніш Ольга		1-1	 
Чебукіна Ірина		- Попруга Віра		1-1	 

Round 3   19-07-2017
Лобанова Дарина		- Чебукіна Ірина	0-2	 
Зелінська Аліна		- Касьян Марина		0-2	 
Мосієнко Дарина		- Кунавкіна Катерина	2-0	 
Рейніш Ольга		- Попруга Віра		2-0	 

Round 2   18-07-2017
Касьян Марина		- Лобанова Дарина	1-1	 
Попруга Віра		- Мосієнко Дарина	1-1	 
Кунавкіна Катерина	- Зелінська Аліна	2-0	 
Чебукіна Ірина		- Рейніш Ольга		2-0	 

Round 1   17-07-2017
Касьян Марина		- Чебукіна Ірина	0-2
Лобанова Дарина		- Кунавкіна Катерина	1-1
Зелінська Аліна		- Попруга Віра		1-1
Мосієнко Дарина		- Рейніш Ольга		0-2

ТАБЛИЦІ

ЧОЛОВІКИ

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПІВФІНАЛ. КЛАСИЧНА ГРА
м. Полтава. 17-23 липня 2017 року.
Дорослі. Чоловіки

МПрізвище та ім'яОРейт.Д.н.ОбластьЗв.SlhS-l123456789
1. Макаренкова Юлія 12 2476 02.09.1973 Харківська ГР 73 85 4/1 5/1 23/2 8/1 7/1 14/2 3/1 2/2 9/1
2. Слава Орест 12 2455 21.05.2002 Івано-Франківська КМ 73 85 14/2 13/2 11/1 7/2 6/1 3/1 10/2 1/0 5/1
3. Тимофеєв Юрій 12 2435 05.06.1966 м. Київ МС 72 84 22/2 9/1 8/1 21/2 4/2 2/1 1/1 5/1 6/1
4 Новицький В’ячеслав 11 2394 23.07.1995 Харківська МС 74 86 1/1 12/2 10/2 6/1 3/0 9/2 5/1 11/1 8/1
5 Оприщенко Максим 11 2523 02.07.1983 Запорізька МС 73 85 12/1 1/1 13/1 15/1 18/2 7/2 4/1 3/1 2/1
6 Рукін Богдан 11 2334 28.05.2003 Харківська КМ 72 84 16/2 7/1 9/2 4/1 2/1 10/0 8/1 21/2 3/1
7 Полєвщиков Кирило 10 2418 27.02.2002 Херсонська КМ 72 84 17/2 6/1 15/2 2/0 1/1 5/0 19/2 12/1 11/1
8 Черненко Микола 10 2452 07.05.1957 Харківська МС 71 83 19/1 18/2 3/1 1/1 14/1 11/1 6/1 10/1 4/1
9 Компанець Сергій 10 2405 26.04.1996 м. Київ МС 71 83 +/2 3/1 6/0 13/1 16/2 4/0 11/1 15/2 1/1
10 Лебедь Андрій 10 2420 28.08.1979 Полтавська КМ 69 81 21/2 15/1 4/0 20/2 11/1 6/2 2/0 8/1 12/1
11 Дороган Максим 10 2451 10.12.1997 Харківська КМ 68 80 18/1 19/2 2/1 14/1 10/1 8/1 9/1 4/1 7/1
12 Чернуцький Юрій 10 2399 26.12.2002 Херсонська КМ 67 78 5/1 4/0 16/1 17/2 15/1 13/1 14/2 7/1 10/1
13 Залуцький Роман 9 2422 30.11.2002 Івано-Франківська КМ 66 78 20/2 2/0 5/1 9/1 19/1 12/1 15/1 17/1 14/1
14 Глушко Анастасія 9 2374 25.08.2000 Харківська МС 65 77 2/0 20/2 22/2 11/1 8/1 1/0 12/0 +/2 13/1
15 Коваль Олександр 9 2411 15.02.2006 Івано-Франківська КМ 63 74 23/2 10/1 7/0 5/1 12/1 19/1 13/1 9/0 22/2
16 Оріховський Руслан 9 2447 05.01.1978 Полтавська КМ 58 69 6/0 17/1 12/1 22/2 9/0 21/1 20/1 18/1 23/2
17 Яворський Марк 9 2231 25.10.2002 м. Київ 1 57 67 7/0 16/1 19/1 12/0 22/1 +/2 18/1 13/1 21/2
18 Олексієнко Лідія 8 2343 18.10.1990 Харківська МС 58 69 11/1 8/0 21/0 +/2 5/0 23/2 17/1 16/1 20/1
19 Пересичанський Микол 8 2357 12.04.1959 Полтавська КМ 58 68 8/1 11/0 17/1 23/2 13/1 15/1 7/0 22/0 +/2
20 Зуйков Олег 8 2269 25.09.1963 Полтавська 1 53 63 13/0 14/0 +/2 10/0 21/1 22/1 16/1 23/2 18/1
21 Лобанов Єгор 7 2250 27.09.2005 Харківська 1 60 72 10/0 23/1 18/2 3/0 20/1 16/1 +/2 6/0 17/0
22 Позняк Валентин 6 2306 09.12.1939 АР Крим КМ 57 69 3/0 +/2 14/0 16/0 17/1 20/1 23/0 19/2 15/0
23 Павлов Віталій 5 2199 28.01.1950 АР Крим 1 55 67 15/0 21/1 1/0 19/0 +/2 18/0 22/2 20/0 16/0

ЖІНКИ

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПІВФІНАЛ. КЛАСИЧНА ГРА
м. Полтава. 17-23 липня 2017 року.
Дорослі. Жінки

МПрізвище та ім'яОРейт.Д.н.ОбластьЗв.І+=12345678
1. Чебукіна Ірина 12 2466 11.11.1971 Харківська МС 7 5 2 0 2 1 1 2 2 2 2
2. Рейніш Ольга 10 2425 16.09.1965 м. Київ МС 7 4 2 1 0 2 2 1 1 2 2
3. Мосієнко Дарина 9 2262 20.05.2005 Полтавська КМ 7 3 3 1 1 0 1 2 2 1 2
4 Попруга Віра 8 2249 23.09.2003 Дніпропетровська КМ 7 2 4 1 1 0 1 1 2 2 1
5 Кунавкіна Катерина 6 2157 30.06.2005 Харківська 1 7 1 4 2 0 1 0 1 1 1 2
6 Лобанова Дарина 5 2188 27.10.2005 Харківська 1 7 1 3 3 0 1 0 0 1 1 2
7 Касьян Марина 5 2186 30.01.1963 Харківська КМ 7 1 3 3 0 0 1 0 1 1 2
8 Зелінська Аліна 1 2142 20.09.2006 Херсонська 1 7 0 1 6 0 0 0 1 0 0 0

ФОТОГPАФІЇ

 

ВІДЕО